2014 ikiz anneleri

özlem ne demekmiş öğrendimmm çok acı günler yaşıyorum bazen toparlıyorum kendimi bazen delirecekniş gibi oluyorumm...

Kizz 1litre suylami amannnben okadar su icsem bi kerede zaten kusarim dusunsene 22haftalik oldum hala kusuyorum 57 ile hamile kdm 58 im suan 17haftaliktim 54 kiloya dusmustum

Kizz 1litre suylami amannnben okadar su icsem bi kerede zaten kusarim dusunsene 22haftalik oldum hala kusuyorum 57 ile hamile kdm 58 im suan 17haftaliktim 54 kiloya dusmustum

evet ya sorma bende içemiyorum tabi mideyi o yüzden mahvediyormuş bakalım ben cuma günü bi perinatoloğa gidicem ne diyecek bana onada danısayım

cnm senin hapın adı ne bana sağlık ocağında verdiler vi-fer die bi hap

Ya canım ilacı degiştir istersen belki farkı olur..
Canlaaaar,
Bu göbişte 2 kızçe var
Hayırlı olsuuun..benimde iki kızce:)

Selam kizlar hayirli aksamlar.
kan hapi benim kullandigim bulanti yada agri yapmadi.tabi bende hic bulanti yasamadim bununda etkisi olabilir.ama belki denersiniz diye ismini yazayim dedim gynoferon pembe bir hap.benim kani 14e cikardi biraktik artik.gebelikten öncede kanim cok dusuk degildi 11 di.ama dr dusebilir kullanalim dedigi icin kullandik.

Azmirah canim hayirli ugurlu olsun Rabbim anali babali saglikli gunlerde mutlu gunlerde buyutmek nasib etsin.darisi gununu dolduran sirayla hepimize insallah.

Merhaba kızlar,
tüm gün dışarda olunca bi sürü alıntıyla karşınızdayım..

Kızlar genel anestezi ile 9:30 gibi geldi elh minikler imiz...birini akşam üstü aldık yanımıza diğeri hala küvezde neyse 2 küsur kg doğdular

Canım inan çoook sevindim,yaşadığın korkuların-sıkıntıların mğkafatı böyle güzel geldi bak:) rabbim analı-babalı büyütsün,hayırlı,güzel bir ömürleri olsun,anne babalarına hayırlı evlatlar olsunlar inşaallah..bebeişin en kısa sürede çıkacak Allah'ın izniyle ordan,bak çok güzel haftalarda ve kiloda doğdular çok şükür.bizi habersiz bırakma ve yeni bir anne olarak duanı eksik etme canım.

Ben de merak ediyorum kaç kilo birden gidecek diye,böyle sönmek ne güzeldir kimbilir,hem bebişlerin sağlıkla doğmuş olacak hem kilolar gidecek,mis:)

Allah'ın izniyle daha da artacak canım.kendimi sizlerin yerine koymaya çalışıyorum,çok zordur muhtemelen,ama şükredelim hep baka kuzuların sağlıklı doğdu.bu arada doğulu musun cnm,bebiş isimleri ordan tanıdık geldi:) ben çok kaldım doğuda.anlamlarını hatırlayamadım şimdi ama isimleriyle yaşasınlar:)

canım senin haftan normalmiş neden küvezdeler ?benimkilerin ciğer gelişim sorunu var..

Meliscim durumlarında bir değişme var mı canım,merak ediyorum szi..

Teşekkür ederiz verdiğin bilgiler için,bunlara ihtiyacımız var:)
duan için Allah razı olsun,amin..
Allah yavrularını sana bağışlasın.
ben evde olmadığımda su miktarımı net ayarlayamıyorum ve o gün az içmiş oluyorum,meyvem aksayabiliyor,beslenmem değişebiliyor,o yüzden evde olmak bu yönden bana iyi geliyor.bugün mesela daha hiç meyve yiyemedim ve misafirlikle geçtiği için günüm,karbonhidrat ağırlıklı beslendim.böyle yapınca kendime kızıyorum biraz da..çünkü şimdi böbrek ağrım ve biraz kasılmam var az su içtiğimden..

canım senin haftalarda tuvalete uyanmanın azalması lazım ya,32den sonra artıyor galiba.

senin için dua etmekten başka elimden birşey gelmez,Allah yardımcın olsun,ne olur başka şeylere odaklanmaya çabala,kendine bir uğraşı bul,belki iyi gelir.

cnm ikizlerde zaten yasal olarak ayrılma zamanı 30.hafta.

Ben gruba yeni uye oldum ve burda yazan butun bilgilerden acaip faydalaniyorum.. bende 11haftalik ikizlerime hamileyim tavsiyelerinizi dinlemeye hazirim.. goruyorumki son haftalarina yaklasanlar var.. bu haftalarda neler yapmam lazim..

hoşgeldin hayırlı olsun bebeklerin:)

kızlar geçn gün doktor saraçoğlu hamileler için lahana brokoli ve karnıbahar yemesinler dedi eşim bugün lahana istiyor.ilk defa duydum yasak olduğunu bilgisi olan varmı

ya onu bilmiyorum da feci gaz yapıyor,gaz da çok olduğunda kasılma gibi sertleşmelere sebep oluyor,belki bundan demiştir.ben korkudan yiyemiyorum artık,afedersin gazdan-sertleşmeden mahvediyor beni.

Canlaaaar,
Bu göbişte 2 kızçe var

aman da aman Allah nazardan saklasın,hayırlı olsun canım maşallah

Benim prenatestim temiz çıkmış, Allahıma binlerce şükürler olsunn
ölüyorum mutluluktannn :119:

evet canım Urfaliyim ezelden :))

Adar mart ayı omuzdas Yoldaş demek. Şiyar iş bilen açık göz demek. Orjinal olsun istedik isimleri.

özlem ne demekmiş öğrendimmm çok acı günler yaşıyorum bazen toparlıyorum kendimi bazen delirecekniş gibi oluyorumm...

Lütfen kendini toparla bak senin haftanda olup doğum yapmayan arkadaslar var. İyi yönden düşün neye benzediklerini biliyorsun sağlıklı olduklarını. Dahadogmadilar ama onlarla ilgili her şeyi biliyormussun gibi düşün. Üzüntü yasak sana. Süt lazım onlara ve pozitif enerji unutma...

Canım bende senin gibi koltukta uyumaya çalışıyorum hemde 4. Ayımdan beri burun tıkanıklığı ve nefes darlığı yüzünden tv koltuğu üzerinde uyuyorum benim için sola yatmak falan hayal çocuklarım Allah'a emenet Allah'tan 35. Haftamı bir görsem başka bir şey istemiyorum.bebeklerimizin doğacağı tarih zaten belli biz sadece bekliyoruz ve dua ediyoruz inanın sabahlara kadar gezinirken hepimiz için dua ediyorum allahım tüm darda kalan uyuyamayan hamilelere sabır ve bebeklerine sağlıkla kavuşmak nasip etsin diyorum.

Benim prenatestim temiz çıkmış, Allahıma binlerce şükürler olsunn
ölüyorum mutluluktannn :119:

canımmmmmmmm gözün aydın,rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleri de göstersin inşaallah,maşallah kuzulara
tek yumurta ikizlerine iki ayrı teşhis koymak zaten işkillendirmişti bizi de:)

evet canım Urfaliyim ezelden :))

Adar mart ayı omuzdas Yoldaş demek. Şiyar iş bilen açık göz demek. Orjinal olsun istedik isimleri.

İsimleriyle yaşasınlar kuzular:)
mırra çok acı bea:) temmuzun ortasında urfaya gidip arap gibi geri dönmek gafletinde bulunmuştum:)

Sağlıcakla gelsin bebeklerimiz kızlar, hep duacıyım hepimize, Rabbim onları sağlıcakla bize nasip etsin... Amin...

amin canım.

amin..

canımmmmmmmm gözün aydın,rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleri de göstersin inşaallah,maşallah kuzulara
tek yumurta ikizlerine iki ayrı teşhis koymak zaten işkillendirmişti bizi de:)
teşekkür ederim eylülcüm aminnnnnn
evet, ayrı teşhis, oluşan nazal kemik ama yine de dr şüpheli yaklaşımı hep soru işaretiydi.. ama nassıl rahatladım, işkence gibiydi 23 gün (
Kendime ederken topikteki tüm kuzulara da dua ediyorumm hepsi sağlıkla gelicek kollarımıza biliyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…