2014 ikiz anneleri

Canim ne demek Allah razi olsun... 4 litre de çok değil mi ya off 3'e cikmaya calisiyodum 4'e zorlayim bari :)

Canim gözunaydin Allah anneli babali büyütsün diğer kuzunu da hemen kucaklarsin inşallah belki kucaklamisindir bile

Kizlar geçmişi okuyamadim umarim herşey yolundadir bizimde bugün kontrolumuz var Allahim güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin...

canım ne desem bilmiyorum benim de ara ara bel ağrım nefes darlığım oluoyr doktora da durumu anlatmışsın elimizden gelen bi tek dua etmek inşlallh sağlıkla bebeklerini kucağına alarak mükafatını alırsın

canım şapşiklerini sevsinler inşallah bir an önce sağlıkla kavuşursun

Maşallah canım ya senin gibi sorunsuz hamilelik geçirenlere hayret ediyorum bana çok uzak geliyor yaşadığım sıkıntıları uzun uzun yazdım bana önerebileceğin bir şey varmı?

Kızlar ben yarın 29. Haftaya gitcem ama doktorum 30 gibi göstererek beni doğum iznine ayırdı sen zaten erken doğuracaksın diye dün raporu okula verdim doğum iznine ayrılanlar kaçıncı haftada ayrıldınız bu kadar erken ayırması normalmi sizce...

canm Allahım sabrını versin.şuan burda ezan okunuyor ALLAHIMduysun sesimizi inşallah hayırlısı ile kuzularını kucağına alırsın

canım normalde doğum öncesi izni 8 hafta ikizlerde bu 10 hafta oluyor. ben de geçen hafta 30+3 'te doğum iznine ayrıldım.
normal yani sıkma canını. çok erken doğurmayız inşallah ama 36'da doğursak bile kalan 4 hafta doğum sonrasına ekleniyor.
zamanında sağlıkla gelsin inşallah kuzularımız.

Ben gruba yeni uye oldum ve burda yazan butun bilgilerden acaip faydalaniyorum.. bende 11haftalik ikizlerime hamileyim tavsiyelerinizi dinlemeye hazirim.. goruyorumki son haftalarina yaklasanlar var.. bu haftalarda neler yapmam lazim..

kızlar geçn gün doktor saraçoğlu hamileler için lahana brokoli ve karnıbahar yemesinler dedi eşim bugün lahana istiyor.ilk defa duydum yasak olduğunu bilgisi olan varmı

Maşallah canım ya senin gibi sorunsuz hamilelik geçirenlere hayret ediyorum bana çok uzak geliyor yaşadığım sıkıntıları uzun uzun yazdım bana önerebileceğin bir şey varmı?

Canim benim ya tabi zorlanacaksin bence normal seni biraz fazla zorlamis olabilir ama guzel seyler dusunmeye calis .bunun gecici bi surec oldugunu dusun.
Ben mesela yatagimizda yatamiyordum bizim salondaki kanepeye afedersin dayiyordim totoyu orda uyuyor uzaniyordum.orasi rahatti.bacagimin aradina bi yastik olmadi iki.sagima soluma yastik dayiyordum boyle seyler denesen.hele otuzbesten sonra oturarak uyuyordum.

Zannetmem ya belkide cok gaz yapmasından demiştir kış sebzesi ben cok severim ve hepte yedim.Bağırsakları cok iyi çalıştırdığını biliyorum

iyiyim beyaz şimdi gördüm sadece cok halsizim sürekli uyuyorum
O hepimizde aynı canım:)
Ben gruba yeni uye oldum ve burda yazan butun bilgilerden acaip faydalaniyorum.. bende 11haftalik ikizlerime hamileyim tavsiyelerinizi dinlemeye hazirim.. goruyorumki son haftalarina yaklasanlar var.. bu haftalarda neler yapmam lazim..
Hayırlı olsun canım bol bol dinlen ve su iç:)

Amiiiin...ben söylemistim :)) ve gecen yine gittim cok guzel elbiseler aldım kuzularıma bide taytli bi takım daha:) bide birer tulum:) hem ucuz hem guzel dimi..
Ayy canım yaa gerçekten Allah razı olsun. Ben ne aldığımı bile bilmiyorum. Eşim kayınvalidem kayınpederim gittik alışverişe.Herkes eline ne geçtiyse atmış sepete. Yeni doğandan tut da 1 yaşına kadar bir sürü bişey var.Şİmdi onları ayıklayıp bakmam lazım, hangi ayda nesi eksik. Sonra yine ver elini Kipa,ollleeyyy
Valla sagol kuzum ya iyi oluyo boyle haber vermen ben ara ara yazıyorum ama hala cok görmeyen var..listemiz buyuyo sayende:)
Kız ben Bubi tuzağı gibi oldum, yakaladığımı gönderiyorum. Liste uzadıkça bi mutlu oluyor insan
Canım tabloda senin tahmini doğum tarihin 05.03.2014 yazıyo bu durumda sen zaten 30 u geçmedin mi?Galiba yanlış yazıldı 05.04.2014 olması lazım dimi.? Bu arada ben de bu hafta 30. haftayı dolduruyorum ve izne ayrılıcam. Erken ya da değil. Belimin ağrısına dayanamıyorum o yüzden hiç zorlamicam. Hakkımızda hayırlısı.
Kızlar genel anestezi ile 9:30 gibi geldi elh minikler imiz...birini akşam üstü aldık yanımıza diğeri hala küvezde neyse 2 küsur kg doğdular
Canım gözün aydın, Rabbim analı babalı büyütsün inşaallah. İnşaallah en kısa zamanda diğer kuzuna da kavuşursun.
Hoşgeldin canım aramıza. Hemen burayı ziyaret et.
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...353-2014-ikiz-anneleri-paylasim-alani-11.html

Canim ya o demir hapindan ne cektigimi bir ben bilirim ictigim gun sabahtan aksama kadar kusuyorum mesela bugün hap migdeme girdi ger firladi kanim cok dusuk ne yapicam bilmiyorum

Canim ya o demir hapindan ne cektigimi bir ben bilirim ictigim gun sabahtan aksama kadar kusuyorum mesela bugün hap migdeme girdi ger firladi kanim cok dusuk ne yapicam bilmiyorum

şurupları varmış canım ama doktor bana en iyisi bu dedi bende akşam 10 dan sonra hiç bişey yemiyorum 12 gibi içiyorum hemen yatıyorum ama ızdırap tabi bol su 1 litre felan ee zaten mide bulanıyor ama ikizlerde kansızlık önemli eğer bi yöntem bulursan benimlede paylaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…