2014 ikiz anneleri

hamişlerde sık rastlanan bir durum.arkadaşıma bir toz vermişti.yatmadan önce içti sabah idrarla gıdıyormuş zaten.ardından da bol su tüketmesi söylenmişti.dr a gıdınceye kadar bol su tüket canım:)

kızlar yetişemedim yazdıklarınıza hepsini okuyamadım ikiz hamişlerimiz ne güzel çoğalmış sedef melis medac özendim size inşallah biz de o günleri görürüz benim de perşembe şekere bakılacak bu arada 1 hafta içinde 1 kilo daha almışım 24 haftalığız ve ben 9 kilo aldımm nolack benim bu halim bilmiyorum

20+2 yim 13 kg aldım normalinden fazla hiçbirşey yemiyorum ..pilav,makarna,pasta,börek vs gibi bilumum şeyleri ağzıma sürmüyorum..doktorum ödemdir çoğu dedi zaten dahada kıssam yediklerimi resmen aç kalırım..beni görüp dertlenme diye yazdım hepsini muhtemelen ben senin haftanda uçmuş bi kiloda olcam

Ben 8.haftada kurdeşen oldum ama korkunçtu öle az buz değil nefes alamayacak kadar..acilde gittiğimiz kadın doumcu kontrendikedir yani kullanımı yasaktır ilaçtan yapmış sonra 10 günde c grubu ilaç kullandım doktorum organ gelişimi için 12 hatta 16 dan önce ilaç vermiyoruz ama kar zarar hesabı bunlar mecbur kullanıcaksakta yapcak bişiy yok dedi.14.haftada mantar oldum onunda fitllerin hepsi d kategorisi zaten ama enfeksiyondansa ilaç mecbur.detaylıda bişiy çıkmadı şükür allaha emanet işte herşeyi hesaplıyamıyoruz.idrar yaparken yanman falan yoksa muhtemelen doktorun kültür ister istersen gitmeden yaptırda git elinde hazır olsun.bu arada o tozun kategorisi b sıkıntı olmadan kullanırsın ilk trimestırda o verilio benim bildiim zaten çok bol su iç geçmiş olsun şimdiden

Bana bakıosunuz ve bütün kilo sıkıntılarınızı unutuosunuzzzz

Offfffff deme
O şahane pastaları bile yiyemiom ben tatlıdan çok hoşlaşmam zaten öle çok tatlı bi bidon su içilir mi böööööööö
İnş senin sonuç ii çıkar canım yaaa haber et yarınnnnn

Uzun zaman oldu takip edemedim,dogum yapanlara ve bebeklerine rabbim sifa versin ins biran once anne kucagini doldursunlar.bnde bu haftaya kadar 5 kilo aldim. kuyruk sokumu kemigimde agri var ve kilodan oldugunu dusunuyorum bu derdi ceken oldumu?

tek yumurta ikizlerinde çoook nadir bir kız bir erkek görülüyormuş, ama bu istenen bir durum değilmiş.
farklı cinsiyette olduklarında kız olan bebeğin üreme organlarında sorun oluyormuş, yani anne olması imkansız gibi bir şeymiş..

abselove, maşallah kızınaa artık yüz hatları epey ayırediliyo dimmi, ne güzel yaa

Kızlar bizim dogumumuzun ne zaman olacağı belli değil ya bu çay yapıcı caylardan içmeye başlasam mi ne dersiniz? Eşim soktu aklıma gitti:)

Hemde nasil canım bütün korkularım gitti gorunce
ayyy canım maşaallah
Canimmmm sağolasın dua edin bize hastanedeyiz
Hemen bakıyorum canimmmm
Ay sorma bugün bana ziyaretçiler tatlı getirdi iyi mi diyet yaptığımı bile bile
Sağol canım benim hemde nasıl artık doğduğunda ki şeklini almis maasallahhhhh

Uzun zaman oldu takip edemedim,dogum yapanlara ve bebeklerine rabbim sifa versin ins biran once anne kucagini doldursunlar.bnde bu haftaya kadar 5 kilo aldim. kuyruk sokumu kemigimde agri var ve kilodan oldugunu dusunuyorum bu derdi ceken oldumu?

aman canım 5 kilonun lafı mı olur bebekler sağolsun o ağrının kiloyla ilgili olduğunu sanmıyorum

benekcimm benim de belki ödemdir çünkü eskisinden daha az yiyorum bir de ben son haftalarda hep hareketsizim evde yatıyorum o yüzden kilo aldım sanki olsun napalım biz de tombiş hamiş olalım

Beyazzcim insallahh seker sonucunda normal seviyede cikar.24.haftadami gidiyosun yani seker yuklemesine...
Doktorum 28.haftaya kadar gel dedi ..bende 27 xde gideyim diyodum erkenmi gidilmeli

O zmn bn vakti zamaninda canagi kirdim simdi acisi cikiyo aslinda hamileyken bunu yasayan insanlar var ama tedavi sansi yok iste.kuzularima yariyodur insallah bu kilolar.bn gunluk 2.5dn assa su icmiyorum ayaklar fln simdiden sismeye basladi korkmaya basladim bnde.

Kızlar bizim dogumumuzun ne zaman olacağı belli değil ya bu çay yapıcı caylardan içmeye başlasam mi ne dersiniz? Eşim soktu aklıma gitti:)

canım biraz araştır istersen,süt bezlerini uyarıp erken doğuma yol açmasınlar sonra..bildiğimden değil,kendimce mantık kullanarak salladım tamamen ne olur ne olmaz diye,araştır istersen,benim bi bilgim yok..

ben çıktım iyi geceler! belim çok ağrıyor ya.......

Son düzenleme:

O da olabilir canım dur ben bir arastirayim
Yolladım ama tekrar yollayayim canimcim iyi geceleerr

Canım tek yumurta ikizleri aynı cinsiyet oluyor, yani ya 2 kızın olacak ya da 2 oğluşun Canım ben de çok erken başladım yorulmaya. Mide bulantılarım 11. haftada başladı o haftaya kadar hiç anlamadım hamile olduğumu midem açısından. Tam 1 ay sonra da geçti. Toplam 15 kilo aldım bu zamana kadar ama 6. ayımdan sonra durdu kilo almam. Yani 26. haftadan sonra. Son 3 haftada 1 kilo. Daha ne kadar devam eder bilmem ama umarım 20 yi geçmem.
Bu arada riskin daha fazla oluyor tek yumurtada. Mesela bizim çift kesemiz var ama tek kordonluyuz. Bu durumda daha fazla riskli oluyormuş.

ben daha acemıyım , doktor tek kesede 2 bebek gordu sanırım bahsettıgın bu :) ne gıbı rıskler var ? aylık kontrole gectık artık ay sonu gorecegım ınsallah
Yazını yeni gördüm, senin durumun benimkinden de farklı tek kese tek kordon oluyo.Yani monokoryonik-monoamniyotik. Canım gözün aydın, hoşgeldin aramıza. Hemen burayı ziyaret et
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...353-2014-ikiz-anneleri-paylasim-alani-11.html
mrb ikiz annişleri 5+3 günlüğünlüğün bhcg 15000 çıktı bende ikiz annesi olabilirmiyimtek kese gözüktü kalp atışlrını duyamadık .ikizlerde tek kesedede olabir mi:)
Evet canım ikiz olma ihtimali var.İkisi de tek kesede olabilir. Rabbim gönlüne göre versin inşaallah.
Kız çok değil be üzülme ben 26. haftada 14 kilo almıştım.
Canım kilodan olsa bile 5 kilodan almaz sanırım. Ama benim de uzun süredir çok şiddetli ağrım var. Elinden geldiği kadar ayakta öne doğru eğilme çok farkediyo. Mesela mutfakta tezgahta iş yapmak benim için işkence çok erken haftalardan beri.Bu arada ismini yazdır listeye canım. Ben de ikiz hamile avına çıktım resmen yaa, geleni bu listeye yönlendiriyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...353-2014-ikiz-anneleri-paylasim-alani-11.html

Son düzenleme:
Yaa kızlar bu Kipa daki bebek kıyafetlerini kimler önermişti hatırlamıyorum ama Allah bin kere razı olsun. Bugün gittik ve ilk alışverişimizdi neredeyse herşeyimizi tamamladık.Çook tatlı şeyler vardı yaa. Süper ikiz annelerine teşekkürler tekrardan

Amiiiin...ben söylemistim :)) ve gecen yine gittim cok guzel elbiseler aldım kuzularıma bide taytli bi takım daha:) bide birer tulum:) hem ucuz hem guzel dimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…