2014 ikiz anneleri

Canım benim kuzum iyiydin sen noldu sana ya üf birer birer dökülüyoruz. Benim de tansiyonum çıkmaya başladı korkuyorum tabi. 13 lerde şimdi. 14 olmasın inşallah ama olursa gitcem doktora. Allah hepimize 36 ları göstersin inşallah kızlar. Allah yardımcımız olsun.

Canim stres yapma Allah korusun tansiyonun düşmani... Sabah ılık suya limon iyi derler yuksek tansiyona ama....
Haaa bide niye öyle diyorsun Canim çok şükür maşallah dökülmüyoruz arada nazarliklarimiz olacak :KK34:

Canlarimmmm iyi ki varsınız. Bugün dr.lar böyle söyleyince hepten panik oldum ama geçti geçecek bebişlerim için ayakta dik olmalıyım olmalıyız bugunleri de atlatacagiz Allahımin izniyle dualar sayesinde hersey çok güzel olacak Allahımin izniyle....
Sizi cok seviyoruz biz....

Canım bugün kontrolüm vardı gelir gelmez de kendimi yatağa attım, belim yarılıyo resmen. Ancak girebildim.Dualarımız her zaman seninle canım. Geçen hafta iki gün hastane de yattım demiştim ya. İşte beni o zaman özeldeki doktorum sancı var diye yatışa göndermişti devlete, ama oraya bi gittim adamlar sancıyı falan unuttular, bebeklerden birinin kalp atışları zayıflamış dediler panik oldular. Hemen yatırdılar. Sonraki FKA larda ve Doppler de neyseki sorun çıkmadı, düzene girdi. Burada paylaşmak istemedim çünkü sizleri de üzmek ve endişelendirmek istemedim.Herkes yeterince endişeli zaten. Sen de hiç kendini sıkma. Rabbim inşaallah tamamlayacak mucizesini...Biz de sizi çok seviyoruz ve kocaman öpüyoruz:KK16::KK16::KK16:

Canlarimmmm iyi ki varsınız. Bugün dr.lar böyle söyleyince hepten panik oldum ama geçti geçecek bebişlerim için ayakta dik olmalıyım olmalıyız bugunleri de atlatacagiz Allahımin izniyle dualar sayesinde hersey çok güzel olacak Allahımin izniyle....

Asbem canım Allah yardımcın olsun bu günler de geçecek iinşallah bebişlerin hayırlısıyla sağlıkla gelsinlerde dualarımdasın

sedefcim tebrik ederim allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.gözünüz aydın olsun.gögüsleriniz için tavsiyem var kızlar benim sütüm çok az olduğu için zorladık süt gelsin diye zorlayınca da yara oldu.tahinin üzerinde birkien yağı sürdük hemen iyileşmeye başladı tavsiye ediyorum.sevgiler.(bu arada bebeklerim hala kötü detaylı olarak daha sonra yazarım hepiniz kendinize iyi bakın)

canım bende yavrularımı daha kucağıma alamadım çok zor bir imtihanmış onları o halde görmek zaman geçmek bilmiyor her an şimdi nasıl oldular diye düşünmekten rabbim hepimizin yardımcısı olsun....

Günaydın ben geldim ay geç kaldımmmmmmmmmmmm!!!!fotoları göremedim:KK43:

Hastaneye gittim 2 günlük istirahat verdi,gerisini de aile hekiminde tamamlamaya çalışacağım ,inşaallah..belim kopuyor resmen,sıra bekledim hastanede,oturamıyorum bile artık,uyuyamıyorum,her tarafım tutuk uyanıyorum,ah sedef ah geçecek demiştin kandırdın beni:))

hayırlısıyla zamanlı şekilde gözde ya,direkt darısı başımıza deme hemen doğurmayalım Allah korusun:KK43:
canım iznini aktarmak varken niye rapor almak istemiyorsun ki,sen bilirsin ama rapor daha mantıklı.

verir canım,Allah çook büyük,kokuları şimdiden burnunda tütüyorsa dayanırsın seve seve..maşallah maşallah:nazar:sevebilecek miyim,ne hissedicem diyordun bak maşallah ne güzel birşey diyorsun şimdi:nazar:

Ya izin warken rapor almak dusunduruo bizi dewlet parasi ne biliyimm herkesin hakki war..ucretsiz izin alirim dogum sonrasi diorum bakalim hayirlisi :)

Olsun cnm,hemen tamamlanmaz kiloları belki ama ilerde elbet yakalarlar Allah'ın izniyle,aman bir sağlık sorunları olmasın da,Rabbim dermensız dert vermesin.
bu arada ne çabuk 40 gün olmuş maşallah:nazar::nazar:daha nice yıllarınız olsun inşaallah.

vay anasını sayın seyirciler,hatun birkaç gün önce gebeydi,doğumla demek ki nasıl bir boyut değiştiriyorsak,gebelikte diye geçmişten bahsediyor:) ay sedef çok tatlısın ya,hepimizin içini kıpır kıpır ediyorsun..ne zaman başlamıştın sen lansinoh'a? meme ucu için silikon başlıklar var canım 5-6 tlye bile var,takıyormuşsun,yaraların iyileşene kdr bebişler o silikon ucu çekerek senden emiyormuş,direkt temas olmadığı için de iyileşme hızlanıyormuş.bi de göğüs kalkanları var,onlardan da alabilirsin.tabi tecrübeli ark.lar daha iyi bilir de okuduğum kadarını söylüyorum,Allah yardımcın olsun cnm..biz ne zaman başlasak ki acaba? ben göbeğime sürdüğüm kremleri göğsüme de sürüyorum azcık,etkisi olmuyor mudur?

bu arada sedef yeğenlerimizi çok merak ediyorum geç kaldım ben ya,bana
whatsapp'tan msj atsana,ben bir türlü bebeklerimin neye benzeyeceğini hayal edemiyorum kızlar,nasıl olacaklar acaba..sağlıklı doğsunlar da Rabbim hayırlsıyla..

Ne biliyim ya dewlet parasi yaa dusunduruo.bizi izin warken rapor almak...ucretsiz alirim diorum hayirlisi bakalim..doktor da calisma dedi zaten bu hafta son ins..

Kizlar biz geldiiik :) doktor amcamiz kizlarimin iyi oldugunu soledi 2 ser kilo olmuslar suyumuz da iyiyymis sukur..kilo almisim frene bas dedi :) bi de isi birak bian once dedi stres cok onemliymis sakin sakin beklememiz gerekiomus bilginize :)

sedeff cok imrendirdin beni yaa rabbim waktinde bizi de kawustursun bebislerimize..sana da guc kuwwet wersin bol bol:)

Kizlar biz geldiiik :) doktor amcamiz kizlarimin iyi oldugunu soledi 2 ser kilo olmuslar suyumuz da iyiyymis sukur..kilo almisim frene bas dedi :) bi de isi birak bian once dedi stres cok onemliymis sakin sakin beklememiz gerekiomus bilginize :)

sedeff cok imrendirdin beni yaa rabbim waktinde bizi de kawustursun bebislerimize..sana da guc kuwwet wersin bol bol:)

canım ben de seni çok seviyorum Allah rızası için,güzel kalbin için..herkesi seviyorum,sağolsun herkes yardıma koşuyor,moral veriyor,dua ediyor,Allah hepinizden razı olsun..inşaallah hamileliklerimiz iyi haftalarda mutlu sonla sonlanır da arkadaşlıklarımız devam eder:)

Canim rapor almana sevindim inşallah dinlenmek iyi gelecek sana ve oğluşlarina. Rahim boyun bile uzayabilir değişiyor çünkü... Hepimize vakti zamaninda doğum yapmayi nasip etsin Rabbim ...

Amin hepimize canım,sağol inşaallah iyi gelir.bu hafta yine gidicem Allah'ın izniyle,inşaallah bu hafta toparlanırlar da güzel haberler alırım.

canım bende yavrularımı daha kucağıma alamadım çok zor bir imtihanmış onları o halde görmek zaman geçmek bilmiyor her an şimdi nasıl oldular diye düşünmekten rabbim hepimizin yardımcısı olsun....
,

melis'cim Allah senin gibi bekleyen tüm annelere sabır versin ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin,ne desek içindeki özlemi dindiremeyiz ama yanındayız,duamızdasınız bunu bil.

Ne biliyim ya dewlet parasi yaa dusunduruo.bizi izin warken rapor almak...ucretsiz alirim diorum hayirlisi bakalim..doktor da calisma dedi zaten bu hafta son ins..

anladım cnm.ama şu an geçerli bir sebebimiz var,gerçekten iyi değiliz,izin yetersiz,ben bu konuda çok doluyum,suistimale karşıyım elbet,zaten sırf o yüzden fazladan çalıştım bebeklerimi riske attım,korkuyorum kötü birşey olmasından.ama izin alırsak da sömestr'ı da düşüyorlar,inan onu düşmeseler belki ben de izin alırdım.hem rapor aldığında onun parası kesiliyor ki,kimsenin hakkını yemiyoruz.çalışmadığım günün parasını almıyorum ki,çatır çatır kesiyorlar,kessinler de umrumda değil.sen bilirsin yine canım.

maşallah canım,hep iyiye gitsinler inşaallah.
Rabbim küvözdeki bebişlere de bizlere de 2 kg.ları görmeyi nasip etsin inşaallah..dinlen artık sen de dinle dr.u.

Canimm maşallah ay daha dün ne konuşuyorduk çok şükür bugün neyden bahsediyoruz. Darisi başimiza :KK16: kuzucuklarini göremedim ama inşallah görürüz daha...
Tansiyonun biran önce yoluna girer insallah ilaç kullanmadan. Seni ve mis kokulularini öpüyorum Allah'a emanet olun...

Canim nerelerdesiiiin merak ettim seni herşey yolunda mi? Rapor aldin mi?

Senin kuzularin çok özel bak gör Allah'in izni ile inatla hayata tutunacaklar... Dualarimiz seninle...

Canim hayirli olsun öncellikle inşallah rahat bir hamilelik geçirip saglikla kucagina alirsin... Arkadaşlar yazmislar zaten kahverengi akinti sorun değil deniliyor hatta aylarca kanama yaşayip hamileliğini tamamlayanlar var. Sen yine de dinlenme tabi... Bide kan sulandirici birşey kullaniyorsan kanama olduğunda doktoruna hatirlat Canim...

Kuzuum yaa canimsin . Allah korusun sen gönlünü ferah tut iyiki yatmisin hastaneye... Konuş annesi onlarla hem sen sakinlesirsin hem onlar sözünü dinleyecekler gör bak uslu uslu bekliycekler zamaninda gelecekler. Rabbim yardimcin olsun Allah'a emanet olun...
Dogru söylüyorsun bebisim konuşunca sakinleyip yumusuyirlar hemen mutlu oluyoruz hep birlikte sizde aminnn:KK16:
Canım bugün kontrolüm vardı gelir gelmez de kendimi yatağa attım, belim yarılıyo resmen. Ancak girebildim.Dualarımız her zaman seninle canım. Geçen hafta iki gün hastane de yattım demiştim ya. İşte beni o zaman özeldeki doktorum sancı var diye yatışa göndermişti devlete, ama oraya bi gittim adamlar sancıyı falan unuttular, bebeklerden birinin kalp atışları zayıflamış dediler panik oldular. Hemen yatırdılar. Sonraki FKA larda ve Doppler de neyseki sorun çıkmadı, düzene girdi. Burada paylaşmak istemedim çünkü sizleri de üzmek ve endişelendirmek istemedim.Herkes yeterince endişeli zaten. Sen de hiç kendini sıkma. Rabbim inşaallah tamamlayacak mucizesini...Biz de sizi çok seviyoruz ve kocaman öpüyoruz:KK16::KK16::KK16:
Askolsun canım biz birbirimize destek olmak icin burdayiz ne biçim laf o oyle.. inşallah bi daha yaşamayacağız bunları geçecek canım geçecek dua ediyorum bol bol hepimiz icin:KK16::KK16:
Asbem canım Allah yardımcın olsun bu günler de geçecek iinşallah bebişlerin hayırlısıyla sağlıkla gelsinlerde dualarımdasın
Insallahh canım benim insallahh bazen dibe vuruyor böyle ama olsun toparlanmayi da öğrendim inşallah Allah razı olsun canım benim:KK16::KK16:
canım ben de seni çok seviyorum Allah rızası için,güzel kalbin için..herkesi seviyorum,sağolsun herkes yardıma koşuyor,moral veriyor,dua ediyor,Allah hepinizden razı olsun..inşaallah hamileliklerimiz iyi haftalarda mutlu sonla sonlanır da arkadaşlıklarımız devam eder:)

Amin hepimize canım,sağol inşaallah iyi gelir.bu hafta yine gidicem Allah'ın izniyle,inşaallah bu hafta toparlanırlar da güzel haberler alırım.

,

melis'cim Allah senin gibi bekleyen tüm annelere sabır versin ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin,ne desek içindeki özlemi dindiremeyiz ama yanındayız,duamızdasınız bunu bil.

anladım cnm.ama şu an geçerli bir sebebimiz var,gerçekten iyi değiliz,izin yetersiz,ben bu konuda çok doluyum,suistimale karşıyım elbet,zaten sırf o yüzden fazladan çalıştım bebeklerimi riske attım,korkuyorum kötü birşey olmasından.ama izin alırsak da sömestr'ı da düşüyorlar,inan onu düşmeseler belki ben de izin alırdım.hem rapor aldığında onun parası kesiliyor ki,kimsenin hakkını yemiyoruz.çalışmadığım günün parasını almıyorum ki,çatır çatır kesiyorlar,kessinler de umrumda değil.sen bilirsin yine canım.
Amin nn canım benim aminnnn inşallah bebişlerimizi evlerimize goturur gazlarindan aglamalarindan konuşuruz:KK16::KK16:

Kızlar tansiyonum 14-10,14-8 değişiyo yüksek yani.5 gün kendim ölçüp not alcam eğer yüksek devaö ederse tansiyon ilacına başlıycam:KK43:(
Canım bi sure hamile gibi devam ediyor o tansiyon sonra normale doner ins..annemin de hamileliğe baglı tansiyonu vardı lohusayken de devam etti biraz sonra gecti..yükseldiğinde yarım limon sık iç iyi gelir..

Kızlar ben de sabah 8.30 da doğuma gireceğim inş dualarınızı bekliyorum sizler aklıma geldikçe duamda ve dilimdesiniz Rabbim sıkıntısı olan tüm arkadaşlara maddi manevi şifa versin.. Az yazan ama çok takip eden biri olarak beni çok tanımayabirsiniz ama hepiniz çok değerlisiniz..Rabbim hepimizin yard olsun sürpriz lütuflarla sevindiresin inş şimdilik Allah'a emanet olun

Gözün aydın Canım Maşallah... Hep böyle güzel haberler veririz inşallah birbirimize...

Kızlar ben de sabah 8.30 da doğuma gireceğim inş dualarınızı bekliyorum sizler aklıma geldikçe duamda ve dilimdesiniz Rabbim sıkıntısı olan tüm arkadaşlara maddi manevi şifa versin.. Az yazan ama çok takip eden biri olarak beni çok tanımayabirsiniz ama hepiniz çok değerlisiniz..Rabbim hepimizin yard olsun sürpriz lütuflarla sevindiresin inş şimdilik Allah'a emanet olun
Allah bir nefeste kurtarsın canım haftanı göremiyorum ama en az 32 olmuştun diye hatırlıyorum..ins kuzularını kucağına al hemencecik..allah yardımcın olsun.bize de dua et

Icimizi actın kız masallah ne guzel haberler..hep boyle guzel ve hayırlı haberler alalım ins..birer birer doğumlarınız yaklaşıyor bende cok özeniyorum acaba o haftalara gelir miyim diye..bazı sabah uyanıyorum bu bi ruya mı ki hamile olduğuma hala inanamıyorum karnıma dokunuyorum burdalar diyorum cok sükür Rabb'ime emanetleri için..

X