2014 ikiz anneleri

canım ben de seni çok seviyorum Allah rızası için,güzel kalbin için..herkesi seviyorum,sağolsun herkes yardıma koşuyor,moral veriyor,dua ediyor,Allah hepinizden razı olsun..inşaallah hamileliklerimiz iyi haftalarda mutlu sonla sonlanır da arkadaşlıklarımız devam eder:)

Amin hepimize canım,sağol inşaallah iyi gelir.bu hafta yine gidicem Allah'ın izniyle,inşaallah bu hafta toparlanırlar da güzel haberler alırım.

,

melis'cim Allah senin gibi bekleyen tüm annelere sabır versin ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin,ne desek içindeki özlemi dindiremeyiz ama yanındayız,duamızdasınız bunu bil.

anladım cnm.ama şu an geçerli bir sebebimiz var,gerçekten iyi değiliz,izin yetersiz,ben bu konuda çok doluyum,suistimale karşıyım elbet,zaten sırf o yüzden fazladan çalıştım bebeklerimi riske attım,korkuyorum kötü birşey olmasından.ama izin alırsak da sömestr'ı da düşüyorlar,inan onu düşmeseler belki ben de izin alırdım.hem rapor aldığında onun parası kesiliyor ki,kimsenin hakkını yemiyoruz.çalışmadığım günün parasını almıyorum ki,çatır çatır kesiyorlar,kessinler de umrumda değil.sen bilirsin yine canım.

maşallah canım,hep iyiye gitsinler inşaallah.
Rabbim küvözdeki bebişlere de bizlere de 2 kg.ları görmeyi nasip etsin inşaallah..dinlen artık sen de dinle dr.u.

dinlicem dinlicem son 3 gün kaldı :) sonra yatışa hazırım :)

Günaydın herkese,

Kızlar ben de sabah 8.30 da doğuma gireceğim inş dualarınızı bekliyorum sizler aklıma geldikçe duamda ve dilimdesiniz Rabbim sıkıntısı olan tüm arkadaşlara maddi manevi şifa versin.. Az yazan ama çok takip eden biri olarak beni çok tanımayabirsiniz ama hepiniz çok değerlisiniz..Rabbim hepimizin yard olsun sürpriz lütuflarla sevindiresin inş şimdilik Allah'a emanet olun

Canım çok sevindim inan,çok şükür Rabbim'e ki bu haftaları gördün,bizlere de nasip olsun inşaallah. Allah hayırlı,sağlıklı,kolay bir doğum nasip etsin,üçünüz de sağ salim çıkın inşaallah doğumdan.Duaların için de Allah razı olsun,Allah kabul etsin inşaallah.Lütfen dualarına devam et,iyi haberlerini bekliyoruz,hemen yazamazsın belki ama bulduğun ilk fırsatta haber ver merak ederiz,Allah'a emanet ol kuzucuklarınla beraber..Duamdasın..

Beyaz'cım Azmirah en son 37 olmuştu hatırladığım kadarıyla,belki şimdi 38 bile olabilir.İnşaallah hepimiz görürüz o güzel haftaları Rabbim..

Kızlar ben de sabah 8.30 da doğuma gireceğim inş dualarınızı bekliyorum sizler aklıma geldikçe duamda ve dilimdesiniz Rabbim sıkıntısı olan tüm arkadaşlara maddi manevi şifa versin.. Az yazan ama çok takip eden biri olarak beni çok tanımayabirsiniz ama hepiniz çok değerlisiniz..Rabbim hepimizin yard olsun sürpriz lütuflarla sevindiresin inş şimdilik Allah'a emanet olun

rabbim yardımcın olsun..sağlıklı sıhhatli kurtarsın inş. kendine gelince de yaz yine merakta bırakma..

Icimizi actın kız masallah ne guzel haberler..hep boyle guzel ve hayırlı haberler alalım ins..birer birer doğumlarınız yaklaşıyor bende cok özeniyorum acaba o haftalara gelir miyim diye..bazı sabah uyanıyorum bu bi ruya mı ki hamile olduğuma hala inanamıyorum karnıma dokunuyorum burdalar diyorum cok sükür Rabb'ime emanetleri için..

gelirsin inş hiç endişe etme kendini hiç yorma nazlanabildiğin kadar nazlan keyfini çıkar haftalar geçtikçe zorlaşıo çünkü..sabah yatalak gibi uyanıorum resmen sağ ayağımın üstüne basamıorum..hiçbi şeye moralini bozma bebişler de sağlıklı mutlu büyüsünler annesi..senin tüp müydü??

inşaallah canım,kendini çok yorma,uykuna dikkat ediyorsun değil mi?
Aman aman uyuyamiyorum ki canim dk. Başı şeker tansiyon ölçümü derken bir bakıyorsun sabah olmuş sonra da doppler nst koştur dur:))) ama uyuyorum yine değil günler hiç uyuyamiyordum yine buna da sukur:KK16:

Canimm çok az kalmış 30 dk. Kadarlık inşallah minnoslarini sağlıkla hayırla kucağına alip evine gotureceksin hersey yolunda gidecek Rabbim yâr ve yardımcın olsunnn:KK16::KK16:

biz mi girdik şimdi sıraya acaba war mı daha doğum yapcak olan merak ettim..ben çok heyecanlanıorum yaa bi de her şeyi hazıladık ya böle odalarına girip baktıkça içim içimi yiyo ama çok da korkuorum erken olmasın die ayyy geçsin şu günler hemencecik :)

gelirsin inş hiç endişe etme kendini hiç yorma nazlanabildiğin kadar nazlan keyfini çıkar haftalar geçtikçe zorlaşıo çünkü..sabah yatalak gibi uyanıorum resmen sağ ayağımın üstüne basamıorum..hiçbi şeye moralini bozma bebişler de sağlıklı mutlu büyüsünler annesi..senin tüp müydü??
Evet canım tup bebekler:) benimde iki kizim olacak allah nasip ederse..şimdiden zorlanmaya başladım ins sag salim doğuralım da sıkıntılarına razıyım..
Günaydın canlar bugün çok güzel bir gün olması dilegiyleee:KK16::KK16:
Olacak olacak cok guzel olacak ins:) kuzularımız büyüyecek bi gun daha..
biz mi girdik şimdi sıraya acaba war mı daha doğum yapcak olan merak ettim..ben çok heyecanlanıorum yaa bi de her şeyi hazıladık ya böle odalarına girip baktıkça içim içimi yiyo ama çok da korkuorum erken olmasın die ayyy geçsin şu günler hemencecik :)
Ayy bende heyecanlaniyorum sırada siz varsınız evet ama ins daha en az 3 haftanız var acele etmek yok:) allah görmeyi nasip etsin:)

Son düzenleme:
Günaydın herkese,

Canım çok sevindim inan,çok şükür Rabbim'e ki bu haftaları gördün,bizlere de nasip olsun inşaallah. Allah hayırlı,sağlıklı,kolay bir doğum nasip etsin,üçünüz de sağ salim çıkın inşaallah doğumdan.Duaların için de Allah razı olsun,Allah kabul etsin inşaallah.Lütfen dualarına devam et,iyi haberlerini bekliyoruz,hemen yazamazsın belki ama bulduğun ilk fırsatta haber ver merak ederiz,Allah'a emanet ol kuzucuklarınla beraber..Duamdasın..

Beyaz'cım Azmirah en son 37 olmuştu hatırladığım kadarıyla,belki şimdi 38 bile olabilir.İnşaallah hepimiz görürüz o güzel haftaları Rabbim..
Cok sükür Rabbim..azmirah ins birazdan doguma girecek sağlıkla sıhhatle kucağına alır henencik..ben hatirlayamadim cunku haftasını cok sevindim simdi:)

Canım senden küçük de olsa bi haber almak cok iyi geliyo..inan bana bebeklerin hayata tutunacak Allah'ın izniyle sapasaglam çıkacaklar kuvozden..allah yardımcın olsun ins..

Canım benim hic kanamam olmadıgı halde ara ara o jeller kahve rengi gelmişti doktorum kırmızıyı girmezsen korkma dedi cok sükür bisi olmadı..biraz rahat olmaya çalış ins jel bitince o da biter..

Ay kuzum ya bak sen stres olma ins bisi olmayacak sen 36 lari bile göreceksin küçücük oglusun da kızın da büyüyecek o zamana kadar ins..dualarimdasin..sakın ve sabırlı olmaya çalış.bol bol oku dua et..Rabbim yardımcınız olsun..

eger calışıyorsan rapor vermeli doktorun kanama tamamen kesilmeyene kadar yatmalısın bendede oldu 10-18 haftalar arası sadece wc ye gidiyordum rahim ağzını sıksık ölçtür iğne vermedimi doktorun proluton iğne bide progestan hap kullandım halada kullanıyorum

Merhaba canim oncelikle rabbim bebeklerini sana bagislasin.bende tup bebek tedavisi gorerek ikizlerime hamile kaldim.ayni senin gibi cok yunurtam vardi.o ay transfer olmadi ve aralikta transfer edildi.sukurler olsun bu hafta 8 .haftam onlarla:KK66:) 5. Ve 7..haftamda kanamam oldu.daha mucizelerime sevinemeden moralim bozulmustu.ama sukur doktora gittim keseleri gordum.kalp atisida var dedi doktr ama ben kendim seslerini duyana kadar rahat edemeyecegim galiba;(( benin doktoruma gore ikizse ve tup bebekse kanama normal cok kirmizi ve yogun olmadigi surece. Az lekelenmem olsada hemen yatiyorum ve bol sivi aliyorum.oyle dedi doktorum..
Jelin kahve olarak geri gelmesi normal canim jel kullananlar hep ayni korkuyu yasiyir.benimkiler dondurulmus oldugundan fitil verdi doktorum jel oyle duruyor evde..kalbini ferah tut ve duani eksik etme sakin..uzulmek sadece kotuye goturur durumumuzu.i yuzden icini ferah tut.rabbimin ol dedigine ne karsi koyabilirki..birbirimize bol bol dua edelim..rabbim sagljkla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Canimm maşallah ay daha dün ne konuşuyorduk çok şükür bugün neyden bahsediyoruz. Darisi başimiza :KK16: kuzucuklarini göremedim ama inşallah görürüz daha...
Tansiyonun biran önce yoluna girer insallah ilaç kullanmadan. Seni ve mis kokulularini öpüyorum Allah'a emanet olun...

Canim nerelerdesiiiin merak ettim seni herşey yolunda mi? Rapor aldin mi?

Senin kuzularin çok özel bak gör Allah'in izni ile inatla hayata tutunacaklar... Dualarimiz seninle...

Canim hayirli olsun öncellikle inşallah rahat bir hamilelik geçirip saglikla kucagina alirsin... Arkadaşlar yazmislar zaten kahverengi akinti sorun değil deniliyor hatta aylarca kanama yaşayip hamileliğini tamamlayanlar var. Sen yine de dinlenme tabi... Bide kan sulandirici birşey kullaniyorsan kanama olduğunda doktoruna hatirlat Canim...

Kuzuum yaa canimsin . Allah korusun sen gönlünü ferah tut iyiki yatmisin hastaneye... Konuş annesi onlarla hem sen sakinlesirsin hem onlar sözünü dinleyecekler gör bak uslu uslu bekliycekler zamaninda gelecekler. Rabbim yardimcin olsun Allah'a emanet olun...

hepinize çok teşekkür ederim... dün akşam yine bir damla akıntı gibi ıslaklık hissettm baktım kan.. yine panik oldum en yakın hastaneye gittim başka bi fikir almak için muayne etti baktıdr.. keseleri çok beğendim içide çok iyi bebekler oluşmaya başlamış haftaya gel kalp atışını dinletiyim... bunlar çok zıpırlar fln dedi bilmiyorum rahatlatmak içinmi...

jel kullanıyorum progesteron iğne kullanıyorum bantlardan kullanıyorum estrofem içiyorum bir sürü hormon. bu doktora göre bu tarz hormonlar kanama yapabilirmiş hiç sorun yok korkma dedi gönderdi .... allahım kazasız belasız 9 ay atlatabilsek keşke :KK43:

gerçekten hepinize çok teşekkür ederim yorum yaptınız içimi rahatlattınız

rabbim bir avazda cıkmayı nasıp etsın ınsallah , saglık - sıhhatle :nazar::nazar::nazar::nazar: guzel haberlerını beklıyoruz :KK49:

Günaydın canlar bugün çok güzel bir gün olması dilegiyleee:KK16::KK16:

asbe'cim günaydın canım,olsun biz de burda uyuyamıyoruz,kuzularımız iyi olsun da Allah'ın izniyle..
amin,çok güzel bir gün olsun inşaallah..:KK16:

yaaa arkadaş tüm forum beni sıraya sokmaya çalışıyor,kaç gündür yazıyorum erken gelmelerinden ödüm patlıyor diye,böyle yaparsanız foruma girmicem o olucak bak:) bizden önde arkadaşlar var canım,ama her zaman giremiyorlar,mesela ilk sırada TCTRSVL var,37.haftada olması lazım,Allah sıralı ve hayırlı doğum versin,bize de 36dan önce doğum yapmamayı nasip etsin.1-2 kişi daha olması lazım,hatırlayamadım.

Canim Allah yardimcin olsun şuanda sanirim bebişlerini yeni koklama aşamasina geçmiindir :KK16: güzel dualarina tüm kalbimle Amiin diyorum...

Canim nerelerdesiiiin merak ettim seni herşey yolunda mi? Rapor aldin mi?

Gün aşırı girip okuyup takip ediyorum aslında ama pek yazmıyorum. Bir ara olumsuzluklar çok olunca girip okumayacağım da diyordum ama insan merak ediyor yine de. hala çalışıyorum ama 30da ayrılacağım. her geçen gün daha da ağırlaştığımı hissediyorum. ağrılarım değişiyor... kasılmalar da var. anlıyorum ki dinlenmem lazım ama sabah 8 buçukta çıkıp akşam 7de geliyorum eve... az kaldı ama 2 hafta sonra bırakıyorum. inşallah 36. haftanın bittiğini görebiliriz hepimiz :KK16:

Canım şu saatlerde doğurmuş olman lazım zannımca. İnşaallah bebişler de küvöze girmeden yanına gelirler sağlıcakla. Duaların için de Allah razı olsun canım:KK16:Darısı başımıza.

Kızlar benım daha cok var ama bıraz kafamız dagılsın , benımle tecrubelerınızı paylasırmısıınız?
Hersey saglıklı olur ınsallah hepımız için.. İş yerinden kacıncı haftada rapor alıp cıkmak en mantıktılısı olur.. hıc aranızda calısabılır raporu alıp calısan oldu mu ?:KK53::KK53: :KK53::KK53::nazar::nazar:

Kızlar , masallah cogunuz cıft yumurta ıkızı.. ama benımkıler tek yumurta ıkızı :KK49::KK49::KK49: yahu hıc yokmu aranızda boyle olan.. azcık konussakk.. ben 10. haftadayım.. onde olanlar azcık deneyımlerını anlatsa :21::21::21::nazar:

Canım gözün aydın. hem çok şaşırdım hem çok sevindim.
Rabbim sağlıkla güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Benim yerime de kokla paşaları :)
inşallah hepimiz zamanında sağlıkla alırız kuzuları kucağımıza ..
Canım tam olarak kaç haftada doğrular?

Kızlar , masallah cogunuz cıft yumurta ıkızı.. ama benımkıler tek yumurta ıkızı :KK49::KK49::KK49: yahu hıc yokmu aranızda boyle olan.. azcık konussakk.. ben 10. haftadayım.. onde olanlar azcık deneyımlerını anlatsa :21::21::21::nazar:

Canım benimkiler de tek yumurta, normal gebelik, monokoryonik diamniyotik.:21: Seninki neydi tedavi mi normal mi? Bu arada ben de çalışıyorum. Senin haftalarındayken hesapta 34 haftaya kadar çalışıp izin aktaracaktım. :KK52:Cuma günü 30 haftamı dolduruyorum, arkama bile bakmadan izne ayrılıcam inşallah.:KK53: Bir sorun yok ama çok zor oluyor, sandalye de oturunca uzun süre kasılmalarım oluyo, bi de bel ağrısı ki sorma. O yüzden hiç kendimi kasmayayım diyorum. Haftaya evdeyim artık:KK16:

X