2014 ikiz anneleri

Biz geldik canlarim muhtemelen doğuma kadar hastanedeyiz şu an bebislerimizin durumu iyi sizi özledik geldik artık bizden kurtulusunuz yok:))

canım cok geçmiş olsun çapayamı yattın inşallah hayırlısıyla alırsın bebişleri kucağına...

Esim dalga geçiyo zaten benle boyle hamile hic görmedim diye..:) karnıma top koymuş gibiymisim:)

kız ne güzel fitsin sen fit göbüşünde tam ideal bence

Bulamadım vallaşifremi sana veriyim sen yap olurmu

Üçüzmü hemde:))allah size bağışlasın yawrularınızı.biz ikiden korkuyoz valla size helal olsun:)

Amin sizde büyüdüklerini görün inşallah korkmayın allah güç veriyor ama baktınız olmuyor kendinizi yıpratmayın kızlar yardım isteyin yakınlarınızdan inat etmeyin kendinizide düşünün ben çok yıprandım

Yazılarımızıda silebiliyomuyuz?
Evet tabii denesene bu vakte kadar bilmiyo muydun bunu..son yazdığın mesajin altında mesaj düzenleme paneline bas mesajini sil sonra 15 karakter bisi yaz gerekirse nokta koy kaydet de mesajin silinir..amasadece 15 dk icinde yapabilirsin bunu:)

Başedemeyince mecbur istiycez canım napalım:)ewimde kv yada annem dahi olsa sürekli dipdibe olmk hoş gelmiyo ama mevbur kalırsam kv yetiş diycem:)

Canimmm sağolasın iyi olacağız insallahhh Bu arada havası da atayim tokluk şekerim 98:)))
Ewet tatlım cumartesi kontrol var son kez,doğum için gün vercek,benim tahminim haftaya cuma olur

Alıntılar nerden siliniyoki kız?
Hadi hayırlısı bakalım canım inşallah istediğin zaman sağlıkla hayırla alirain minnoslarini kucagina
canım cok geçmiş olsun çapayamı yattın inşallah hayırlısıyla alırsın bebişleri kucağına...

Evet canım çapada yatıyorum aminnnn hep birlikte inşallah canim

Hadi yaaa bilmiyodum valla(benim eski nickim direk eşimin ve benim adımdı apaçık belliydi.tüp bebek yaptırdığımızıda kimse bilmiyobende salak gibi herşeyimi yazmıştım biri tesadüf görcek diye korkuyorum

Sagol canım teşekkür ederim ama kimseye ikiz demiyorum artık tek hamile sanıyorlar ne kadar oldu diyolar 5 ay deyince aa hic büyümemiş karnın diyolar..bide ikiz desem al sana bolca nazar bolca laf kalabalığı:) sanırım benim tipim boyle bende 3 kilo aldım toplamda aynı gidiyoruz senle:)

Bende eklemek istiyorum ama telefondan nasil eklenirki
Iphone kullaniyosan picup diye bi program var onu indir telefondan istedigin resmi oraya ekle..ordaki resme ait linki kopyalayip buraya yapistir..ben oyle yapıyorum.belki samsungda falan da vardır aynı program bilmiyorum bi ara..
Ya iste bazen aynen o yüzden bende tedirgin oluyorum hakkımda bi bilgi verirken..kimse bilmiyo bizim tüpümüzü de:)

memnun kaldınmı canım 27 ocakta benim randevum seni ziyarete gelirim canının cektiği bişey varsa getiririm :)

aynen en güzeli boşver söylemecok fena herkes nazar değiyor hemen

tesettürlü arkadaşlara bir sorum var kıyafet nerden buluyorsunuuuz eteklerim dar geliyor artık tepeme cekiyorum Allah tan kıs uzun cizme kapatıyor alt tarafı pantalon da giymiyorum malesef küçük yerde yaşadığım için internet adresi lazım bir de cok fazla öksürük var düşürmem dimi bebeklerimi ?

Lcw den bi kot etek aldım bi tane kalmış hatta demek cok satılıyor 36 beden aldım yani normal bedenimle ayni..gayet rahat oldu hatta biraz bol bile..dunya varmış hemde herseyle oluyo fiyatı da cok uygun 20₺ :) internetten dealabilirsin bedenleri buyuk biraz..

Başedemeyince mecbur istiycez canım napalım:)ewimde kv yada annem dahi olsa sürekli dipdibe olmk hoş gelmiyo ama mevbur kalırsam kv yetiş diycem:)

Evet bende hoşlanmiyordum ama mecbur olunca katlandım ne güzel kayınvaliden yakınsa gelir yardıma
İnşallah bebeklerin uslu olurlarda gerek kalmaz yanlız bakarsın

Canım kanama yaşamadım bilmşyorum.ama kahverengi akıntı normaldir heralde kanamasan sonra öyle gelir.tamamen biter inş

amin cnm inşallah

evet cnm bende jel kullanıyorum bugün jelden olduğunu düşünerek jeli yapmadım ama iyi mi yaptım bilmiyorum?sen peki jeli kesmişmiydin?ben cok tedirgin oldum yarın doktora gideyim diyordum ama randevum haftaya acaba beklesem mi haftaya kadar bilemedim çok kararsızım ((

hadi yaa okadar uzun sürüyor mu canım? o zaman korkmayayım mı? kesilmeyince cok tedirgin oldum bende acaba dedim bebeklere bişey mi oluyor ondan mı böyle oluyor..peki seninde bebekler aşağıda mıydı canım..benim bir tanesi biraz aşağıda bazen acaba ondan mı oluyorda diyorum..

Evet bende hoşlanmiyordum ama mecbur olunca katlandım ne güzel kayınvaliden yakınsa gelir yardıma
İnşallah bebeklerin uslu olurlarda gerek kalmaz yanlız bakarsın

İnşallah canım benimde tek hayalim yalnız bakmak.ikizler birbirine düşkün oluyomu gerçekten:)birbşrleriyle oyalandıkları günleri hayal ediyorum hep

İnşallah canım benimde tek hayalim yalnız bakmak.ikizler birbirine düşkün oluyomu gerçekten:)birbşrleriyle oyalandıkları günleri hayal ediyorum hep

Evet çok düşkün benim cadılar birbirlerine hem kavga ederler heemde severler birbirlerini birini kızınca diğer ikisi anne kızma kardeşime diyorlar geçen hfta kızların ikisi hastaydı diğerini annem ben gelip bize götüreyim dedi ona da bulaşmasın diye gönderdim 2. Gün geldi noldu dedim anneme niye geldimiz senin kızın hiç birşey yemiyor dedi çikolata vermiş onu bile yememiş kardeşlerim gelince beraber yeriz demiş inşallah hep böyle düşkün olurlar birbirlerine benim kız kardeşim yok çok dua ettim allaha en iki tane çocuğum olsun ikiside kız olsun diye rabbim üç tane kız nasip etti bana şükürler olsun

cok teşekkürler canım... bir de şunu merak ediyorum... pilates veya yoga oneriliyormu ikizde? kaçıncı aydan itibaren başlayabilirim?

Evet canım bu günler de gececek ins..ordan 3 tane çıkacaksınız:) eşinle de kavuşmak guzel olur artık..
bu arada göbüsüme sakın gülmeyin demiştim amaa
maşallah canım benimde tokluk düşük çıkıyor 1.saat ölçüyorum 140 altında genelde ööle açta kalmıyorum.
kızlar bende göbişimi, çektim ama ekleyemiyorum neden.nasıl yapıosunuz
Mesaj yazarken altta eklenti ekle diye bi yer var ordan yapıyo kızlar..ama telefondan denedim olmuyo cok zor ekleniyo eger telefondan giriyosan yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…