2014 ikiz anneleri

Selam kızlar hep okuyorum sizleri hepinize maşallah diyorum rabbim güç versin hepinize sağlıkla zamanında doğurun hepiniz inşallah
Kızlar çatlak falan düşünmeyin bende zaten hamilelikten öncede vardı hiç birşey sürmedim çok çatlamadım ama kuzuları kucağınıza alınca herşeyi unutursunuz hele eve gelince koşturmaktan sezeryan ağrılarınızı bile unutursunuz
Ben çatlaklarımı görünce mutlu oluyorum onlar bana cadı kızlarımın hediyesi diyorum hamileliğin tadı çıkarın çok kötü bir hamilelik geçirdim ama onların tekmeleri herşeyi unuturuyordu şimdi cadılarım üç yaşındalar kreşe bile başladılar çok çabuk geçiyor zaman

Ben de ondan çok korkuyorum zaten canım.ilkini ıkındım diyelim, ikinciye dermanim kalmazsa, oksijensiz falan kalırlarsa diye muhtemelen spinal olucam :)

Son düzenleme:
Ay canımı sizden haber almak cok iyi geldi..aman iyi olun tek hastanede olsun önemli degil..kuzularını kucağına alınca hepsini unutursun..
Aynen öyle canim diyette yapiyoruz sekerimiz de dengeleniyor yavaş yavaş.. tek sikinti esimden ayrı kalmak bugunleri de anlatacağız insallahhh
Kızlar bide hizlica bana bakın kaldiricam hemen..gülmek yok ama:)
Kız bu da gobis miii:)))

Arada tutuyor tabi sekercim ama napalım minnoslarim için dimdik ayakta olmam lazim onlar iyi olsun büyüyüp tosun olsunlar da napalım hastanede yatalim burdan 3 kişi çıkalım hayırlısıyla saglikla
Haftaya mi ne çabuk geçti zaman sen bu c.tesi gitmiyor muydun kontrole

Amaan hem normal doğurursam kolay olur dimi firt firt :)
Fırt fırt fırtlarırsın:))cesaret işi ya ikizde norrmal doğum

Ayy ne gzl büyütmüşsünüz.başka çocuğunuz varmı ikizlerden başka..gece uykuları ne zaman düzene girdi?ne zaman azıcık rahatladınız:)

Anaa kiz ben yiyorum zararlimiymis
ne biliyim zararlı diyolar bende severim sucuğu
Ben hep yiyorum valla:)sucuklj tost favorim:)bu kadar takılmayın kızlar relax olun
afiyet şeker olsun kuzucuklarına yarasın
bendede oldu canım o çamur gibi dediğin günlerce geliyor benim kanama başlaması ile tamamen kahverengi kesilmesi toplam 2.5 ay sürdü sürekli yatmıştım kalktıkça dökülüyodu doktor her gittiğimde ölçüodu kanama alanını kahverengi geldiği dönemde kanama alanı organize oluyor artık kahvereengi gelir demişti ööle oldu oda kesildi sonra korkma içini ferah tut benim 18.haftada hepsi kesildi
bencede tek hamilelik gibi duruyor benim şimdiden kocaman
Biz geldik canlarim muhtemelen doğuma kadar hastanedeyiz şu an bebislerimizin durumu iyi sizi özledik geldik artık bizden kurtulusunuz yok:))

canım sen ve bebişlerin iyi olsun kurtulmayalım dualarımız seninle inşallah güzel haberlerinizi alırız

Ewet tatlım cumartesi kontrol var son kez,doğum için gün vercek,benim tahminim haftaya cuma olur
Ben resmi sildim güya senin alıntılarda kalmış :) bi zahmet siliver kız onları..

Alıntılar nerden siliniyoki kız?

Ben de ondan çok korkuyorum zaten canım.ilkini ıkındım diyelim, ikinciye dermanim kalmazsa, oksijensiz falan kalırlarsa diye muhtemelen spinal olucam :)
Valla bana doktorum hadi dese ben normal doğururum..ama sen korkuyosan yapma tabi..ikinci daha kolay geliyomuş rahim açıldığı için..nadiren bütün suyun boşaldıysa ve dogum gecikirse sezeryana alırlar..o da nasip..

Benimkiler üçüz canım yanlız bakamadım tabi ama büyüdükce kolaylaşıyor
Benimkilerin uykusu çok kötüydü yarım saatte bir ayaktaydım geceleri annemle bakıyorduk gündüzde bakıcı vardı hep iki kişi baktık
Gözünü korkutmak istemem ama kreşe başlayınca rahatladım ben 1,5 yaşından beri yanlız bakıyorum şok zordu ama şimdi onlar kreşe gittiğinde boşlukta his ediyorum kendimi o kadar alıştım ki o maratona
İnşallah sizin kuzular akıllı uslu olurlar gece mışıl mışıl uyurlar çok zor uykusuzluk
Allahım hepinize güç versin

10+1 ikizlere gebeyim... dr' un verdiği vitaminler hariç, gun içinde günlük sut, pekmez, meyve ve protein ağırlıklı beslenme yapıyorum... iştahım eskisi gibi, yani cok fazla degil... zaten basından beri sadece 1 kg aldım... siz ek olarak nasıl besleniyorsunuz? 10 haftada 1 kg almak normalmi sizce?

Allah seni napmason mesajı düzenle deyip linki silivercen:)
Bulamadım vallaşifremi sana veriyim sen yap olurmu

Üçüzmü hemde:))allah size bağışlasın yawrularınızı.biz ikiden korkuyoz valla size helal olsun:)

Bulamadım vallaşifremi sana veriyim sen yap olurmu

Üçüzmü hemde:))allah size bağışlasın yawrularınızı.biz ikiden korkuyoz valla size helal olsun:)
Zaten vakit gecti kuzum 15 dk icinde yazdığımız mesajı düzenliyoruz ya mesela tekrar açıp..altta mesaj düzenleme paneli yazıyo ya hani:) ben açıp ordan sildim..neyse artık önemli degil..normalde ben boyle dışarı çıkmam da o yüzden demiştim..
linki oluşturduğum programdan silince siliniyo sanmiştim ben silinmiyormuş meger öğrenmiş oldum:)

Son düzenleme:

Hayırlı olsun inşallah sağ salim kucağımıza alalım hepimiz.bende senin gibi beslenşyorum süt pekmez meyve,yumurta yşyemşyorum maalesef.benimde iştahım hamile kLmadan önceki gibiydi hep...obur olmadım hiç ama 20 kilo aldım şuana kadar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…