2014 ikiz anneleri

Gecmis olsun canım ya...allah kuzularımızı korusun..

Geçmiş olsun canım.nazar değiyo nazarsancı için ilÇ iğne falan verdimi doktorun.Allah razı olsun canım güzel dileklerin için.sırada sedef var deyince tuhaf oldum ya tırstım azcık:18:nasıl doğuracam ben ya çok korkuyorum.

evet al benden de o kadar :26: zaman azaldıkça daha da bir tırsıyorum sanki:18: fasla düşünmek istemiyorum, ama aklıma olumsuz şeyler geliyor iyice bir daralıyorum. ya öyle olursa, ya böyle olursa filan.... aklım hep çalışma halinde

TC :))gebelik takvimine bak kız:)37 hafta oldun:)

Kızım ya keske sizin yerinizde olsam..ben önündeki 3 aydan korkuyorum su an..ne guzel hamisligin sonuna geldiniz sag salim:)

Pijama takımına bayıldımm yaa:))uzun kollumu o

Sağol cnmmmmmmmevet uzun kollu evdekiler olmayınca xl yeni aldım bide beyaz üstü var inş dayanır bi süre sığarım içine rahat rahattt

O senin tatlılığınnnnnnnnherkese göre göbüşü büyük ben burdan anladımmmm ama kendi göbeğimden sonra glaze in göbeğini takdir ettimmmmmmm seninkide tam kıskanmalık maşallah nazar değmesin çok zorlanmazsın böle giderse ben şimdiden yemeklerden sonra nefes alamıom:18:

Haklısınız vallahi ama inanın ben en korkulu haftalara giriyorum bence o yüzden sizin yerinizde ılmayı çok isterdim binlerce şükür halinizeeee

Canım inan her ewresinde korku yaşıyo insan:)
Orası oyle canimcim ama cok sükür siz kuyruğuna geldiniz..:)
eveeetttttt. Allahıma şükür. Darısı tüm arkadaşlara

Allah sana da bugünleri göstersin. bizde hayırlısı ile sonunu bir görsek. ama son haftalar gerçekten zormuş. aman sonuç iyi olsunda, gerisi boşşşş
Amiiiiiiiin..bütün arkadaslarım gorsun ins..allah hepimize sağlıkla kolayca dogum yapmak basıp etsin..ilk once size sonra sırayla bize:)
Yok kız göbekle alakası yok bu durumun bende tıkanıyorum yemekten sonra hele de fazla kaçırmışsam Artik sık sık az az yemeye calisacaz..benim kuzunun bitanesi midemin yerine gecti de..midem oyle uvey evlat gibi karnımda su an..hepimizin gobusu ayrı guzel be bebislerimiz iyi olsun da hamilelik cok guzel :) sırayla doguracaz ins bizde..hepimiz yakınız:
sen ben glaze seybil wasp ikizlerin annesi aksu Cansu ve Zeynep..
bahar bebekleri olacak bizimkiler..

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım.daha erken gelsene fırsatın oluyosa sohbet daha koyu oluyo:)benim bünyeye göre epey büyük göbek:))nohut yutmuş karınca gibiyim:))
Canim zaten 20 gündür raporluyum şimdide final haftasi yüksek lisansin. Yoksa gözümü açar açmaz aklim sizde finallerden sonra daha rahat gündüz de girerim inşallah sende bide ayakta poz bekliyom, daha belli olur

Canim çok geçmiş olsun. Tesadüf kontrolde mi çıktı sen mi şikayetle gittin:26: maşallah iyisin ya... Ben de öpüyorum göbişten kız niye özellikle kız anneleri senin oğluşlar mı vardı gelin mi ariyooon şimdiden

Günaydın Kızlar ve aksu81,

Kızlar, tam takip edemiyorum herşey yolunda diye umuyorum. Bende herşey yolunda şükür, bugün 4 buçukta doktor ravndevum var kuzuları görcem yineee çok mutlu oluyorum bebişleri görünce. Umarım herşey yolundadır bizde ve tüm hepimizde.

Bu hafta kendimi aştım dua konusunda, ne güzel okudum daha da okurum inşallah gün bitmeden.

Aksu'cum, 50/50/50/100/100 okudum hepimiz için. Allah kabul etsin hepimizinkini, kuzularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Canim iyi olmana sevindim maşallah Herşey çok güzel olacak Allah'in izni ile kuzucuklarini hergun göreceksin. Mukafaatin da inşallah hiç kuveze girmeden hastaneden çıkmak olsun
Aminn canım benim aminn bol bol dua ediyorum burda hepimiz sağlıkla hayirla kucağımiza alalim minisleri direk yanımıza gelsin hiç küveze gerek kalmadan aminnn

Canim kiyamammm Rabbim bir daha gostermesin bi sonraki gidisin doğum zamanin olsun insallahhh
Hande doğum yaptı mı kacirmisim Rabbim analı babalı evinde huzurla sağlıkla büyümesini nasip etsin insallahhh

ESALES o kadar alıntı yaptım beceremedim silindi yaa sağolasın tatlimmm burda bebisleri gordukce nasıl imreniyorum bizede Rabbim sağsalim kucağımiza alıp eve gitmemizi saglicakla buyutmemizi nasip etsin

GLAZE canım Rabbim kalbindeki güzellikleri nasip etsin sana da insallahhh sizlerle karşılaştığım için sansliyim

Günaydın kızlar..cumanız mubarek olsun..
Günadın Canim... Amin Rabbim Cumalar yüzü suyu hürmetine sağlikla vaktinde evlatlarimiza kavuştursun ....
Günaydin canim, buluşma gününüz demek inşallah güzel haberlerle gel
Allah kabul etsin canım gece güncellerim zaten, okumuş olursan daha yazarsin

Hayırlı cumalar canlarrrrr
Aksucum tüm dua ve tesbihlerden 100er tane okudum Rabbim kabul eylesin
Amin Canim Rabbim kabul etsin dualarimizi... Emin ellerdesin... İnşallah hep güzel haberlerini aliriz. Tel paketinde gelmiş sık sık haberleşiriz Allah'in izni ile...
Canim hande çarşamba doğum yapti çok şükür.hepsi iyi maşallah sadece şaşırtici şekilde iki bebiş arasi kilo farkı varmis anlaşilamamiş. Birisi 3100 diğeri 1650 küçük kuzunun gelişimi de iyi maşallah ama yinede kilodan biraz kuveze almişlar. Rabbimin izni ile o da çıkar yakinda

Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlarım Nasılsınız ?

Bu mübarek günde Rabbim herkesin gönlündeki dualarını kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…