2014 ikiz anneleri

Merhabalar arkadaslar bugun doktor kontrolum vardi tahmini dogum tarihim24-08-2014mus.ama iki hafta sonra bebeklerin kalp atisi icin makineye baglariz ona gore tam tarih veririm dedi.bugun ultrasonda gosterdi bak kalpleri atiyor dedi.ama simdi erken iki hafta sonra makinede dinleriz beraber dedi.sonra saglik ocagina gittim.bisuru form doldurdular takip edeceklermis )yarin sabah ac karnina gidip tahliller icin kan verecekmisim.. bulantilarim fena durumda is yerinnde cok zorlaniyrum ama insallh bugunlerde gececek..bu gunume sukurler olsun

hosbulduk canım :) doğumdan sonra da kalacak bi kaç ay inşallah. birbirimizi boğazlamazsak tabi :) Antalyayım canım. ama depolarda sıkıntı varmış. eczacı yakın arkadaşım ama bulmakta çok zorluk çekiyor

Benimkiler çoktandır baş aşağı canım. başları dönmüyor mu acaba :) pozisyonları çok musait normal doğurabilirsin demişti dr. ama ben emin değilim. ya bebeklere bişey olursa Allah korusun bakalım zaman gösterecek. şimdilik dr doğum konusunda konuşmuyor. 34'ün hayırlısıyla bitmesini bekliyor.
Sana 41 kere masallah. senin zamanlarını bizler de görürüz insallah :)

Canım sağlıkla gelsinler o kötü günlerin hepsi geçiyor inan ...

Bende varim bu kadar canim maşallah kuzularanasil resim yukluyosunuz kizlar

çok şükür canım iyiler ama cok yoruyolar beni pc den giriyorsan eğer ataç gibi bir işaret var ordan yüklüyorum ama telden bilmiyorum inan

Kiiiiz bebekler pozisyondaymis ne guzel normal dogum yap sende o zaman..bak bize haber vermeyi unutma ara ara hele de dogum olunca..merak ederiz seni..
Yok canım hic de vahim degil sen jelybondsdf kadar falan degilsin.ama masallah Ogluslara..ben sana gore baya ufagim ya..benim kuzuların küçük olması normal galiba..biraz da tip meselesi galiba..

yok tatlım benim iç karnım dar o yüzden bukadar büyük demiştim ya boyumda küçük :) balkabağı olmaya adayım yani

Biz geldik canlarim muhtemelen doğuma kadar hastanedeyiz şu an bebislerimizin durumu iyi sizi özledik geldik artık bizden kurtulusunuz yok:))

Biz geldik canlarim muhtemelen doğuma kadar hastanedeyiz şu an bebislerimizin durumu iyi sizi özledik geldik artık bizden kurtulusunuz yok:))
Ay canımı sizden haber almak cok iyi geldi..aman iyi olun tek hastanede olsun önemli degil..kuzularını kucağına alınca hepsini unutursun..

Yoo çok şirin:))30 dan sonra büyüme yavaşlıyo zatem canım en azından bende öyle oldu.
Canım sen bilirsin tabi ama ikizlerde bazen ikinci bebek çıkarken sıkıntı oluyomuş sezeryana alıyolarmış,ben öyle duymuştum doğrumu yanlışmı bilmşyorum.siz daha güzel haftaları görün inşallah canım:)
Bende varim bu kadar canim maşallah kuzularanasil resim yukluyosunuz kizlar
Canım cevap yazdığımız yerde alt tarafta "eklenti ekle"var ordan yapıyosun
Rabbim kucagında resimlerini de göstermeyi nasip etsin :)

Amin inşallah canım hepimiz kucağımızda görelim ve sona daha güzel paylaşımlar olsun burda:)

Allah seni napmasın:))bu halinemi göbekli diyon:)ben senin haftanda daha büyüktüm,sende catlak olmaz bak görürsün
Hadi ya:) ins..bana baya buyuk geliyo ya heryere göbüsümü carpiyom sanki..neyse ben konusmuyim o zaman:) diyom size benim kızlar bana benziyo diye:)

Hoşgeldin canım benim.maşallah kız sana çok moralli gördüm seni dimdik gördüm.hiç üzülme bebeklerin iyi olsunda önemli olan o..ne gzl kaynatırsınız siz valla,ben 1 hafta sona doğuracam pek katılamam size(
Kızlar bide hizlica bana bakın kaldiricam hemen..gülmek yok ama:)
http://i.imgur.com/EBBovxe.jpg

Ha sen göbeksizim diye üzülüyomuşsun yeni farkettim:))üzülme kız şanslısın valla dediğim gibi çatlak olmaz sende ufacık karnın olur:)

Hoşgeldin canım benim.maşallah kız sana çok moralli gördüm seni dimdik gördüm.hiç üzülme bebeklerin iyi olsunda önemli olan o..ne gzl kaynatırsınız siz valla,ben 1 hafta sona doğuracam pek katılamam size(
Kızlar bide hizlica bana bakın kaldiricam hemen..gülmek yok ama:)
http://i.imgur.com/EBBovxe.jpg

Ha sen göbeksizim diye üzülüyomuşsun yeni farkettim:))üzülme kız şanslısın valla dediğim gibi çatlak olmaz sende ufacık karnın olur:)

Kiiiiz bebekler pozisyondaymis ne guzel normal dogum yap sende o zaman..bak bize haber vermeyi unutma ara ara hele de dogum olunca..merak ederiz seni..

Annemden fırsat buldukça girerim canım :) bebeklere sıkıntı olmazsa ben de çok isterim normal doğum yapmayı. kiloları 2.5 tan az olmazsa sorun olmaz demişti dr. bakalım canım hayırlısı. Haber ederim mutlaka :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…