2014 ikiz anneleri

İnşallah canım benimde tek hayalim yalnız bakmak.ikizler birbirine düşkün oluyomu gerçekten:)birbşrleriyle oyalandıkları günleri hayal ediyorum hep

Evet çok düşkün benim cadılar birbirlerine hem kavga ederler heemde severler birbirlerini birini kızınca diğer ikisi anne kızma kardeşime diyorlar geçen hfta kızların ikisi hastaydı diğerini annem ben gelip bize götüreyim dedi ona da bulaşmasın diye gönderdim 2. Gün geldi noldu dedim anneme niye geldimiz senin kızın hiç birşey yemiyor dedi çikolata vermiş onu bile yememiş kardeşlerim gelince beraber yeriz demiş inşallah hep böyle düşkün olurlar birbirlerine benim kız kardeşim yok çok dua ettim allaha en iki tane çocuğum olsun ikiside kız olsun diye rabbim üç tane kız nasip etti bana şükürler olsun

cok teşekkürler canım... bir de şunu merak ediyorum... pilates veya yoga oneriliyormu ikizde? kaçıncı aydan itibaren başlayabilirim?

cok teşekkürler canım... bir de şunu merak ediyorum... pilates veya yoga oneriliyormu ikizde? kaçıncı aydan itibaren başlayabilirim?
Ona bişey diyemiycem canım ya ama yapmasan daha iyi sanki,tek gebelik gibi değil bizimki.yoga olabilir belki ama plates zorlar gibi.

Ne gzl ya benimkiler çift yumurta ikizi ama inş anlaşırlar.aynı cinsiyette olmaları bu yönden çok gzl:)iki erkek benimkiler:)

Ne balkabağı ne tosbik buyrun size filllllll

Benim doktorum bana ilk 3ay ekstra hiçbirşey yeme bebekler senden beselenecek demişti sen bunun yanında gayet güzel besleniyorsun şahsen ben kustuum için hiçbirşey yiyemiştim ..bebeklerin hayırlı uğurlu olsunnn

Benim aşşağıdaydı korkma ondan hiçbirşey olmaz biri hala aşşağıda dieri onun üstünde tepiklio garibimi
12.haftada jel kesilio sonra gerekirse hap yada iğne veriolar diye biliyorum ama sen yinede sor bi doktoruna gelmiş geçmiş olsun inş

İlk 3 ay gayet rahat yapabilirsin hatta 4.ayda dahil sonra seni zorlamasına bakarsın demişti benim doktorum tabi ben yerimden kıpraşamadığım için yapmadım yaparsan helal olsun valla çokta iyi yaparsın

Ayy yesinler:))Haksızlık etme kendine,ikiz gebeliğe göre gayet normal kızlar göbüşlerimiz:)

ahh cnm yaa kesilmedi ya kahverengiler o yüzden aklıma hersey gelir oldu acaba ondan mı acaba bundan mı die ben en son tüp doktoruma gittiğimde kesme demişti bende devam ediyorum ama 1-2 gün kullanmıycam bakalım sonra devam ederim yine olmadı..yarında böle devam ederse zaten doktora gidicem en azından bebeklerime bakarım iyiler mi diye içim rahatlar birazcık

Pijama takımına bayıldımm yaa:))uzun kollumu o

manalarını unutmuşum yazmayı beren güçlü demek belis fevkalade ,aşkın ilk meyvesi anlamları var:)))hatta ben iki isim olsun istiyorum ama eşim kalabalık oluyo diyo mesela nil beren,naz belis
Beren ismini bende çok seviyorum. Beren-deren de güzel bizim kız Asya da erkek ya Buğra yada Arda :)
merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım hepimiz bebişlerimize sag saglim kavusalım inşallah
Hoşgeldin Canim güzel bir hamilelik geçirip sağlikla kucaklarsin inşallah...
BEN VARIM kizlar şaşıracak bunu da mı yaptırdin diye benim de daha önce hamilelik vs yok bu yüzden doktor kesinlikle gerek yok dese de içim rahat etmedi trombofili paneli saniyorum adi 10'lu falan da bakilabiliyor ben en sık görülen 3 faktöre ve birkaç pihtilaşma testi yaptirdim 500'ü bulmadi. 1500 çok fazla Canim. Hangi sehirdeydin? Bende birşey cikmadi çok şükür sadece coraspin kullaniyorum. Eğer testi yaptirmasaydim da iğne kullanmazdim. Kanin fazla sulanmasi da iyi birşey değil. Gerek var mi dersen teste yok ama bu ne kadar kafana takacagina bagli ben biraz takmistim.
Kızlaaarr kola içtim 2 bardaknapıyım dayanamadım
Ben dışarda her yediğim de içiyorum haftanin en az 2 günü... Hem kahveden daha az kafein orani
Hamileliğin basından beri en cok canımın çektiği ama esimin izin vermediği şey..kola..evde bi kutu var açıp icsem mı bende:) aylardır savaşıyorum kendimle
Ayy iyi dayanmisin kız birşey olmaz bir bardaktan hoş içtikçe içesin gelir boşver

Eki Görüntüle 926173

İşte benim şuan ki göbeğim:)
Maşallaaah Canim hiç çok büyük falan değil. Tek gibi...
Yok kız oturarak çekmeseydin keşke daha geniş çıkmıştır. Maşallaaah...
Bende o sebepten tırsığım bizimde dediğim gibi annemler bile bilmiyo
Kız maşallah göbişine ama göğüs altindan dar olsa daha belli olur benimki daha büyük ama dediğin gibi şimdilik göbek koymuş gibi...

Canim iyi olmana sevindim maşallah Herşey çok güzel olacak Allah'in izni ile kuzucuklarini hergun göreceksin. Mukafaatin da inşallah hiç kuveze girmeden hastaneden çıkmak olsun

Hoşgeldin canım.daha erken gelsene fırsatın oluyosa sohbet daha koyu oluyo:)benim bünyeye göre epey büyük göbek:))nohut yutmuş karınca gibiyim:))

Sedef cep telefonunda yok öyle bisey
Sen telefon modunda kullanıyosun o zaman..aşağıda full site var oraya bas ilk once..
Masallah gobuslere :) cok tatlısın canım..
Benim göbüsüm de bana gore buyuk :) ustumdeki cok bol degil ama koyu renk oluncada biraz oyle görünmüş:)

Cnm benimm maasaalllahh maasallaahh subhanallah,ne guzel hbrler bunlar..dayanamadigin durumlarda kucagina alacagin gunleri dusun,insallah hersey guzel gececek hep takibimdesin cnmin icii,dualarim seninle cok sukur cokk

Kızlar dogum cantanızı ne zaman hazırladınız?
Tamda senin haftanda hazırlamıştım canım:)
ben de sucuk yiyorum. dr. bana sucuk hariç diğerlerini yeme demişti. sadece hafta sonları yiyorum zaten. üfffffff herşey yasak ama yaaaaaaa. bizim ki de can yani ama dimiiiiii??????????:26:

Çokta pimpiriklenmemeye calışıyorum canım.kolada içtim bugün:)

Yazını yeni farkettim canım.hayırlı uğurlu olsun bebişlerin.bende ilk öğrendiğim hafta sadece ult görmüştüm kalp atışlarını,nst ye falan bağlamamıştı.ultrasonda gördüysen rahat ol içini ferah tut.sağlık ocağınada git mutlka gzl ilgileniyolar valla hastane gibi:)arada onlarda dinletio kalp atışlarını

Biz geldik canlarim muhtemelen doğuma kadar hastanedeyiz şu an bebislerimizin durumu iyi sizi özledik geldik artık bizden kurtulusunuz yok:))

Ayy hoşgeldin canım. 2 gün giremiyoruz sonra geçmişi okicaz diye telef oluyoruz valla.Canım çıktı. En son sana mesaj yazmıştım 1000. sayfada, sana ne kadar imrendiysem artık, yarına beni de hastaneye aldılar sancım çıktı yine NST de. 2 gün kaldık bugün akşam çıktık. Çok şükür her şey yolunda. En güzel haberimiz Hande doğum yapmış sağlıcakla çok şükür. Darısı sıradakilere... 40 sayfa okuyunca beynim uçtu resmen. Tek aklımda kalan sırada sedef var galiba. Allah t-yar ve yardımcısı olsun doğumu yaklaşanların. Herkesi öpüyoruz kocamaann. Özellikle kız annelerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…