2014 ikiz anneleri

[QUOsebeyaz;33362657]Tahterevalli Venüs Ahşap Beşik Beyaz GittiGidiyor'da 98275437
Kızlar beğendiğim besik bu cibinligi de var ama burdaki resimde yok ayrıca 750 ₺ civarı bi fiyata alıcam tamamı ahşap boyası su bazliymis bebekler için uygun yani..asansörlu parmkligi mevcut:) vede yatağı kenarliklari herseyi dahil..nasıl?[/QUOTE]
Cok hos canim sallanabiliyor olmasi da guzel herseyi icindeyse gayet iyi fiyat bence bu sitede bile 850tl denisler hadi hayirli olsun tek mi cift mi alacaksiniz peki?
Ay bende oyle oldum iste tutamadim kendimi ellerim kendi kendine gitti valla :)) gun icerisinde hic kacamak yapmamistim ama bir hafta icinde bu kadarcik kacamaktan bisey olmaz herhalde ya da ben kendimi kandiriyorum markette satiliyormu bilmiyorum gorumcem getirdi kayinvalidesi yapmis canim yaa
Ayy seninde canini cektirdim gece gece hakkini helal et nolur
Benimkiler gece kuşu olucak galiba

Valla hayatta görmediğim toleransı görüyorum su anda kıymetini bilmek gerek:)
Bende bende hersey bizim istegimize gore yapiliyor ama sunun surasinda kac ay surcek o tolerans firsatlardan da yararlabmak gerek en azindan ben oyle yapiyorum

Kizlar midem cok yaniyor yaaa ne yapsam fayda etmedi uyuyamiyorum da saat 2oldu iyice baykusa dondum

Cok hos canim sallanabiliyor olmasi da guzel herseyi icindeyse gayet iyi fiyat bence bu sitede bile 850tl denisler hadi hayirli olsun tek mi cift mi alacaksiniz peki?

Ay bende oyle oldum iste tutamadim kendimi ellerim kendi kendine gitti valla :)) gun icerisinde hic kacamak yapmamistim ama bir hafta icinde bu kadarcik kacamaktan bisey olmaz herhalde ya da ben kendimi kandiriyorum markette satiliyormu bilmiyorum gorumcem getirdi kayinvalidesi yapmis canim yaa
Ayy seninde canini cektirdim gece gece hakkini helal et nolur

Bende bende hersey bizim istegimize gore yapiliyor ama sunun surasinda kac ay surcek o tolerans firsatlardan da yararlabmak gerek en azindan ben oyle yapiyorum[/QUOTE]
Ne demek Canim hakkım varsa helal olsun satiliyo Canim direk acuka diye satilanlar var en güzeli onlar.
Ben şimdi kendi çapimda birşeyler yapiyoruum yiyicem valla
Midem yanmasina ne iyi geliyor hic bilgim yok Canim sanki kuruyemiş biraz bastiriyor bende de sık oluyor. Ben vampir gibi yaşiyorum artik şimdi film izleyelim diyoz eşimle

Çift alıcam canım birlikte uzun sure yatamazlar cunku.. Hayatta kaç kez hamile olunur ki tadını çıkaralım demi
benim midemin yanmasına soguk süt iyi geliyo ama tam geçmiyo hiçbir zaman

Son düzenleme:
Ne demek Canim hakkım varsa helal olsun satiliyo Canim direk acuka diye satilanlar var en güzeli onlar.
Ben şimdi kendi çapimda birşeyler yapiyoruum yiyicem valla
Midem yanmasina ne iyi geliyor hic bilgim yok Canim sanki kuruyemiş biraz bastiriyor bende de sık oluyor. Ben vampir gibi yaşiyorum artik şimdi film izleyelim diyoz eşimle [/QUOTE]
Film guzel fikir canim izleyin izleyin benimki de yatmisti uyuyamamis geldi yanima bende bi film actirayim da izleyelim karsilikli babamizla
Kuruyemis deneyeyim olmazsa bi soda icerim belki o ise yarar canim tesekkurlerr

Son düzenleme:
Çift alıcam canım birlikte uzun sure yatamazlar cunku.. Hayatta kaç kez hamile olunur ki tadını çıkaralım demi
benim midemin yanmasına soguk süt iyi geliyo ama tam geçmiyo hiçbir zaman
Evet canim karsilikli yatsinlar minisler iyi gunleriniz olsun insallahhh
Demir hapi ictim sut icemem simdi canim yaa zaten mide yanmasi hamisligin sonuna kadar bizinleymis alismak lazim yani annem durmadan saclaniyor bebisler dese de ben bir turlu baglanti kuramadim

Canım zaten zor uyuyordum şimdi yatmaya çalıştıklça daha çok sıkıntı basıyor benim dktr mu patavatsız yoksa gerçekleri söylemesi normalmi ama daha doğum başlamadan 28. De doğum olursa bebek ölür yaşasa bile sağlıklı olmaz diyor içime bir Kaya oturdu sanki korkumdan ne yapacağımı bilmiyorum bu saat oldu yan yatmaya yada uzanmaya çalışıyorum ama karnım çok büyüdü pozisyon alamıyorum en rahat yine oturur pozisyonda yatıyorum ya ben böyle yatsam yine çok tehlike olurmu doğum başlarmı birde çok risk olsa ilaç falan vermezmiydi ciğer geliştirici falan yada hastaneye yatırırdı dimi offf allahım sen büyüksün ama ne yapacağım ben 35. Haftaya gelebilirmiyiz ...

Canım oturur vaziyette yat oyle rahat ediyosan bisi olmaz Allah'ın izniyle bende iki yastık koydum arkama uzanır gibi oturur hibi yatıyorum ayaklarını yukarı dogru cek rahmin daha rahat eder oyle..senin doktor senin halinden hic anlamıyo anlaşılan sıkma kendini en zararlısı stres bize.. Nası rahat ediyosan oyle uyu..

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----70--------70------- 100-----100 Okudu

Fpmk--

Esalales----

Seybil------

Asbelove---100------100------100------100

Eylül------ 20--------20-------

Glaze-------

Mrsbeyaz-- 30--------30------

Nektar------50--------100--------100------100

Allah kabul etsin...Kızlaar yine sanki unuttum birilerini:26: söylemiş ve yazmadiğim yanlış yazdığım şimdiden kusara bakmasın söyleyin hemen düzelteyim.Telden takip etmeye çalışıyorum da... Yada dün bildiremeyen varsa ekleyebilirim

İnşallah akıllı olcak paşalarım:))rahim ağzı uzunluğumu söylemiyo canım sadece kapalı diyo.ama 20. haftada 4 cmdi:)
İnş canım ya ikiside 2300 olsa yeter bana:)ben onları besler büyütürüm:)

Çok güzel ya gerçekten bayıldım.60-120 mi ölçüleri?bizimkide buna benziyo ama ahşap değil.çok gzl gerçekten canım içine sindiyse al

Kızlar benim karnım sabah uyandığımda acaip sivri duruyo:)sizinde öylemi?heralde bebişler ortaya toplanıyo ben uyurken:)zaten bu ara karnım o kadar tuhafki:)sürekli yamuk şekilsiz,buda doğumun yaklaştığının göstergesi heralde:18:

içim acıyo okurken ne desek, ne yazsak teselli olmicak biliyorum.. o sebeple sadece çok dua edicem bebişlerin ve sana.. inş sağlıklı bir şekilde döneceksiniz evinize, 4 kişi olarak..
Allah yardımcınız olsun..

Bende bende tayti ayakkabimi eşim çıkartıyor çoraplarını eşim giydiriyor fena da olmuyor he
hamileliğin en keyifli anları, eşe naz yapmak
benim için erken ama şimdiden başladım bile

Günaydın herkese, cumartesileri çalışmak çok zoruma gidiyo öğlene kadar olsa bile...

Son düzenleme:
Gunaydinnnnnnnnnnn Kizlar migrosta 1-2-3-4numara bebek bezleri 19 .90a düşmüş 50 tane var 1numarada bugün biz alacagiz stoga baslayalim artik

Kızlar ben yatmaya çalıştıklça vücudum kaskatı kesiliyor ter basıyor ne yapacağım ben çok korkuyorum sabaha kadar uyuyamadım sıkıntıdan sabah doktoru yine aradım yatabildiğin kadar yat diyor en çokta şimdi 28. Haftada doğsa yaşamaz yaşasada sağlıklı olmaz demesi beni çok etkiledi doktor değiştirmeyi bile düşünüyorum bebeğin aşağı yerleşmesi bu kadar kötümü kanama yok suyum iyi rahim ağzı iyi niye bu kadar korkutuyor anlamıyorum benimle benzer sorunları yaşayan varsa lütfen cevap yazsın...

Evet canim 60-120 bu besik..bende bayıldım en cok bunları begendim öteki gösterdiğimin bi büyüğü bu..bebeklerimiz sag salim gelsin de ins heryerde yatarlar aslında:) seninkiler de cok tatliydi hatırlıyorum ben.. Ins ogluslarin dolduracak icini yakinda:)

http://i.imgur.com/tauKj0Y.jpg
Kızlar bu magazadaki hali önündeki asansörü indirmisim sadece denemek için oyle kalmış fotografı çekmeden :) internettekinden daha net bu galiba:)
begenmenize sevindim biraz da aklimdakilerden bahsedeyim istiyorum size..oda yapmicam daha kuzulara sadece besik alıyorum bunlarda bi sure büyüsünler odayı hatırladıkları bi yasta yapmak istiyorum kendileri istesinler kıymetini bilsinler:) benim hic kendime ait odam olmadı babamin calışma odası benim odamdi kendime ait sadece yatağım ve dolabım vardı babamin kütüphanesinin icinde büyüdük kardeşlerimle..sabahları babamin kağıda yazdığı yazı sesleriyle uyandırdım ve babam bana bakıp gülümserdi:) önemli olan mutlu olmak demekki annem bize kıymet bilmeyi cok iyi öğretmiş..özgüven meselesi de sanırım uzmanların bahsettigi gibi odayla yatakla ilgili degil bende cocuklarım için aynı seyleri düşünüyorum tabiki benim kadar olmaz bu şartlarda cok daha rahat büyürler ama doyumsuz ve paralelinde mutsuz olmalarını istemiyorum..

Canim benim ilk once panik olmayacaksin 5.5aylik dogup yasayan ne bebekler var bana dr.um ilk hedefimiz 28i bitirmek demisti ve cok sukur bitiriyoruz hic uzulme uzulursen tetiklersin iyi dusunecegiz sen aklindan 35.haftadan once dogmayacaklar benim cocuklarim cumlesini cikarma ve elinden gelebildigince dinlen oturarak uyuyabiliyorsan oyle uyu tabi ki ignr falan vururdu bi kere cok buyuk risk olsa bi de eahim agzin 3un uzeiydi dimi korkma zaten 2.5un alti riskli senin ki gayet iyi daha rahim agzin incelecek sonra dogum baslayacak o da Allahimin izniyle eder en azindan 4hafta sen hic korkma ve guzel dusun bir zaman belirle ve bekle bak gor o zaman dogacak bebislerin

Amin canım.rabbim hepimize o günleri görmeyi nasip etsin
Benimde odam yoktu:))ama çok mutluydum bende:)kardeşimle beraber yatıyodum hatta.o günlerin tadını hiçbişey veremez.baba evi bambaşka

Bence daha fazla olacaklar annesiiii haberlerini bekliyoruzzz 3teydi dimi randevu

yazılarına rastlıyorum sürekli, çok negatifsin arkadaşım her cümlen öyle.
Birazcık olumlu ol, emin ol pozitif olursan psikolojik olarak bedenin de iyi hissedecek kendini..
Önce kendin istemeli ve inanmalısın bebeklerinin 35. haftaya geleceklerine.
Doktorunu değiştirmeyi de düşünebilrsin belki :26: bilemiyorum ki ne desem :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…