2014 ikiz anneleri

Doğurdu ama yazmadı henüz canım iyidir inş onun bebekleri

Sedef ben gitmek istedim flufem'in yanına. nerde olduğunu bilen var mı forumda? yanında olmak lazım. kim var yanında acaba... bilmiyorum gerçi bizden birilerini görmek iyi gelir mi ama işte yanına gitmek istedim. insan paylaşmak ister. kendini anlayan birileri olsun ister. bilen var mı nerde olduğunu? bakmaz ki şimdi o bu özel mesajlara falan...

26.5 iyi bi hafta değil mi tuana? neden böyle oldu?

Sanırım hatayda yaşıyodu canım.doğumda orda olmuştur heralde.

İçimizde durumu en iyi olanlardn biriydi flufem.rahim ağzı 5 cm in üstünde,bebekleri duruş olarak yukardydı.rabbimin bi bildiği vardır inş en kısa zamanda yeniden ikizleri olur.dondurulmuş embriyosu varmıydı acaba

26.5 iyi bi hafta değil mi tuana? neden böyle oldu?

Canim drlar 27 bitince yasama sansi var diyorlar tamda 27 bitimi flufemin ama iste Rabbim bu dunyada yiyecek ekmek nasib etmediyse bunun hafta ile hicbir aciklamasi olamaz.cok agir bir sinavdan geciyor layikiyla vermek nasib etsin.tibbi her konu benim icin anlamsiz.bak gecenlerde internette tiklanma rekorlari kiran bebegin videosu 5.5 aylik dediler kabaca 20-22 hafta gibi bisey oluyo 750 gr bile degildi ama Rabbim onu yaşattı.Allahim hicbirimize ve hicbir anneye evlat acisi göstermesin.canim oda tup bebekle kavusmustu bu sevince icim parcalaniyo bu duruma....

Evet cnm ama gercekten tibbi hersey bos geliyor bana.dondurulmuşu vardi sanirim ama inşallah Rabbim kendiliğinden tekrar nasib eder tup yollarinda eziyet cektirmesin bi daha insallah...

Son düzenleme:
Şimdi baktım ben de canım. öyleymiş. istanbul içi bursa falan olsa gidilir biliyo musun. hatay... uzak kalır. sedef ben çok sarsıldım. ya çok zor Allah'ım sabırlar versin.

Ewet canım.hepimiz sarsıldık.flufem topikteki ilk arkadaşlarımdan benim..inş bırakmaz topiği yine gelşr toparlanınca.herkes kendi yaşamış gibi üzüldü.bu kadar birbşrimize alıştığımızı tahmşn edemezdim.sabah okuyunca yıkıldım resmen.rabbim eşiyle ona sabır versin

Evet cnm ama gercekten tibbi hersey bos geliyor bana.dondurulmuşu vardi sanirim ama inşallah Rabbim kendiliğinden tekrar nasib eder tup yollarinda eziyet cektirmesin bi daha insallah...

Dondurulmuş olması bile büyük bi şans canım.ypksa sil baştan yaşayacaktı herşeyi iğneler ilaçlar.inş en kosa zamanda güc toplarda yeni meleklerine kavuşur inş yine ikiz verir rabbim ona.canım benim herşeyi hazırdı bebeklerin çifter çifter.rabbiö onların içini boş bırakmasın inşallah

Çok korkuyorum hepimiz için, çok üzülüyorum flufem için Allah'ım napcaz? Ne yapmamız lazım? Flufem in nasıl yanında olabiliriz? Allah'ım korusun hepimizi...Ben bi hikaye okumuştum, sızıntıda mıydı neydi, 24 haftalık bi bebek doğmuştu, Amerika'da. hani oralara giden hizmet mensuplarından birinin çocuğu. uzun uzun yazmışlar başlarından neler geçti, neler oldu. bü sürü gün yoğun bakımda kaldı ama maşallah, hikaye güzel bitti. neden yani 27 hafta iyi işte, benim doktor da hep der 27 olsunlar korkma diye. demek ki o kadar da değilmiş. Amin canım Rabbim evlat acısıyla sınamasın hiç birimizi. bi de tüp bebek miydi ya...offf...

canım ben flufemin yanına gitmek istedim hatta eşim de durumu biliyor eşim de hangi hastanede öğren gidelim iyi olur destek oluruz dedi ama flufeme ulaşamadım canım belki görmemiştir mesajlarımı çünkü acısı büyük inşallah çabuk toparlanır zaman en iyi ilaç

Kızlar bu gün hastahaneden çıktım ama çok zor oldu bebeklerimi orda bıraktım Dr ile görüştüm en az üç hafta küvezde kalacaklar mış ciğer gelişimleri iyi dedi ama daha anne sütünü damla ile veriyorlarmış ama kusuyorlarmış daha emme refleksleri yokmuş ama her gün görebilirmişim zaten hergüne süt götürmem gerekiyormuş inşallah dua edin bebeklerimin kilosuda biri 1.350 biride 1.750 ama kilonun önemi yok küvezde kalmalarında onun için ne olur dinlenin ve inşallah zamanında doğurursunuz ....

Son düzenleme:

Amin canım amin. işte beraber paylaştık, nerdeyse beraber büyüttük karnımızı. birimizin çocuğu hepimizinki gibi oldu. kuzular diyoruz baksana, senin bebişler demiyoruz, direk kuzular diyoruz. Allah kimseye göstermesin bunu. yaşatmasın. yaşayana da sabrını bol bol versin. hemen geçsin gitsin acısı. Rabbim yardım etsin.

Asıl zor olan o ya.. herşey bitiyo, sen eve geliyosun, evde herşey hazır ama bomboş kalıyo. çok kokrkuyorum ben de bundan zaten. bebek arabası siparişini de veremedik zatten eşimle. korktuk...beşikleri bile alamadık...

flufem için okulda arkadaşlarımla da görüştüm 27.haftasında bir arkadaşım doğum yaptı dedim hiç korkmasın yaşatırlar dedi hatta antakyalı bir arkadaşın da durumu öyleymiş devlet hastanesinde bebeğe bakılmış ve yaşamış böyle duyunca umutluydum tabi en iyisini flufem biliyordur biz ne oldu bilmiyoruz

Son düzenleme:
Semde hataydaydın dimi.gelmez heralde bi süre topiğe.keşke glse aslında destek oluruz.

Canım benim...bebeklerin er yada gec çıkacaklar ordan bak şükret canım..sende bu sürede kendini onlara daha iyi hazırla.dualarımız sizinle

Rabbim ne isterse onu yaşıyoruz canım..hazırlıklarını tamamlamaya korkma içimizi hep ferah tutmamız lazım bebişlerde stresi hissediyo eminim.hem bi kaç hafta sona zor yürüyeceksin.yürüdükçe sancın olcak benim öyle...biz yapıcağımızı yapalım gerisi allahın takdiri

Canım benim ya gidebilsen ne güzel olur. hem bizim de sevgi ve selamlarımızı, yanında olduğumuzu iletirsin. keşke bilsek hangi hastanede, nerde olduğunu. facebookunda falan ekli olan yok mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…