2014 ikiz anneleri

aynen canım bizde hep doğal beslenmeye çalışıyoruz eşim de öyledir benim gözüm doymuyoo anacımm oburuz biraz da kivi yiyeyim

kızlar topiğimize nazar değdi bugün randevum vardı kızımın suyunda fazlalık varmış hedefi 36 ydı ama dr 32 görürsek iyi olur dedi ciğer geliştirici iğne oldum sabahta bir doz olucam ne olur dua edin

kızlar topiğimize nazar değdi bugün randevum vardı kızımın suyunda fazlalık varmış hedefi 36 ydı ama dr 32 görürsek iyi olur dedi ciğer geliştirici iğne oldum sabahta bir doz olucam ne olur dua edin
Canım ya hakkaten nazar degdi sanki..ama sen canını sıkma ins 32 yi de 36 yi da gorursun canım dua ediyoruz bak hep birlikte ins bebislerimiz sağlıkla zamanlı gelirler..

aynen canım bizde hep doğal beslenmeye çalışıyoruz eşim de öyledir benim gözüm doymuyoo anacımm oburuz biraz da kivi yiyeyim
Ay sorma canım bende oyleyim aslında da kendimi tutmaya çalışıyorum h.islerinden tatlılardan uzak durmaya çalışıyorum pek becerdigim söylenemez ama ne kadar kacarsak kardir aman dikkat canım gebelik şekeri tehlikeli çünkü Allah korusun..

Canim Allahimin izniyle 36yı da göreceksiniz dua edecegiz bol bol kocaman olup gelecekler insallahhhh sen yeter ki içini ferah tut ve 36 haftayı bebişlerine hatirlat

Canım hiç olur mu öyle şey hakkım varsa helal olsun da:)) turşu ile idare ettim bugün midemde ekşime vardi o yüzden şalgama bugün için cesaret edemedim
Aksu seninkilerin cinsiyeti ne kacirdinmmi belli olurr artik
Canım 2li testte filiz hoca da daha sonra Hulusi hoca da bir kız bir erkek tahmininde bulundu ama erken olduğu için henüz tereddütle bakıyorum cuma gidicem inşallah 17+ oluyoruz sanırım netleşir yoksa detaylıya kalır kesinleşsin ve ona göre cicilere bakayım isimlerini netleştireyim istiyorum
Seninkiler kız gibi demişti değil mi Göğşen bey, netleşti mi?
Kızlar bu grip beni mahvetti Resmen nefes alamıyorum, her türlü doğal şeyi denedim ama olmadı, yarın dra gideceğim, ilaç almak istemiyordum ama mecburen alacağım galiba offfff:2:
Geçimin olsun Canim ilaç kullanmadan geçebilecek gibi görünmüyorsa çok da ısrar etmemekte fayda var Allah korusun daha fazlalaşmadan ...
Meyveyi çok tüketmenin şekeri yukseltebildigini duymuştum ama sanki portakal da azdır gibi geliyodu iyi oldu söylediğin canım bende dikkat edeyim
Bak ben şimdi iyice gıcık oldum benim sağlık ocağına 8. Hafta gittim kayıt oldum 1 kere bile aramadılar normal mi evime de çok yakin değiştirmekte istemem, hoş ne işe yarıyoki...
Geçmiş olsun Canim sen yine hedefini yüksek tut, inşallah vakti zamanında gelirler dualarımızı eksik etmeyelim nazara daha etkili bir çözüm yok

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81---- 20-------- 20 -------- 33 -------- 33 Okudu

Sedef-----

Seybil----

Mrsbeyaz--

Alexandria

Asbelove--

Eylül-----

Fpmk------

Glaze----

Allah kabul etsin sağlıkla sıhatle evlatlarımıza kavuştursun, özellikle hastanedeki arkadaşlarımızın yardımcısı olsun...

Kızlar Yaradanın "Ya Şafi ve Ya Mübdi" isimlerini de ekledim, ne kadar söyleyebilirsek artık... tesbih ile sayması en kolayı aklınızda olsun, yoksa karışıyor

Gecenin bi yarısı uyandım yine bi saattir donüyorum ya olmadı gittim bi bardak ılık süt ictim vakit girsin namazı kılıp yatıcam ins uyurum artik basım agrıyo uykusuzluktan esim yanımda oyle guzel uyuyo ki misil misil özeniyorum baktıkca

Benzer durumdayız beyaz bende vakit girsin onun gibi uyumak istiyorum :) ;(

Son düzenleme:
herkese günaydın.Allah gittikçe zorlaşan imtihanımızı kolay eylesin...3 arkadaş dogurdu bile.Allah yavrularını bagışlasın.orkidede dogurmuş faceye yazmış.beni sorarsanız akşama kadar ntsye bağlıyorlar sürekli agrılarım var.hocam beni bekletmeyin diyorum.doktor acil birşey olana kadar bekliyeceksin diyor.çok zor hareket ediyorum çok zorlanıyorum sezeryan günün belli olsa çok mutlu olacagm.canlar doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin hanımlar.

biz dün hastaneden çıktık sancılar dyrduruldu çok şükür.cuma günü kontrolumuz var eşim bugün gitti agri çok fazla oluyor.

Orkide Flufem ve kengo Allah yardımcımız olsun bebislere sağlık versin.inşallah en kisa sürede sağlıkla bebiskerle evlerimize döneriz.bebekleriniz kaç gr dogdular dualarim sizlele.

Semden bari gzl haber geldi canım.kaç gündür alt üst oldum resmen kızların haberleriyle.ne diyo doktor doğum için.belli bi hafta söylüyomu

Kızlar inş herkes iyidir geçmişi okumadım korktuğumdan.kötü bişey olmuştur diye.orkide flufem kengo inş hepside bebekleride iyidir nazar değdi topiğimize

Semden bari gzl haber geldi canım.kaç gündür alt üst oldum resmen kızların haberleriyle.ne diyo doktor doğum için.belli bi hafta söylüyomu

Canım bende kızların dogum haberlerini gözyaşları içinde okudum rabbim hepimizin yardimcisi olsun.dr üç beş gün bile cok önemli diyor.cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum.hastanede 34+3 dde doğum yapan bayanin bebekleri hiç kuveze girmediler biri 1900 biri 2000 grdi rabbim bizlerede o guzel günleri nasip etsin.

Ne güzel ya benimde korkum küvözinş bizimkilerede gerek klmaz hemen alıp ewe geliriz kuzularımızı

Kizlar yavrularimi kaybeettim bugun.nolur benim icin dua edin.hepinizi cok seviyorum.a.e.o
Inna lillah ve ileyhi raciun ((( cok üzüldüm cok üzüldüm(( gözyaşlarımı tutamıyorum allah cennette kavuşturacak onlarla seni şefaat edecekler annesiyle babasına ins bu nası bi imtihandir Rabbim flufeme sabır ver (( canım ins bi daha hiç boyle bisi yasamazsın hiçbirimiz yasamayız hem meleklerin olur hemde kelebeklerin.. Cenab-ı hak verdi onun emanetiydi ve hemen cennetine aldı miniklerini..sana özlem hasret kaldı ama ins buyuk gunde kavuşacaksınız canım..arada yaz bize olur mu merak ederiz seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…