2014 ikiz anneleri

Kizlar yavrularimi kaybeettim bugun.nolur benim icin dua edin.hepinizi cok seviyorum.a.e.o

İnanmıyorum.flufem neden yaşatamadılar.kollarımın dermanı kesildi yemin ederim allahım sana eşine saburlar versin.isyan etme hiç bitanem.kaç gündür senden haber bekliyoduk.allahım seni bu sınavdan galip çıkarsın.canımın içi ne zaman yazmak dertleşmek istersen gel.elim gitmiyodu kaç gündür geçmişi okumaya ne diyceğimi bilmşyorumki seni çok seviyorum canım benim

Kizlar yavrularimi kaybeettim bugun.nolur benim icin dua edin.hepinizi cok seviyorum.a.e.o

canım allah sabırlar versin cennetin kapısında sizleri bekleyen iki tane meleğin olacak sakın isyan etme emin ol mükafatı daha büyük olur herşeyde vardır bir hayır bunu asla unutma dünkü randevumdan sonra bu haberi alınca iki kat üzüldüm sende dualarında bizi eksik etme :KK43:

Sakın isyan etme canım yoktan var edip bize hediye eden de Rabbim alan da..cok zor cok zor yaşamadığım için tahmin bile edemem acini icinin yangınını.. Ama biz hep burdayiz tamam mı ne zaman bebeklerini özledin gel buraya bizimle dertleş hasret gider :KK43: "dünyada ayrılık olmasaydı ölüm kalbimize yol bulup gelemezdi" demiş bi sair..en zoru ayrılık ama sabır canım ins her an bu kadar acı hissetmeyeceksin zaman herseyin ilacı olacak meleklerin de seni orda bekleyecekler ins..

canım Allah sabır versin seni çok iyi anlıyorum daha önce 4 bebeğim beni bıraktı.hiç böyle bir haber beklemiyordum.rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Canım arkadaşım doğumun ne kadar şaşırttıysa bu haber de o kadar şaşırttı. Hepimiz umutla dualarla güzel haberlerini bekliyorduk... Ne denilebilir ki sözün bittiği yer gözyaşlarımla acını paylaşıyorum, Rabbimin sana sabır vermesini bu imtihandan galip çıkartmasını diliyorum... Ahirette şefaatçin olsunlar... Çok zor ama insanoğlu her acıya bir şekilde katlanıyor, depremler oluyor tüm ailesini kaybediyor yine ayakta... Zaman en büyük ilaç....Elbet Rabbimin vardır bir bildiği....
Bizleri de bırakma, inan seni çok merak ediyor ve seviyoruz....

rabbim cennettinde 2 meleğinle seni buluştursun canım topikte kızlarla hep dua ettik allahın taktiri buymuş canım eşinle sana allah sabrınınızı versin yapabileceğimiz bir şey olursa her zaman söyle biz burdayız canım hep sana desteğiz

flufem allah sabır versın işyerinde olmasan hungur hungur ağlarım. çok zor bır durum ınan acını yurekten paylaşıyorum... onlar senı cennetın kapısında bekleyecekler ınanıyorum ki çok yakın zamanda kardeşlerinı sana gonderecekler. allah sabır versın çok uzuldum. Rabbım yardımcın olsun..

herkese günaydın.Allah gittikçe zorlaşan imtihanımızı kolay eylesin...3 arkadaş dogurdu bile.Allah yavrularını bagışlasın.orkidede dogurmuş faceye yazmış.beni sorarsanız akşama kadar ntsye bağlıyorlar sürekli agrılarım var.hocam beni bekletmeyin diyorum.doktor acil birşey olana kadar bekliyeceksin diyor.çok zor hareket ediyorum çok zorlanıyorum sezeryan günün belli olsa çok mutlu olacagm.canlar doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin hanımlar.:KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Ayyy Orkide de mi doğurmuş :))) Çok şükür, nasılmış bebekler haberi olan var mı? Canım sen de bekle, bir gün daha kalsa kuzuların orada, kardır. ne güzel ya 34. haftadasın maşallah :nazar::nazar::nazar:

Kızlar hepiniz kendşnize çok dikkat edin nolur bi kötü haber daha almasın bu topik.aklımdan çıkmıyo hiç flufem...kendinizi yormayın sürekli yatmak pek mümkün olmuyo ama nolur asla yorulmayın ayakta kalmayın.

Canim Başın sağolsun :KK43: bu habere hic hazirlikli degildik ben inaniyordum guzel haber vericegine sok oldum ne desekte seni teselli etmez biliyorum sen inancli ve guclu bir annesin Rabbim sana sabir versin dayanma gucu versin insallah.meleklerin sana ve esine oburdunyada sefaattcin olicaklar ve sen uzulme diye en kisa zamanda kardeslerini gondericekler canim benim bizde seni seviyoruz.Rabbim sabir versin sizlere dualarimizdasin...

Ben ne diceğimi bilemiyorum ellerim titriyo ben işyerindeyim ağlayamıyorum gözlerim ellerim Allah sana sabırlar versin Allah'ım sana sabırlar versin. Ben çok kötü oldum. çok kötü oldum. Allah'ım... üzülme denmez. ama Allah'a sığın dua et. çok dua et. Rabbim yardımcın olsun. nerdesin? gelmek istiyorum ben...

Kızlar hepiniz kendşnize çok dikkat edin nolur bi kötü haber daha almasın bu topik.aklımdan çıkmıyo hiç flufem...kendinizi yormayın sürekli yatmak pek mümkün olmuyo ama nolur asla yorulmayın ayakta kalmayın.

Evet kesinlikle herkes kendine dikkat etsin.nasibten ote gecilmez ama her turlu onlemi alalim ki kendimizi suclamayalim Allah korusun.bak flufem her konuda dikkat ediyordu vicdani rahat en azindan.Rabbimin takdiri :KK43:( Allahim kimseyi evladiyla sinamasin saglikla dogurup ertesi gun saglikli sihhatli evlatlarimizi evimize getirmek nasib olsun.
kengo ve orkide sizlerde durumunuzdan bi habet verin icim pir pir oluyo korkuyorum kendimden bile :KK14:

X