2014 ikiz anneleri

Canim hissettiklerin normal insallah iyi haberlerini aliriz elim varmiyo bi seyler yazmaya keyfim yok eminim bi çok arkadaşm da oyledir

Canim gözün aydin.Rabbim tez zamanda kizlarini saglikla evine getirmek nasib etsin.dualarimiz minik kuzularimiz icin.insallah hepsinden guzel haberler alicaz.Allaha emanet olun canim.
Kızlar yarın doğum olacak Allah'ın izniyle. Saati belli degil. Dualarinizi bekliyorum

Ayy arka arkaya geliyo bebisler heycanlaniyo insan.Rabbim kolaylik versin canim inşallah yavrularinda saglikla gelsinler kucagina.Allahim yar ve yardimcin olsun.guzel haberinizi okumaj uzere.

gunaydin hanimlar.hayirli ve guzel haberlerin oldugu bir gun olsun insallah.

bi arkadasimiz kusura bakmasin nickini hatirlayamadim magnezyumu sormuş diasporal olani devlet karsilamiyor yazdirmak icin bosa sira fln beklemesin diye yazmak istedim.

bu arada benim doktorla basim dertte 1 ayda 5 kg aldin diye cok kizdi bana.toplamda 14 kg aldim.beni dinlemiyosun git diyetisyene bi dahaki gelişinde mumkunse ayni kiloda gel dedi.yavrularimi riske attigimi fln söyleyince icim dayanmiyo tabi kendimi suçluyorum ne biçim annesin sen diye kac gundur gunluk 1 dilim ekmek yiyorum sadece gerisi bebisler icin gerekli olan gidalar.ac yatip ac kalkiyoum valla.uyku sirasinda hic sikayetim yoktu cok sukur ama simdi mide kazintisi yuzunden cok bolunuyor uykum.napicami sasirdim çocuklarımın sagligini one atmasa kilo hic umrumda olmaz onlar iyi olsun ben fil gibi olayim.ama bana dedigi sen zaten riskli gebelik gurubundasin kilo sana seker ve tansiyonla erken dogumu getirir diyor.sekerim cikmadi diyorum cikmicak anlamina gelmez dedi tansiyon zaten her daim düşüktu hala oyle.bakalim 2 hafta sonrasina kadar insallah kilo icin bi azar daha yemeyiz.

Canım ben de senin gibi sürekli azar yiyordum Dr dan söylediklerini uygulamam 2 ayı buldu çok zorlandım ama içim rahat etti elh. Biraz daha sabır ekmeksiz birçok şey tüketebilirsin ben hayatta yapamam diyordum ama oluyormuş Allah'ın izniyle.. Gerçi 2 haftadır sürekli yattığım için aldım biraz ama tekrar düzenime geri döneceğim çoğu gitti azı kaldı inş.. Bebeklerimiz bize Allah'ın emaneti dikkat etmemiz gerek..biraz daha sabret bünyen buna alışacak hiç merak etme..

Canım hiç yıpratma kendini evet çok zor ama elimizden gelenler sınırlı.. Rabbimizden isteyeceğiz gerisini.. Tevekkül konusunu oku derim ben bunaldıkça o konudan destek alıyorum iyi gelir umarım Rabbim hepimizin sıkıntılarını gidersin inş sürpriz lütuflarla sevindirsin hepimizi ve halimize şükredebilmeyi nasip etsin bize.. Çok konuştum hakkını helal et..hayırlı sağlıklı huzurlu bir gün olması ümidiyle..

canım yaa yeni gördüm şimdi..rabbim tez wakitte bebeklerine kawuştursun..sağlıklı sıhhatli olcaklar inş. hiç kendini yıpratma rabbim korur minik meleklerini.. senle tüm süreçlerimiz aynıydı yaa tüğlerim diken diken oldu rabbim korusun hepinizi inş. dualarım sizinlee

flufem, kengo

kızlar, ben henüz çok yeniyim topikte ama çok dua edicem size, bebişlere..
inş evinize sağlıklı bir şekilde döneceksiniz..

Kızlar ben bugün çok fenayım ya dokunsalar ağlıycam sanki.bi arkadaşımda bugün doğum yaptı bebeğinin resmini gördüm nasıl gzl bi melek.rabbim hepimize zamanında doğumlar nasip etsşn.

Kızlar iyisinizdir inş bebeklerinizin size ihtiyacı var bırakmayın sakın kendinizi.onlar için kendinize iyi bakmak zorundasınız artık

Amaaan demek geldi kizcelerime allah hayırlısıyla evine götürmek nasip etsin hiç endişelenme kuzum ne guzel bak 32 ye kadar durdular..cok sevindim arada duygularını paylas bizimle..dualarimizdasin tamam mı..
Sen hiç merak etme canım dualar bosa gitmez Rabbim oglusunu sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin..buyur o hemen annesi sen bile şaşırırsın :)
Canım aile hekiminden memnun degilsen istedigin an değiştirebilirsin hiç kimse niye gittin diyemez biliyosun demi..
Kızlar yarın doğum olacak Allah'ın izniyle. Saati belli degil. Dualarinizi bekliyorum
Ay annelerimiz patir patir dökülüyo masallah hadi bakalım bugun guzel haberlerini bekliyoruz ins bebislerin seni uzmeden pat diye kucusuna gelir..

Canım sabırım senin duygu durumun biraz farklı su an cok cok hassassin hepimiz etkilendik tabiki su olanlardan ama senin psikologa gitmen iyi oldu canım..birde seni rahatsız ediyorsa kendine kota koy fazla girme internete falan..bi arkadasımız tevekkül bahsi demiş aklıma geldi risaleinur külliyatında sözler kitabında 23. Söz var bana ruhi ve manevi cok destek olan bi risale okumak istersen bi bak hatta hergün oku ben sıkıldığım ve hayat yükünden bunaldigimda her gun 23. Söz ü okurum ve bana cok güç verir..iyi olacaksın ins doktora da devam et sakın bırakma..

Kızlar ya bişi sorucam size benim 1 aydır yaklaşık afedersiniz ama aşagı tarafım agrıyo doktora sordum normal baskı oluyo dedi.yorulunca daha cok agrıyo ayaga ilk kalktıgımda yatakda dönerken sizde böyle bişey var mı?

oluo tatlım büyüdükçe baskı yapıolar benim hala war ara ara çok fena ağrıo alışcaz artık bu ağrılara yapcak bişi yok

Belki de almissindir miniklerini kucağına canım annelerimiz her gün artiyor sağlıkla hayırla evinize gelirsiniz inşallah dualarımiz sizinle
Canim beni de ekle beni de her hafta ismimizi yazdirmamiz gerekiyor bi de duasini nasıl yapiyoruz kacirmisim ben sanirim bu kısmı ya safi de çok iyi olur canım Allahım dualarimizi kabul eylesin
Al benden de o kadar sanki hiçbişey yapamiyormusum gibi geliyor çok yorgun ve halsiz hissediyorum Rabbim dayanma gücü versin hepimize çünkü böyle yaparak bebişlerimizi de yoruyoruz...

Sağlıkla hayırla bi Doğsa büyüyecek teyzesi o günleri de gorecegiz insallah Rabbim savaşma gücü versin ona da bize de 30 lu haftalarimizi görelim sağsalim de kucagimiza alalım yavrucuklarimi

beni de listeye ekleyin. perşembe akşamına kadar mı bitecek?

Canım arada adını görüyorum altta yazmak istemeSen zorlama kendini kuzum.senin için dualar ediyoruz dilimiz döndüğünce bebeklerin iyi olcak inş

Benide ekleyebilirsiniz listeye

oluo tatlım büyüdükçe baskı yapıolar benim hala war ara ara çok fena ağrıo alışcaz artık bu ağrılara yapcak bişi yok

ben de biraz önce bunun için doktorumu aradım. geçen hafta kasık ağrım vardı. bu hafta bu başladı. bebeğin birirnin ayakları aşağıda zaten hissediyorum tekmelerinden ama insan yine de korkuyor. doktorum da uçaktaymış ulaşamadım. 1-2 saat sonra konuşurum galiba.. eminim o da normaldir diyecek ama işte yine de sormadan rahat edemeyeceğim. bu hafta da çalışayım sonra rapor alacağım galiba biraz... iş yerinde oturmak çok zor geliyo...rahat edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…