2014 ikiz anneleri

Canım ncelikle hayırlı olsun,sağlıkla en kısa zamanda kucağına gelsinler inşaallah,haftan da birçoğumuza göre gayet iyiydi maşallahDoğumu ilaçlarla biraz daha erteleyemediler mi canım,neden 32de oldu,çok özür dilerim bugün hiç kafam yerinde değil yazmışsındır mutlaka ama hatırlayamadım şidi,ciğer geliştirici,nidilat gibi şeyler kullandın mıhayırlı haberlerini bekliyoruz,duamızdasın.

446 gr mı,yerim ben onu minik savaşcıCanım inşaallah birkaç hafta daha dayanırlar en azından,çünkü 27-28lere doğru 1kg olup çoğunlukla da geçiyorlar,hem akciğer gelişimi de tamamlanır,Rabbim hayırlsıyla riskli zamanları atlatmalarınız nasip etsin,Ertuğrul paşa ismiyle yaşasın,koca delikanlı olup dimdik annesinin arkasında dursun

Canım ikiz annelerinin olxduğu bi topiğe sordum prematürehe gerek yok dediler almıycam bende

Ediyoruz canım kalbimiz onunla ben inanıyorum bebeklerinin sağlıkla küvözden çıkacğına göreceksiniz bak

Sedef iyi ki yazdın,sağol,ben de netten prematüre bez baktım,marketten almak aklıma gelmiyor,çok da gidemiyorum bari 1 paket aliyim diye,iyi ki almamışım.

canım gözün aydın senin haftan güzel bebişlerini en kısa zamanda kucağına alırsın inşaallahhh...

canım haklısın ama dediğim gibi aile hekimim rapora karşı bir insan:)nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum..

Bu arada okulda uzanabiliyor musun,ben kendi ailem ve eşim dışında kimsenin yanında rahat edip uzanamıyorum ya,okuldaki koltuklara da genelde erkek hocalar oturuyor,ben masa etrafına geçiyorum genelde.

neler olmaya başladı arkadaşlar ben korkmaya başladım eteklerim tutuştu yarın randevum var ondan sonra ilk işim kıyafetleri yıkayıp çantamı hazırlamak allah hepimizin yardımcısı olsun

neler olmaya başladı arkadaşlar ben korkmaya başladım eteklerim tutuştu yarın randevum var ondan sonra ilk işim kıyafetleri yıkayıp çantamı hazırlamak allah hepimizin yardımcısı olsun
Cnım zaten bi kaç hafta sona dahada ağırlaşcaksın hazırla dursun cantan
Alma canım alma gereksiz masraf yapmayalım.eylül sen kaç haftalıksın?gebelik takvimi yapsana kendşne

aynene ben de çanta yapamadım daha,bir an önce hazırlamak lazım.

Cnım zaten bi kaç hafta sona dahada ağırlaşcaksın hazırla dursun cantan

Alma canım alma gereksiz masraf yapmayalım.eylül sen kaç haftalıksın?gebelik takvimi yapsana kendşne

26+5'im canım şu an,sorma ben o kadar korktum ki Allah korusun bebişlerime birşey olacak diye,takvim yapmaktan bile korktum kaldı öyle..aylarca sessiz sessiz okudum forumları,şimdi şimdi ısınmışken şok üstüne şok yaşayınca tekrar bir korku sardı beni..

sedef yine soruyorum ama senin magnezyumunun adı magnezyum diasporal mıydı?yarın prolutonu yaptırmaya gidince aile hekimine yazdımak istiyorum da adını unuttum.Benimki magvital 365,bunlar arasında çok fark var mıdır,hangisi daha faydalıdır acaba vücuda..

Kızlar flufem arada bakıyor sanırım konuya,ismini görüyorum tekrar..

canım eğer okuyorsan korkma,bütün forum senin için ve hastanedeki diğer arkadaşlarımız için dua ediyoruz,edeceğiz de,tez zamanda yakışıklı oğullarını alacaksın kucağına Allah'ın izniyle inşaallah.

Ewet tatlım diasporal...dissporal daha faydalı canım..sende onu kullan.yazdırmışken 2,3 kutu yazdır cabucak bitıyo...günde iki kullanıyom ben.fazla alki sağlık ocağına gidip yazdırmakla uğraşma

Canimmm dualarını Esirgeme nolur oglusum savaş veriyor resmen büyüyüp doğmak için haftam iz küçük alamiyorlar duadan başka çaremiz yok Rabbim inşallah ikisini de sağlıkla hayırla kucağımiza almayi nasip etsin hastanelerden cikamiyoruz bu ara iyi olduklarını bilmek hareket ettiklerini bilmek tek tesellimiz bugün bi de böyle erken doğum haberlerini alınca hepten stres olduk Rabbim sağlıkla evimize getirdiğimiz günleri de gösterir inşallah senin prenses kocaman olmustur artık maasallah subhanallahh

Canimmm ne güzel yazmışsın inşallah bunca ay dayandı ertugrul pasamiz bi kaç hafta daha dayanır da aliriz kucağımiza sağlıkla hayırla dediğin gibi 1 kiloyu geçseler korkmayacagim ondan sonra yaşama şansları yükseliyor ciğer geliştirici iğne doğumdan ne kadar önce olmalı acaba bilgin var mı canimcim

ellerinden öper artık sağa sola bakınıyoz yatmak istemiyoz :) sende gör böyle güzel günler iki kolunda dolsun taşsın :) allahım Ertuğrul paşaya adının sahibi gibi güç versin ben inanıyorum direnecek savaşı kazanacak :)

Gzl düşünelim herşey gzl olsun canım.benimde çok moralim bozuldu bugün kötüyüm.allah bütün küvözdeki bebeklerimizin annelerinin şifasını versin inş.bebeklerimiz diyorum çünkü hepimiz hamile haberlerimizi burda paylaştık.bebekler hepimizin.teyzeleriyiz biZde:)inş iyi olcak minnoşlar.sende strese sokma kendini yatıp dinlencez artık napalım gerisi allaha kaldı

Oy oy yerim ben onuuu maasallah canım maasallah yürüdüğü koştuğu haberlerini de alırım inşallah senden
aminnn canım benim aminnnn insallahhh biri bi tarafımda biri bi tarafimda evimize geliriz sağlıkla hayirla

Allah hepinizin yavrularını bağışlasın,sabır sabır sabır ve zaman başka yapılacak hiç bişi yok,güzel şeyler olacak ben inanıyorum ....

aaaaaaaa birkişi daha dogurmuş,maşallah canım ya.Allah kızlarını bagışlasın hayırlı ömürlü olsunlar.bugün 2 haber bizi şok etti.aceleci minikler.teyzeleri onlarada dua edecek.Rabbim sağlıklı sıhhatli evine götürmeyi nasip etsin.

Aynen tatlım ya biz senle orkide den haber beklerken flufem le kengo nun haberini aldık.inş çok gzl haberlerinide alcaz ikiside anne artık.

Aminn canım amin hazırla şimdiden nolur nolmaz hemde belli bi süre sonra daha da ağırlasacagiz hareketlerimiz kisitlanacak hazır dursun kenarda
Doğru söylüyorsun canim ama bugün bu haberleri okuyunca zaten pek iyi olmayan moralim çöktü resmen elim ayağım çekildi bulaşıklari bile bıraktım yattım valla
Birlikte yasiyoruz herseyi dediğin gibi teyzeleriyiz onların biz dua edelim bol bol ki güzel haberler alalim Allahimin izniyle Insallah hastanedeki tüm arkadaşlarımız ve yavrucuklari tostoparlak olup çıkacaklar hastaneden
Allah hepinizin yavrularını bağışlasın,sabır sabır sabır ve zaman başka yapılacak hiç bişi yok,güzel şeyler olacak ben inanıyorum ....
Aminnnnnnnnn

Ewet tatlım diasporal...dissporal daha faydalı canım..sende onu kullan.yazdırmışken 2,3 kutu yazdır cabucak bitıyo...günde iki kullanıyom ben.fazla alki sağlık ocağına gidip yazdırmakla uğraşma

Tamam canım sorayım 2 tane yazabiliyorsa yazar yoksa ben paramla alırım artık.

canım ben inanıyorum herşeyin güzel olacağına Allah'In izniyle.birkaç haftada çok çabuk kilo alıyorlar inanamıyorsun,sen düzgünce beslen,stres olma,dinlen hemen toparlanır inşaallah.

Canım dr.umla konuşmadım ciğer geliştiriciyi,ama bildiğim erken doğum riski yoksa bebeklerin ciğerlerinin kendiliğinden gelişmesini bekliyorlar önce,yani 27-28i atlatabilmek önemli,ondan sonra da gidişata bakıyorlar,30ları çok aşamadıysak erken doğum sinyalleri aldıklarında önlem olsun diye yapıyorlar,hastanede yatan ark.lar böyle yazdı en azından,dr.um bana hiç yapalım demedi,adam önce 27-28i aşmamız gerektiğini söyledi,ben de daha 28 değilim,en az 30lara kadar dayanabilmemizi dua ediyorum,ama tabi gönül ister ki hepimiz en az 36 olalım,Allah büyük,ona sığınıp bekleyeceğiz canım.

Kızlar ben birazdan çıkıyorum,belim ağrıyor,niye böyle oldu anlamadım,bugün çok uzanamadım ondan mı acaba..yarın da erkenden işbaşı,rabbim hepimizin yardımcısı olsun kızlar,hepimiz ve tüm bebeklerimiz Allah'a emanet,Rabbim sana sığındık,sen koru inşaallah.herkese hayırlı geceler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…