2014 ikiz anneleri

Aminn canım amin hazırla şimdiden nolur nolmaz hemde belli bi süre sonra daha da ağırlasacagiz hareketlerimiz kisitlanacak hazır dursun kenarda

Doğru söylüyorsun canim ama bugün bu haberleri okuyunca zaten pek iyi olmayan moralim çöktü resmen elim ayağım çekildi bulaşıklari bile bıraktım yattım valla
Birlikte yasiyoruz herseyi dediğin gibi teyzeleriyiz onların biz dua edelim bol bol ki güzel haberler alalim Allahimin izniyle Insallah hastanedeki tüm arkadaşlarımız ve yavrucuklari tostoparlak olup çıkacaklar hastaneden:KK16::KK16:

Aminnnnnnnnn

Ewet canım sağlıkla ewlerine dönecekler.ondan sonrada buraya gelip uykum var diyecek güzel anneler:)

Fulefem rabbim yardimcinizolsun.hic uzulme seni cook iyi anliyorum dua et rabbim meleklerini korur... Ilk haberi Ben vetecektim ama ancak kendime geldim
Kizlar Bende bu sabah dogurdum kizlarim kuvezdeler dua edin Ben iyiyim agrilarim var ama cok sukur bol bol duaya ihtiyacimiz var rabbim sizlerin insaalah zamaninda dogurmayi nasip etsin benim kilerin haftasi 32 imis bir hafta Geri duaya ihtiyacimiz var...

Allahım inşallah kısa zamanda evlatlarını kucağına almayı nasip eder canım .birazn evvel evinize dönersiniz bebeklerinizle. Sen toparlanmaya bak cnm onlarınsana çok ihtiyacı var Allahım yar ve yardımcın olsun

Fulefem rabbim yardimcinizolsun.hic uzulme seni cook iyi anliyorum dua et rabbim meleklerini korur... Ilk haberi Ben vetecektim ama ancak kendime geldim
Kizlar Bende bu sabah dogurdum kizlarim kuvezdeler dua edin Ben iyiyim agrilarim var ama cok sukur bol bol duaya ihtiyacimiz var rabbim sizlerin insaalah zamaninda dogurmayi nasip etsin benim kilerin haftasi 32 imis bir hafta Geri duaya ihtiyacimiz var...

canımm iyi olmana çokkk sevindimm kızların inşallah sağlıkla küvezden çıkacaklar canımmm dualarımız sizinle flufem ve kengo rabbim bebeklerinizi size bağışlasın hep dua ediyoruz yüreğimiz sizinle canlarım iyi haberlerinizi bekliyoruz :KK16:

Rabbim kızlarını ve seni bir an önce sağlıklı bir şekilde evinize gitmeyi nasip etsin.bu gece hepiniz dualarımdasınız.Allahım bol sabır ihsan eylesin canım sakın morelini bozma minişlerin sevgine ve sütüne ihtiyaçları var ..Herşey iyi olacak inşallah..

Kızlar gün boyunca yazılanları okuyorum bazen üzülüyorum bazen çok mutlu oluyorum ama ne güzelki hepimiz birbirimizin duasındayız.inşallah hepimiz sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alacağız hastanede olan arkadaşlarımıza Allahım güç kuvvet versin inşallah. Güzel güzel haberler verirler bize .ben daha 16haftalığım ama en başından beri çok zor dönemler geçirdim halada aynı durumdayım tek destekçilerim eşim ,kızım daha 5yaşında vede sizler iyiki varsınız. 30haftalrı aşanları görünce şükür az kalmış diyorum Allahım hepimize güzel sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah iyiki varsınız

Flufem ve kengo canlarim doğum yapmışsınız. Hayırlısı olsun. Saglikla evlerimize götüreceğimiz gunleri göreceğiz inşallah. Dualarim sizinle

Canım gözün aydın öncelikle, haftan güzel çok şükür inşallah kızlarında sen de iyisindir, hemen toparlanırsınız. Kaç kilolar canım? Bizleri arada haberdar etmeye çalışırsan mutlu oluruz....
Kızlar yarın doğum olacak Allah'ın izniyle. Saati belli degil. Dualarinizi bekliyorum

Topiğimizde bir anda anneler çoğalıyor. Canım Allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla gelsin bebişlerin sen de çok rahat geçirirsin... Güzel haberlerle gelesin...

]Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81--------

Sedef----------

Seybil --------

Mrsbeyaz------

Alexandria-----

Haydi kızlaaaar her zamankinden daha da çok ihtiyacımız var dualara :KK16: listeyi son okuyanlardan güncellediğim için isim listesi bu şekilde oldu isteyen arkadaşlarında isim ve dualarını bekliyorum....

İsterseniz dua listemize Yaradanın "Ya Şafi" ismini çekmeyi de ekleyelim ne dersiniz???

Canlarım benim okuduğumdan beri kendime gelemedim Allah hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda bebişlerinizle evinize dönersiniz sizin için bol dua ediyorum...

Kızlar yarın doğum olacak Allah'ın izniyle. Saati belli degil. Dualarinizi bekliyorum

Canım,Allah bir avazda kurtarsın derler ya,kolay geçen sağlıklı güzel bir doğum olur ve yavruların küveze ihtiyaç duymadan kollarına gelir inşaallah,bizlere de dua et..

]Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81--------

Sedef----------

Seybil --------

Mrsbeyaz------

Alexandria-----

Haydi kızlaaaar her zamankinden daha da çok ihtiyacımız var dualara :KK16: listeyi son okuyanlardan güncellediğim için isim listesi bu şekilde oldu isteyen arkadaşlarında isim ve dualarını bekliyorum....

İsterseniz dua listemize Yaradanın "Ya Şafi" ismini çekmeyi de ekleyelim ne dersiniz???

Bu hafta okuyacağım inşaallah.
Ya Şafi güzel olur canım,hatta Ya Mübdi de ekleyebiliriz erken doğuma karşı,ama ben onları her aklıma geldikçe okuyorum,sayması biraz zor olabilir.

kızlar bu saat oldu uyuyamadım ya off... doğum yapan arkadaşlar aklımdan çıkmıyor,bebişler nasıllar acaba,Allah'ım herkes iyi olsun inşaallah..

Allah en kısa zamanda evlatrını kucağına almayı nasip etsin canm.haftan güzel hiç moralını bozma ,sen bebişlerini düşün şimdi.hayırlı haberlerını bekliyoruz.

ORKIDE2,
canım topık patır patır doğurmaya başladı ne güzel,arkadan bende gelebılırım:)))haftalarımız normal ıkız olunca 9 ay 10 gun bekleyemiyoruz maalesef,sağlıklı doğsunlarda önemlı olan o canım.Allah bı avazda kurtarsın.senınde güzel haberlerını bekliyoruz.hepiniz için dua edıcem .:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Allah en kısa zamanda evlatrını kucağına almayı nasip etsin canm.haftan güzel hiç moralını bozma ,sen bebişlerini düşün şimdi.hayırlı haberlerını bekliyoruz.

ORKIDE2,
canım topık patır patır doğurmaya başladı ne güzel,arkadan bende gelebılırım:)))haftalarımız normal ıkız olunca 9 ay 10 gun bekleyemiyoruz maalesef,sağlıklı doğsunlarda önemlı olan o canım.Allah bı avazda kurtarsın.senınde güzel haberlerını bekliyoruz.hepiniz için dua edıcem .:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Bugün bebeklerine kavuşuyorsun demek. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah. Doğum da kolaycacık olur ağrı sızı nedir anlamasın umarım. Dualarım seninle...

Elimi karnıma koyup dua okudukça başta flufemin evlatları olmak üzere topikteki herkesi söylemeye calisiyorum. İnşallah Rabbim hepimizin yardımcısı olacak.

Günaydın kızlar,
bugün herkesten hayırlı-güzel haberler almak duasıyla..

Çok az uyudum,hatır hutur kaşındım..benim en kısa zamanda dr gitmem lazım,birazdan işe gideceğim bakalım bugün nasıl geçecek..

ORKIDE2,

Canım kulun kula yaptığı dua makbuldür,birbirimize dua edelim,kendimiz için istediklerimize tüm topiği,doğum yapan arkadaşlarımızı,hatta tüm hamileleri katmak ne güzel şey,Rabbim kabul buyurur inşaallah.

Kızlar bugün yine uyku yoktu kızların erken doğumunu duydukça o kadar üzüldüm ve stres oldumki en ufak kasılmada ağlamaklı oldum:KK43: eksik olan eşyalarımı almaya korkuyorum birşey olacak diye ben zaten psikoloğa başladım bugün yine randevum var.düşününce herşey Allah'ın takdiri yarın ne olacağını kimse bilemez tabi bu kadar stres hem bizim için hem bebekler için hiç iyi değil allahım inşallah en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturur bizde rahatlarız.ama bazen İnternet'e hiç girmesemmi diyorum eşim çok kızıyor kafanı başka şeye yoğunlaştır diyor sürekli böyle şeyler araştırmak hiç iyi değil her hastalık ve sıkıntı beyinde bitiyor siz nasıl başa çıkıyorsunuz bedenen ve psikolojik olarak kendimi çok güçsüz ve çaresiz hissediyorum:KK43:

X