2014 ikiz anneleri

tatlım tazecik çipuranın levreğin suyu mu çıktı?mis gibi yesene.
bankalar caddesinde bir balıkçımız var bizimde balıkları tazecik.eşim tutamadığında orda yaptırıyor.tavsiye ederim

tamam söyleyim eşime yerini orayı da deneyelim levrek değl de çipura güzel oluyoo bu haftaki balığımız belli oldu

Çok teşekkür ederim. hemen bakayım. aslında eminönüne falan gitmeyi düşündüm ama bu karnı burnunda halimle gidemeyeceğime kadar verdim. inşallah fiyatları uygundur dediğiniz yerin.

fiyatları uygun emınonundekı gıbı bende hamıle olan arkadaşlarım aracılığıyla baktım 1,5 2tl dıye devam edıyor guzel çeşitli şeyler var.kısmetse bende ınşallah ordan bırseyler yaptırmak ısterım 7 ay sonra bebislerime :))

Kızlar,

Bu bebek şekeri, kapı süsü bilmem neleri nasıl halletmeyi planlıyorsunuz? bi fikriniz varsa faydalanabilirim.
Canım ben internette araştırırken buldum nermin baby gıft sitedeki herşey çok güzel 4 sene önce evlenirken kına tepsim sepetim vs herşeyi ordan aldım şimdide bebeklerimin şekerlerini sepetlerini sipariş ettim ben Ankara'da yaşamıyorum ama doktor için Ankara'ya gittiğimde batı kentte dükkanına gidip sipariş ettim sen istiyorsan netten beğenip telden sipariş verebilirsin arzuna göre değişiklik yapabiliyorsun...

Ben hala dünkü kanamanin korkusundayim. Cok korktum yine. Bir şey oldu sandım. Aslinda gönül daha uzun dursunlar kuvozde kalmasınlar istiyor ama tehlike varsa da dogsunlar tabi. Heyecanlıyım. Hazır değilim galiba.
ben Ocak annelerinden... Face grubundasın zannediyordum, ben yokum, bir arkadaş orda da olmadığından bahsedince merak ettim...

Geçmiş olsun, sağlıkla kavuşursun bebeklerine inşallah, tek hamilelikte bu kadar zorlanırken, Allah yardımcınız olsun... İnşallah kucağında iki güzel bebek, bu yaşadıklarınızın en güzel karşılığı olur...

arkadaşlar bu hafta dualara katılamadım kusura bakmayın yarın okuyabilirsem haber veririm

bizim de menümüz bu akşam kalamardı ve ben kalamarın hamilelikte zararlı olduğunu bilmiyordum

Geçmiş olsun canım ya ben 22 haftadayım ama gece her saat başı ayaktayım birde yatamıyorum tv koltuğunda uyumaya çalışıyorum sen kaçıncı haftadasın bu arada okul öncesi öğretmeni olduğunu söylemiştin bu sene hiç çalıştınmı ben bu sene hiç başlamadım tüp olduğu için doktor sürekli heyet raporu veriyor birde doğum iznine ne zaman ayrılacaksın?

ben 27.haftaya yeni girdim.seminer döneminde 7.gün heyet raporu aldım ve birdaha çalışmadım.
30.hafta izne ayrılıcam.

Kızlar mide bulantisi ve yanması için tavsiye edebileceğim tek şey acılı baharatli sarimsakli yiyeceklerden uzak durun geçmez ama biraz hafifler ins vakti gelince hepsi bitiyo bol bol dinlenin..bas agrısı bende de oldu cok ben felak nas ayetel kursu okuyup uflettim esime birde hafif masaj yaptırdım inanır mısınız tek bunun faydasını gordum karanlık duş falan ise yaramadı.
Bende yaptırmadım canım..

eminönünde cok uygun ve cok güzel seyler var canım ben gecen hafta baktım

aynen benimde testler yapılmadı

Canım ne gibi mesela, giysi falan mı yoksa bu göğüs pompaları, bebek arabaları falan da uygun mu? hani giysi falansa, maşallah anneanne bi yandan, babanne bi yandan, halalar, teyzeleri falan doldu taştı maşallah giysilerimiz ama diğer şeylerse, ne yapıp edip bakayım olmazsa yaa

Kızlar, bu bebek şekeri konusunda gittigidiyor a da bakın. orada da çok güzel fiyatlar var, mesela 99 tl ye 50 şer tane bebek şekeri, kapı süsü bilmem nesi de hediye falan gibi. değilse bu bebek mağazalarında 3-5 ten aşağı değil tanesi.
cümlemize nasip olsun inşallah şöyle ağız tadıyla şekerler yaptırmak :)

havuzlu han aklına gelebilecek bebekle ilgili herşey var

ama bebek şekeri ,magnet sepetler için mahmutpaşaya doğru yönel cok yakın zaten birbirine

Merhaba dilzar seni hatırlıyorum. Face grubu bana göre gelmedi. O yüzden çıkmıştım baya bi süre once. Güzel temennilerin için teşekkür ederim. Aslinda arada ocak annelerini okuyorum ama pek yazmadım

Ayyy saol canım ya iyi ki sormuşum bak akıl akıldan üstün neler çıkıyo :)) senin takvimin yok, ne kadarlıktı bebişler?

havuzlu han aklına gelebilecek bebekle ilgili herşey var

ama bebek şekeri ,magnet sepetler için mahmutpaşaya doğru yönel cok yakın zaten birbirine

Ya canım ne iyi oldu bunu söylediğin :) asıl o şeyler için gidecektim ben eminönüne. Hoş, cidden şüpheliyim gezebilir miyim diye ama, bakcaz artık. belki eşimle kayınvalidem gider, bana beğendikleri şeylerin fotosunu gönderirler oradan. ayy bak sen daha 15. haftadasın. bol bol gez, az zamanın kaldı senin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…