2014 ikiz anneleri

biz arkadaşların bebek şekerlerini kendimiz yaptık. bütün bu magnetler, notluklar, çubuklu süsler, arkalarına bağlanan tüller, aklınıza ne gelirse satılıyor. ve bir silikon tabancasıyla hemenceceik şekere dönüşüveriyorlar. üstelik de çok keyifli. ucuz olan hazırlardan bile daha uyguna gelebiliyor. ankarada ulusta bir pasajdan almıştı arkadaşlarım ama yerini tam bilmiyorum. ben kullanışlı birşeyler istiyorum ama bakalım ne bulabileceğim

ben 27.haftaya yeni girdim.seminer döneminde 7.gün heyet raporu aldım ve birdaha çalışmadım.
30.hafta izne ayrılıcam.

canım ya inşallah sağlıkla görürüz o günleri.. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
30. haftaya girice mi ayrılacaz doğum iznine, yoksa 30. hafta bitince mi?

benim şu an ki heyetim 22 aralık yani tam 28. haftamın bitiminde sona eriyor.
30. haftanın başında başlıyorsa doğum izni bir hafta normal rapor alırım, 30. haftanın bitiminde başlıyorsa 15 günlük heyet alırım..
bu konuda fikir verirsen sevinirim :KK16:

kızlar ben bu gün baktım çarşıdan.. en çok şunu beğendik..

$şeker.jpg

çok güzel modeller var, karar vermek gerçekten zor.. :KK17::KK17:
mağzanın internet sitesi bu, size de fikir verir belki...

İKİZ BEBEK ŞEKERİ

Kizlar biberonlari aldiniz mi?? DR brown iyi die okuorum hep ben avent dusunuodum kararsiz kaldimm
canım ben başlangıç olarak Avent düşünüyorum. eğer sütüm olmaz da mamayla devam etmek zorunda kalırsam DR brown kolik önleyici biberonla devam ederiz sanırım.

$Avent natural 125 ml tekli.jpg

kızlar ben bu gün baktım çarşıdan.. en çok şunu beğendik..

Eki Görüntüle 876611

çok güzel modeller var, karar vermek gerçekten zor.. :KK17::KK17:
mağzanın internet sitesi bu, size de fikir verir belki...

İKİZ BEBEK ŞEKERİ

Çok güzeller canım güzel günlerde kullansinlar ömürleri de şekerleri gibi tatlı geçsin...
arkadaşlar bu hafta dualara katılamadım kusura bakmayın yarın okuyabilirsem haber veririm

bizim de menümüz bu akşam kalamardı ve ben kalamarın hamilelikte zararlı olduğunu bilmiyordum:KK43:

Okuyabildiğin kadar Canim dualarimiz hepimiz için nasılsa. Canim ben bildiğim halde yedim fazla tüketimi zararlıdır birkaç kereden sanmam birşey olsun. Yoksa doktorlar uyarirdi... Yarasın bebişlerine :KK16:

16 tane okudum bugün...canım aslında herkes ne kadar okuduuğunu cuma gününün sonunda toplu yazsa,senin için daha kolay olur belki.hergün listeyi güncellemezsin

16 tane okudum bugün...canım aslında herkes ne kadar okuduuğunu cuma gününün sonunda toplu yazsa,senin için daha kolay olur belki.hergün listeyi güncellemezsin

Doğru söylüyorsun Canim bide telden girdiğim için haftalik daha kolay olur ben ilk başlarda görmeyen arkadaslarin dikkatini ceksin diye böyle düşünmüştüm haftalik yapalim artik hem ben de yanlislik yapmam:KK17: ben yine ara ara duyuru yaparım teşvik için :KK1:
Allah kabul etsin...

Kızlar ya bugün karnım çok gergin, normal mi sizce??? :26: Bugün SBS sınavı vardı mecburi görev verdiler, yoruldum biraz ondan mı acaba?
Ay ben şimdiden başladım şikayetlere de birkaç ay sonra ne yapacağım onu düşünüyorum :18:
Sizler nasılsınız? Çok sık giremiyorum sizin gibi ama merak ediyorum herkesi...

kızlar iyi akşamlar...biz doktordan geliyoruz yine...yatırmak istedi yatmadım.duş alırken suyumuz geldi.yapış yapış .tuvalete giidip öyle duşa girdim duş sonunda birden bir sıcaklık hissettim.bayağı geldi.doktora gittik hemen.doktor suları iyi ama hep yatmalsın.sıvı takviyesi verdi.sonra kendi rızamla çıktım hastaneden bakacak kimse yok.dua edin lütfen bana

canım ya inşallah sağlıkla görürüz o günleri.. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
30. haftaya girice mi ayrılacaz doğum iznine, yoksa 30. hafta bitince mi?
benim şu an ki heyetim 22 aralık yani tam 28. haftamın bitiminde sona eriyor.
30. haftanın başında başlıyorsa doğum izni bir hafta normal rapor alırım, 30. haftanın bitiminde başlıyorsa 15 günlük heyet alırım..
bu konuda fikir verirsen sevinirim :KK16:
emin değilim ama sanırım 30.hafta girince başlıyor canım.9 aralıkta kontrol var netleştiririm o zaman.benimde 11 aralıkta bitiyor ve 2 hafta tekrar rapor gerekecek:KK43:

kızlar 2 gündür karnım daha büyüdü sanki ve bebeler daha güçlü vurmaya başladı.benimle aynı günde olan arkadaşlarım sizde değişiklik farkettiniz mi?

kızlar iyi akşamlar...biz doktordan geliyoruz yine...yatırmak istedi yatmadım.duş alırken suyumuz geldi.yapış yapış .tuvalete giidip öyle duşa girdim duş sonunda birden bir sıcaklık hissettim.bayağı geldi.doktora gittik hemen.doktor suları iyi ama hep yatmalsın.sıvı takviyesi verdi.sonra kendi rızamla çıktım hastaneden bakacak kimse yok.dua edin lütfen bana

Geçmiş olsun arkadaşım.annen yada kayınvaliden yokmu yakınında baksın biri sana.yada sen onlara git doğuma kadar

Kızlar ya bugün karnım çok gergin, normal mi sizce??? :26: Bugün SBS sınavı vardı mecburi görev verdiler, yoruldum biraz ondan mı acaba?
Ay ben şimdiden başladım şikayetlere de birkaç ay sonra ne yapacağım onu düşünüyorum :18:
Sizler nasılsınız? Çok sık giremiyorum sizin gibi ama merak ediyorum herkesi...
çok normal canım.benim miadım 20. haftaydı mesela.ciddi şişmeye başlamıştım.zaman ilerledikçe zorlaşıyor ama hamdolsun rabbime bizlere bu günleri kısmet ettiği için.
tatlım hastanede bakacak kişiyi napıcaksın?hemşireler hasta bakıcılar wc ye bile götürüyor...korktum canım ya,hastane daha güvenli değil mi?
rabbim yardımcın olsun,evlatlarınızı size bağışlasın inşallah.

çok normal canım.benim miadım 20. haftaydı mesela.ciddi şişmeye başlamıştım.zaman ilerledikçe zorlaşıyor ama hamdolsun rabbime bizlere bu günleri kısmet ettiği için.

tatlım hastanede bakacak kişiyi napıcaksın?hemşireler hasta bakıcılar wc ye bile götürüyor...korktum canım ya,hastane daha güvenli değil mi?
rabbim yardımcın olsun,evlatlarınızı size bağışlasın inşallah.

Ewde bakacak kimsem yok demiş heralde.ben öyle anladom:44:

X