2014 ikiz anneleri

çok sağol canım.kv asla bakmaz zaten uzakta oturuyor.annem de yiğenime bakıyor maaleseffff yatıp dinleneceğim eşim yemek yapacak öğlen ısıtıp yiyeceğim mecbur

Çok dikkat et canım.bebeklerin için..öğlen yiyeceğin şeyleride yanına al.ceviz yoğurt meyve artık ne yiyosan,yatıp yatıp kalkma.suyunuda yanına al bol bol iç

amin canım çok teşekkürler.yalnız da kalınmıyor.çok kaldım.serumla yemek yemek tuvalete gitmek yemeğinin tabağını götürmek olmuyor.psikolojik olarak da zor.allaha emanet yapacak bir şey yok.hastanede hemen müdahale için önemli ama evimize yakın bir hastane var.bir şey olursa hemen gideriz dedik.kadın doğumda erkek refakatçı da kalamıyor.inşallah bir şey olmaz meleklerimize.

hımmm.ay ben çok etkileniyorum biri kötü bişey yaşadığında.çok üzülüyorum

Aynen ya allah hepimizin yardımcısı olsun.hastaneye sadece bebeklerimizi görmek ve doğurmak için gidelim:)arkadaşlarımızada şifa versin inş allahım.topikteki herkes doğursa sağlıklıca o kadar rahatlıycamki.daha eğlenceli olacak herşey

canımcım heyet raporu için ücret ödedin mi direkt hülya hanım mı verdi nasıl bir işlemden geçicez inşallah sorun çıkrmazlar ben de 2 hafta sonra alıcam

hastane psikolojisi de ayrı bir olay zaten,haklısın canım.
ama dikkat edersin herşey yoluna girer canım.allahın izniyle.çok kritik olsa zaten müdehale olurdu sanırım.bol bol dua et.

Çok dikkat et canım.bebeklerin için..öğlen yiyeceğin şeyleride yanına al.ceviz yoğurt meyve artık ne yiyosan,yatıp yatıp kalkma.suyunuda yanına al bol bol iç

artık mecburen hiç kalkmayacağım.eşim hepsini hazırlayıp gider.9 da gidip 5-6 da geliyor.bir öğle yemeğim sıkıntı olur onuda dışardan söylerimn olmazsa.3,5 litre su yeter mi

evet canım. o günleri de görücez inşallah topikcek:)
canımcım heyet raporu için ücret ödedin mi direkt hülya hanım mı verdi nasıl bir işlemden geçicez inşallah sorun çıkrmazlar ben de 2 hafta sonra alıcam
seybilcim ben ilk raporu defne de aldım.250 lira ödedim.sonra kadın doğumda şansımı deniyim dedim,vermezler demişlerdi.ama şeker drum hemen halletti.hemde ücretsiz:)
iki hastanede de hasta bişey yapmıyo gün veriyolar gidip alıyosun.
kadın doğuma gidecek olursan ALPER TURALa gimelisin.çok şeker bir dr.

hastane psikolojisi de ayrı bir olay zaten,haklısın canım.
ama dikkat edersin herşey yoluna girer canım.allahın izniyle.çok kritik olsa zaten müdehale olurdu sanırım.bol bol dua et.

ya doktor ikiz olunca her an her şey olabilir dedi.su da gelebilir.buna da hazırlıkllı ol dedi.dr.un da ikizi varmış 27 haftalık doğmuşlar ve şimdi tıp okuyorlarmış.söyledikleri biraz rahatlattı.suyu yeterli çocukların .bol sıvı al dinlen dedi..bakalım rabbim yavrularımızı bağışlasın.allah isterse bu çocuklar yaşayacaklar.dua edeceğiz bol bol başka çarem yok

Kızlar ya ben içtiğim suyun hesabını yapmıyorum hiç.siz ypıyomusunuz??bide bişi sorcam:26:bizim içtiğimiz su bebeklerin suyuyla bağlantılımı?yani belki saçma bi soru oldu ama aklıma geldi.

canım benimkiler tekmeden ziyade karnım çok sertleşiyo belirli bi yere toplanıyolar hareketleri sık sık olmuyor ama o toplanma sırasında içim bir hoş oluyor 100 cm gördüm ben zor hareket ediyorum..

ben anormal su içiyorum kızlar.resmen kuruyorum.4,5-5 lt kesin içiyorum ve tuvalette uyuyup kalıcamm bir gün.

Tülbent mi diyosun.şöyle bi inanış var iç anadoluda:)sarı tülbent örtülürse bebeğin yüzüne,sarılık olmazmış:)sarı tülbent aldık bizde..
Aaaa çok ilginç bizde de tam tersi sarı örtülmez derler:26:
kırmızı örtersen de al basmazmış...
eşime sarı kırmızı olmaz,siyah-beyaz olsun diyor
Evet ben de öyle biliyorum, bizde kızlara kırmızı, erkeklere mavi tülbent örtülüyor...
Kızlar bugün kontrolüm vardı iki oğluş geliyo evimize kimlerin iki oğluşu vardı hatırlayamadım ben?? Rabbimin takdiri kız geçiyodu gönlümden napalım hepsi evlat net gösterdi sıpalar pitilerini:)))
Hayırlı olsun canım, sağlıkla gelsinler inşallah...
Ayyyy canım hayırlı olsun prensesler geliyor demek :) Biz de günlerdir isim bulmaya çalışıyoruz ama çok zor yaaa Sizlerden yardım alacağım :)
Ben küçüklüğümden beri süt ürünü tüketemiyorum, midem almıyor, sadece belli marka yoğurtları yiyebiliyoum. Dr.um hergün yoğurt yersen yeterli olur dedi, onun dışında da herşeyden az da olsa yemeye çalşıyorum, herşey bebeklerimiz için
Canım aynen, ben öğretmenim ve o kadar çok çocuk tanıdım ki bugüne kadar, şimdi de isim bulmakta zorlanıyoum bu yüzden. Her isim birisini canlandırıyor senin gibi :)
Günaydın kızlar ben tekrar yoğun bir kanams geçirdim. Cok şükür bebekler iyi.sanirim 32 hafta bitince haftaya doguruyorum.yine haber veririm
Çok geçmiş olsun canım, az kalmış sağlıkla gelin bebişler inşallah... Dualarımız seninle...

Ayyy saol canım ya iyi ki sormuşum bak akıl akıldan üstün neler çıkıyo :)) senin takvimin yok, ne kadarlıktı bebişler?
Benim 22.hafta tatlım bi kız bir erkek nerminin sitesine bakmadan karar verme o kadar güzelki ben hatta karar veremedim iki çeşit buzdolabı süsü (60 tane)aldım puset şeklinde sepetimi yaptırdım pusetin üzerine isimleri yazılacak herşeyimde mavi pembe beyaz olacak anı defteri tüylü kalemi ikiz kapı süsü altın yastığı hepsi 240 tl tuttu bana normal geldi birde güzel tarafı üzerine koyulacak süsleri tüllerini bile kendim seçtim atık bebişlerin sağlıkla doğması kaldı)

Her bölgenin adetleri farklı güzel yurdumbide albasmasın diye yatağın başına erkek kıyafeti koyulur:))

Kızlar ya ben içtiğim suyun hesabını yapmıyorum hiç.siz ypıyomusunuz??bide bişi sorcam:26:bizim içtiğimiz su bebeklerin suyuyla bağlantılımı?yani belki saçma bi soru oldu ama aklıma geldi.
tabiki var tatlım.3 saatte bir amniyon sıvı yenileniyor hatta 30.haftadan sonra 2 saatte bir.ayrıca yediğin besinlerin tadı sıvının tadını değiştirebiliyor.yetersiz sıvı her yönüyle zararlı.
canım benimkiler tekmeden ziyade karnım çok sertleşiyo belirli bi yere toplanıyolar hareketleri sık sık olmuyor ama o toplanma sırasında içim bir hoş oluyor 100 cm gördüm ben zor hareket ediyorum..

aynen benimde.hele ikisi kafasını aynı anda dayayınca ağlanacak halime gülüyorum.iki yumrulu bir tepe...

Çok geçmiş olsun canım, evde tek başına olmak da zor olmayacak mı ya? Kimse yoksa keşke kalsaydın hastanede... Tabii o da zor, anlıyorum seni, pozitif düşün canım...

O zaman içtiğim suyu bende hesaplayım artık:)3 ün altına düşürmemeye calışıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…