2014 ikiz anneleri

Etten tiksiniyorum ya maalesef özellikle köfteden napicam bilmiyorum
Günaydın kızlar ben tekrar yoğun bir kanams geçirdim. Cok şükür bebekler iyi.sanirim 32 hafta bitince haftaya doguruyorum.yine haber veririm
Ay canım cok aheyecanlanfim simdi..ins kuveze falan gerek kalmaz sağlıkla doğarlar..

Kızlar yardımıza ihtiyacım var ilk hamile olduğumu öğrendiğimden beri mahvoldum sanki kusmam eksileceğine artıyor her geçen gün baş ağrım artık geceleri uyutmuyor ne güzel yazıyorsunuz yediklerini ben hiçbişey yiyemiyorum ilaçlarmı bile içemiyorum ne yapıcam bilmiyorum bu arada ev taşıyacağız haftasonu bu durumu yaşayıpta çare bulan varsa söyleyin bende yapayım arkadaşlar başımın ağrısından gece 3ten beri uyanığım
bu arada son günlerde bebeklerin hareketlerini hissediyorum sanki sizce hissettiğim bebeklerin hareketimidir

yanlış hatırlamıyorsam senin haftalarındaydım ve benim de çok sık baş ağrım alıyordu. şimdilerde kalmadı çok kötü olduğunda parol almayı dene. bir de tansiyonunu mutlaka ölçtür. inşallah sıkıntıların kısa sürede geçer

teşekkür ederim canm denedim her türlü ağrı kesici duş almak karanlık oda v.s. Hiçbiri fayda etmiyor tansiyonum genelde düşük çıkıyor 8/5 8/4 gibi

Benim bulantım olmamıştı canım yardımcı olamıycam.ama hissettiklerin bebek olabilir bende senin haftalarında hissediyodum:)ew taşırkende yorma kendini.ağır iş hiç yapma.

Ne güzel herkes cinsiyetleri öğrenmiş isim düşünmeye başlamış darısı başıma Allahım sağlıkla kucağınıza almaya nasip etsin inşallah.

Bende cumartesi öğrenmeyi planlıyordum ama doktorum ayrılmış doktor arayışı içerisindeyim pazartesi artık

slm arkadaşlar, 16. haftam bitmek üzere ,10. hafta başlayan ve hala devam eden miğde ekşimesi var ,bulantım hiç olmadı ama miğdemden çok çekiyorum şurup fayda etmiyor ne yesem tekrar boğazıma geliyor çok rahatsız edici(((((( bu sorunu yaşayan varmı , ne tavsiye edersiniz ???

canım hepsinden 100 tane okudum Allah kabul etsin inşallah

canım mide bulantıları için doktorum peynir ve çubuk kraker yememi söylemişti gerçekten de azaktıyo engelliyo canım ben hala arada öğürüyorum bazıları hiç yaşamadı bazılarında devam kişiye göre değişiyor ama bir kaç haftaya kalmaz seninki de hafifler

Ben de 13 hafta ikizlerime hamileyim ve 4,5 yasinda da bir kizim var. Allah saglik ve sabir versin. Hepimiz inşallah sağlıkla kucagimiza aliriz bebeklerimizi. İkili uçlu test yapmiyorlar degil mi sadece ense kalinliklarina ve burun kemiklerine bakildi. Sizin nasil oldu?

yeni duydum araştırayım yaaa gerçekse yemeyeyim hamsinin neyi eksik norveçten ya da karadeniz somonu yeriz artık

Çok teşekkür ederim. hemen bakayım. aslında eminönüne falan gitmeyi düşündüm ama bu karnı burnunda halimle gidemeyeceğime kadar verdim. inşallah fiyatları uygundur dediğiniz yerin.

eminönünde cok uygun ve cok güzel seyler var canım ben gecen hafta baktım

aynen benimde testler yapılmadı

iki basamaklı sayılara düştüm çokkk şükür
şu 70 gün suuu gibi aksın allahım.

geçmiş olsun arkadaşım.ben midemle ilgili bir sorun yaşamadığım için net bir tavsiye veremem.ama gaviscon iyi gelebilir.

canım ,beninim 12. haftamda ense kalınlığı ölçüldü, ikili testim yapıldı ,doktoruma sordum ikili test ikiz gebeliklerde doğru sonuç veriyomu diye ,en azından fikir veriyor ,üçlü test yapmıcaz demişti..

yeni duydum araştırayım yaaa gerçekse yemeyeyim hamsinin neyi eksik norveçten ya da karadeniz somonu yeriz artık

tatlım tazecik çipuranın levreğin suyu mu çıktı?mis gibi yesene.
bankalar caddesinde bir balıkçımız var bizimde balıkları tazecik.eşim tutamadığında orda yaptırıyor.tavsiye ederim

teşekkür ederim canım ,Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin......

hoşgeldin misya evet ikili 3 lü tarama yok onun yerine ense kalınlığına ve burun kemiklerine bakmak yeterliymiş benim doktorum böyle sadece kontrol etti her şey yolunda dedi zaten tarama testleri hatalı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…