2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar bunlar internetten verdiğim siparişler. Bir kısmı geldi, diğerleri de geldiği zaman orijinallerini yüklerim.

$102602123_tn70_0.jpg $104899035_tn70_0.jpg $102817373_tn70_0.jpg $108127557_tn70_0.jpg $105720628_tn70_0.jpg $107475655_tn70_0.jpg $102604223_tn70_0.jpg

Kızlar bunlar internetten verdiğim siparişler. Bir kısmı geldi, diğerleri de geldiği zaman orijinallerini yüklerim.

canım gayet güzel renlkleride çok hoş şimdiden güle güle kullan :KK34:
Eki Görüntüle 1023692 Eki Görüntüle 1023686 Eki Görüntüle 1023685 Eki Görüntüle 1023687 Eki Görüntüle 1023688 Eki Görüntüle 1023689 Eki Görüntüle 1023690

hepsi çok güzel canım hayırlısıyla kullanıcağımız günler gelir inşaallah :KK16:

Gittigidiyor dan sipariş ettim canım. Linki verdim aşağıda.

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=bebek+%FEekeri&v=catalog&sf=7

aaaay şu kutuyu falan hepsini çok beğendim mm canım benim iyi günlerde sağlık mutlulukla kullanın.. Özellikle 1. ve 2. Resim çok hoş o mavi kutu falan ama detaylı bilgi verir misin? Tam olarak amacı ne fiyatları ne kadar falan.. Çünkü bu verdiğin link açılmıyor,ürün bulunamadı diyor çok merak ettim.. Bende benzer şeyler arıyorum değişik..

canımmm bayıldım ceketee..:KK16::KK16::KK16::KK16: nerden kaça aldın acaba?

http://www.baby-couture.net/ burdan aldım canım.bu markaya bayılıyıroum herşeyi burdan alabilirimmm.mevlüt takımını da burdan beğendim o biraz pahalı 115 tl ama bu ceket 55 tl uygun açıkcası bu siteye göre :KK34:Eki Görüntüle 1023832
bu da mevlüt kıyafeti ama onu dogduktan sona açıcam inşallah.çünkü ben 3 aylıkken yapmayı düşünüyorum mevlütü.buunda 0-3 ayı ve 3-6 ayı var.hangisi bedenine uyarsa ona göre alıcam canım.ama harika şeyler var kızı olanlar baksın derim :KK1::KK16::KK16:

http://www.baby-couture.net/ burdan aldım canım.bu markaya bayılıyıroum herşeyi burdan alabilirimmm.mevlüt takımını da burdan beğendim o biraz pahalı 115 tl ama bu ceket 55 tl uygun açıkcası bu siteye göre :KK34:Eki Görüntüle 1023832
bu da mevlüt kıyafeti ama onu dogduktan sona açıcam inşallah.çünkü ben 3 aylıkken yapmayı düşünüyorum mevlütü.buunda 0-3 ayı ve 3-6 ayı var.hangisi bedenine uyarsa ona göre alıcam canım.ama harika şeyler var kızı olanlar baksın derim :KK1::KK16::KK16:

ay çok tatlı canım prensesin elbisesidee.. şimdiden güle güle giysin :)

aaaay şu kutuyu falan hepsini çok beğendim mm canım benim iyi günlerde sağlık mutlulukla kullanın.. Özellikle 1. ve 2. Resim çok hoş o mavi kutu falan ama detaylı bilgi verir misin? Tam olarak amacı ne fiyatları ne kadar falan.. Çünkü bu verdiğin link açılmıyor,ürün bulunamadı diyor çok merak ettim.. Bende benzer şeyler arıyorum değişik..

Gittigidiyor un arama motoruna " bebek şekeri" yazdığında 7. sayfaya tıklarsan çıkıyor canım. Mavi kutuyu da gittigidiyor da yine arama motorunda bebek şekeri sunum kutusu yazınca çıkıyor diye hatırlıyorum. Sen bi dene bulamazsan senin için arayıp buraya link yapıştırayım.

Aldığım ürünlerin hepsini gittigidiyor dan aldım. Ben küçük bir şehirde yaşıyorum. Burada bebek şekeri yapan yerler çok daha yüksek fiyatlar veriyorlar. Bebek şekeri + Sepeti + Takı yastığı + Kapı süsü = 270 TL gibi bir fiyat verdi.
Ben yukarıdakilere ek olarak bebeğin uyku setini (Yorgan+yastık+nevresim takımı) ve Çamaşır torbası da dahil 270 TL ye malettim.
Yüklediğim resimlerin bazıları pembe onların hepsi mavi ve isme özel yapılıp gönderilecek. İnşallah bir aksilik olmazsa hepsi tamamlanınca buraya resimleri tam yüklerim o zaman.

Teşekkürederim canım hemen bakarım bu ebatlarda yaylı varsa çok iyi olur..:)

ben de e bebek den aldım canım park ytağın ölçüsü 70 e 110 du sanırım yayllı aldık 89.90 du fiyatı çok hoşma gitti canım her ölçüde de vardı

Bebek şekeri sepetlerini o kadar süslüyorlar ki bazen için kaldırmıyor, çok rüküş görünüyor ya da çok Kezban işi geliyor. Bebek şekerlerini kutu da sunmak daha sade ve şık geldi bana. Tabiki tercih sebebi herkesin zevki farklıdır. Fiyatı 15 TL ydi diye hatırlıyorum.
Eki Görüntüle 1023842 $104899035_tn70_3.jpg

Yukarıda mavi ve pembesi var. Pembede şekerlerin nasıl sunulduğunu göstermiş..

Ben baktım da tatlım 19cm yüksekliğinde yaylı yatak var onu alıcam görünce çok sevindim çünkü yaylı bulamamıştım ama alt kat için kullanıcağım. Üst kat için ince pamuk olan var birde visco olan var ben seçemedim internette bakınca kimi visco iyi diyor kimi yün diyor kafam karıştı :111: ama sanki üst kata pamuk olanı alsak daha iyi olacak... :44:

canım ben park yatak almadım, yataklardan konusurken sen karsına cıkarsa hbr verır mısın demıstın, ben de gorunce unutmadan hemen yazayım dedım :KK34: ama vısco yatakların bebekler ıcın buyuklere oldugu gıbı faydalı bısı olmadıgını, hatta vucut gelişimi için zararlı olduğunu fılan okumustum bı yerde :26:

ya kızlar chicco nun park yatağını aldım 65*95 olanından. yatak bulabiliyorum o ölçüde ama ne yorgan ne uyku seti nede yatak kenar korumalığı bulamadım hiç bişey sinir oldum. özellikle kenar korumalığı istiyorum ama yok hepsi çok büyük.. :44: chicconun park yatağını alan arkadaşlar ne yaptınız bir fikir.. :KK52::KK52:

canım kenar korumalıgının amacı zaten gorselliği değil bebek beşik içinde hareketlenince tahta besıklerın fılan kenarlarına vurup canının yanmasının onune gecmek ama park yataklar zaten bezden oldugu ıcın boyle bı problem yok, dogal olarak kenar korumalıgına da ıhtıyac yok :KK34:

hepsı cok guzel ve şık canım, guzel ve saglıklı gunlerde kullanın :KK16:

Eki Görüntüle 1023801 babamıdan hediyet elbisemiz :) bende dayanamadım netten bi ceket aldım bugün kızımaa :KK16::KK16::KK16:Eki Görüntüle 1023807 Eki Görüntüle 1023808 Eki Görüntüle 1023806

kız anneleri bızı catlatmaya ugrasıyo sanırım :KK1::KK1::KK1: çok tatlı bı elbıse hele o cekete dıyecek bısı bulamıyorum, buyuklere gore olanı yok muydu yaa:KK9:

Bebek şekeri sepetlerini o kadar süslüyorlar ki bazen için kaldırmıyor, çok rüküş görünüyor ya da çok Kezban işi geliyor. Bebek şekerlerini kutu da sunmak daha sade ve şık geldi bana. Tabiki tercih sebebi herkesin zevki farklıdır. Fiyatı 15 TL ydi diye hatırlıyorum.
Eki Görüntüle 1023842 Eki Görüntüle 1023843

Yukarıda mavi ve pembesi var. Pembede şekerlerin nasıl sunulduğunu göstermiş..

aynen katılıyorum canım, bebek süsü fılan dıye her yerıne tüller her yerıne bısıler eklemeler boğuyo insanı :26: zevk meselesi gerçi ama bence de sadelik ve yerınde kullanım her zaman daha şık bı goruntu oluşturuyo :KK31:

slm arkadaşlar hamile annelerden yasin topluyorum 16tane kaldı allah rızası için okurmusunuz adetimi bekliyorum tüp bebek tedavisine başlıylam allahın izniyle :emir_bebek:

X