2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

hepsı cok guzel ve şık canım, guzel ve saglıklı gunlerde kullanın :KK16:
Teşekkür ederim :)

aynen katılıyorum canım, bebek süsü fılan dıye her yerıne tüller her yerıne bısıler eklemeler boğuyo insanı :26: zevk meselesi gerçi ama bence de sadelik ve yerınde kullanım her zaman daha şık bı goruntu oluşturuyo :KK31:[/QUOTE]

Evet zevk meselesi canım...

Yaaa bayıldım resmen, kız çocukları için ne güzel şeyler var böyle, bittim. Kızçen bunu giydiğinde nazar felan değer ya :) Eşim şimdiden bana kızıyor " çocuğa nazar edecekleri şeyleri alma, giydirme" diyor şimdiden :KK1:

aynen canım eşimde bana aynı şeyi söylüyor :KK1::KK1: ama napim ya nasıl güzeller ah ahhh:KK16::KK16:

Gittigidiyor un arama motoruna " bebek şekeri" yazdığında 7. sayfaya tıklarsan çıkıyor canım. Mavi kutuyu da gittigidiyor da yine arama motorunda bebek şekeri sunum kutusu yazınca çıkıyor diye hatırlıyorum. Sen bi dene bulamazsan senin için arayıp buraya link yapıştırayım.

Aldığım ürünlerin hepsini gittigidiyor dan aldım. Ben küçük bir şehirde yaşıyorum. Burada bebek şekeri yapan yerler çok daha yüksek fiyatlar veriyorlar. Bebek şekeri + Sepeti + Takı yastığı + Kapı süsü = 270 TL gibi bir fiyat verdi.
Ben yukarıdakilere ek olarak bebeğin uyku setini (Yorgan+yastık+nevresim takımı) ve Çamaşır torbası da dahil 270 TL ye malettim.
Yüklediğim resimlerin bazıları pembe onların hepsi mavi ve isme özel yapılıp gönderilecek. İnşallah bir aksilik olmazsa hepsi tamamlanınca buraya resimleri tam yüklerim o zaman.

tamam canım sağolasın :KK34: ben ilk fırsatta pc'den girince bakiyim inceliyim aaaay ayrıca isimli olmasıda ayrıca güzel ve hoş ama muhteşem,.

Canım sen bilirsin de park yatakların uyku setinde genelde kenarlıklar olmuyor. Ben kidboo dan sipariş ettim. Park yatak uyku seti diye geçiyor sadece kenarlıkları yok. Park yatağın kenarları bezden olduğu için zaten yumuşak oluyor ahşap olmadığı için...Aşağıya resimlerini koyarım birazdan...

evet bez olduğu için gerek yok ama ne bilim güzel gözüksün uyumlu olsun diye bakıyorum. park yatağın rengi kot mavısı ve gri.. kenarlıklar diğer beşiklerde çok güzel duruyor. zaten ben herhalde bulamıcam park yatak için. sadece nevresim takımı kullanıcaz artık. :KK43::KK43:

evet bez olduğu için gerek yok ama ne bilim güzel gözüksün uyumlu olsun diye bakıyorum. park yatağın rengi kot mavısı ve gri.. kenarlıklar diğer beşiklerde çok güzel duruyor. zaten ben herhalde bulamıcam park yatak için. sadece nevresim takımı kullanıcaz artık. :KK43::KK43:

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=Kidboo+bebek+uyku+seti&v=catalog

Yukarıdaki linke bir bak istersen canım. Bende buradan sipariş ettiğim, istediğin gibi kenarlıklar da var.
-Anti bakteriyel
-Anti alerjik
-%100 Pamuk

ya kızlar chicco nun park yatağını aldım 65*95 olanından. yatak bulabiliyorum o ölçüde ama ne yorgan ne uyku seti nede yatak kenar korumalığı bulamadım hiç bişey sinir oldum. özellikle kenar korumalığı istiyorum ama yok hepsi çok büyük.. :44: chicconun park yatağını alan arkadaşlar ne yaptınız bir fikir.. :KK52::KK52:

Ben aldım canım... Bende bulamıyordum geregi dusunuldu!!! arkadaş sağ olsun e-bebek te yaylı yatak var alt kademeye koymak için aynı sitede ince pamuk yatak da var üst kısım için istersen sende bi bak.. Uyku seti park yataklar için olanlar var onlardan alabilirsin ben öyle yaptım en azından diğerlerinden daha küçük ebatları yada dikiş diken biri varsa ona yoksa terziye elyafla kumaş verip kenar diktirebilirsin...

Eki Görüntüle 1023801 babamıdan hediyet elbisemiz :) bende dayanamadım netten bi ceket aldım bugün kızımaa :KK16::KK16::KK16:Eki Görüntüle 1023807 Eki Görüntüle 1023808 Eki Görüntüle 1023806

Yeyim ben onu...:) :nazar: çok güzelmiş canım güzel günlerde kullansın bebeşin...

ben telden girdiğim içinmi ne "ürün bulunamadı" diyor devamlı.. Pc'den denerim.. Sağol canım,uğraştırdım ama aaay şu sunum kutusunu çok orjinal buldum heee :KK1: ne zaman gelir acaba siparişlerin tamamı sanada?hemen paylaş fikirlerini.. Kutu geldimi?

Estağfirullah canım ne demek, Bir bebek şekeri ve kapı süsü kaldı. onlar da geldi de birini işyerine teslim etmişler diğeri de kargo şubesinde.Kutu hemen geldi. Kutu hazır olduğu için hemen kargoluyorlar. Mesela bebek şekerinden şimdilik 30 tane sipariş ettim, pazar akşamı siparişi verdim, çarşamba kargolandı cuma geldi. Kapı süsü de perşembe kargolandı cumartesi geldi. En geç gelen maximum 5-6 günde geliyor.

Estağfirullah canım ne demek, Bir bebek şekeri ve kapı süsü kaldı. onlar da geldi de birini işyerine teslim etmişler diğeri de kargo şubesinde.Kutu hemen geldi. Kutu hazır olduğu için hemen kargoluyorlar. Mesela bebek şekerinden şimdilik 30 tane sipariş ettim, pazar akşamı siparişi verdim, çarşamba kargolandı cuma geldi. Kapı süsü de perşembe kargolandı cumartesi geldi. En geç gelen maximum 5-6 günde geliyor.

hani resimde de çok hoş görünüyor kutu hemde değişik.. Yakındanda öylemi canım? Mesela doğumdan sonrada bebeğin odasında dekorasyon olarakta kullanılır mı? Bide bişey daha sorcam.. :KK1: isime özel yapıp yollayacaklar dediğin hangisiydi?

hani resimde de çok hoş görünüyor kutu hemde değişik.. Yakındanda öylemi canım? Mesela doğumdan sonrada bebeğin odasında dekorasyon olarakta kullanılır mı? Bide bişey daha sorcam.. :KK1: isime özel yapıp yollayacaklar dediğin hangisiydi?

Aynen canım daha sonra bebeğin odasında da dekorasyon olarak kullanılır, gelen her şeyin resmini hafta içi çekip paylaşırım canım.

İsme özel yapılacak olanlar:
-Bebek şekeri
-Lohusa tacı
-Kapı süsü

Ben aldım canım... Bende bulamıyordum geregi dusunuldu!!! arkadaş sağ olsun e-bebek te yaylı yatak var alt kademeye koymak için aynı sitede ince pamuk yatak da var üst kısım için istersen sende bi bak.. Uyku seti park yataklar için olanlar var onlardan alabilirsin ben öyle yaptım en azından diğerlerinden daha küçük ebatları yada dikiş diken biri varsa ona yoksa terziye elyafla kumaş verip kenar diktirebilirsin...

Yeyim ben onu...:) :nazar: çok güzelmiş canım güzel günlerde kullansın bebeşin...

oetgsl, canım bebeğin yatağını aldın mı sen? Bakıyordun da...

Şimdi ben de bakıyorum. Pamuk mu alsam visco mu diye araştırdım?
Bebek 9 kg olana kadar bebeğin eklemlerinin gelişimi için pamuk önerilmiş.
Pamuk mu visco mu alsam karar veremedim...
Bir de alt kat ve üst kay için farklı yataklar mı kullanacaksınız?

teşekkür ederim canım

Güzel görünüyor alırsanız iyi günlerde kullanın.

çok tatlılar cok sık cok beğendim.güle güle kullanın insallah:nazar:ayrıca kutu iyi fikirmiş. ben neler yaptım anlatayım:KK1: ben bebek sekerlerının sıparişini verdim ama mayısta gönderilecek badem sekerlerı bozulmasın dıye o zaman yapılıp gönderilecek.40 tane sipariş verdim (cünkü yurtdısından gelmıs bı fıgurmuş ve son 40 tane kalmıs devamıda yokmuş umarım yeter yetmeyecek gıbı olursa da gıttıgıdıyora basvurucam :KK1:sayende orayı keşvettim:KK1: ) kapı susunu kendım yapıyorum. lohusa tacı olarak annnemın nenesınden kalma igne oyası işli pullu kırmızı lohusa için yapılmış kare örtü (mü desem bilemedim) var onu bağlamayı istiyorum o yüzden almayacağım. lohusa şerbeti bardak süsünü de kendım yaptım bı ara resmını koyarım aksam otururken yaptım cok zevklıydı hem de ınanılmaz ucuza maloldu hem de sade ve sık oldu. bakarsın resımlerıme begenırsen ılave yaparsın çok kolay oluyo. ama sekerlerin sunumu için senın kutu gıbı bı çözüm bulmam gerek:44:

Eki Görüntüle 1023801 babamıdan hediyet elbisemiz :) bende dayanamadım netten bi ceket aldım bugün kızımaa :KK16::KK16::KK16:Eki Görüntüle 1023807 Eki Görüntüle 1023808 Eki Görüntüle 1023806
cok cıcıleeerrrrrr:KK16: ama neden herşey kızceler için :KK19: :KK1:

http://www.baby-couture.net/ burdan aldım canım.bu markaya bayılıyıroum herşeyi burdan alabilirimmm.mevlüt takımını da burdan beğendim o biraz pahalı 115 tl ama bu ceket 55 tl uygun açıkcası bu siteye göre :KK34:Eki Görüntüle 1023832
bu da mevlüt kıyafeti ama onu dogduktan sona açıcam inşallah.çünkü ben 3 aylıkken yapmayı düşünüyorum mevlütü.buunda 0-3 ayı ve 3-6 ayı var.hangisi bedenine uyarsa ona göre alıcam canım.ama harika şeyler var kızı olanlar baksın derim :KK1::KK16::KK16:
bu da cok ciciymiş güle güle kullanın ınsallah:nazar:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=163573&page=4

Kızlar park yatağın içine koymak için yatak araştırırken yukarıya kopyaladığım yorumları buldum.
Son yorumda Viscoton yatak tavsiye edilmiş. Hepsiburada da satılıyor, markası massimoricco.
Üst kata ince bir yatak almak gerekiyormuş, ilk 6 ay üst katta yatacakmış bebek. 6 aydan sonra
alt kata yaylı ve 16-18 cm kalınlığında bir yatak almak gerekiyormuş. Allahım daha neler öğrenicez :)

Güzel görünüyor alırsanız iyi günlerde kullanın.

çok tatlılar cok sık cok beğendim.güle güle kullanın insallah:nazar:ayrıca kutu iyi fikirmiş. ben neler yaptım anlatayım:KK1: ben bebek sekerlerının sıparişini verdim ama mayısta gönderilecek badem sekerlerı bozulmasın dıye o zaman yapılıp gönderilecek.40 tane sipariş verdim (cünkü yurtdısından gelmıs bı fıgurmuş ve son 40 tane kalmıs devamıda yokmuş umarım yeter yetmeyecek gıbı olursa da gıttıgıdıyora basvurucam :KK1:sayende orayı keşvettim:KK1: ) kapı susunu kendım yapıyorum. lohusa tacı olarak annnemın nenesınden kalma igne oyası işli pullu kırmızı lohusa için yapılmış kare örtü (mü desem bilemedim) var onu bağlamayı istiyorum o yüzden almayacağım. lohusa şerbeti bardak süsünü de kendım yaptım bı ara resmını koyarım aksam otururken yaptım cok zevklıydı hem de ınanılmaz ucuza maloldu hem de sade ve sık oldu. bakarsın resımlerıme begenırsen ılave yaparsın çok kolay oluyo. ama sekerlerin sunumu için senın kutu gıbı bı çözüm bulmam gerek:44:

cok cıcıleeerrrrrr:KK16: ama neden herşey kızceler için :KK19: :KK1:

bu da cok ciciymiş güle güle kullanın ınsallah:nazar:

çok teşekkür ederim canım. Ben hem lohusa şerbeti süsü sipariş verdim hem de kendim yaptım. İki çeşit oldu yani... Kavanoz süsledim, şimdi de lohusa terliği süslemek için malzeme aldım. Bunlar tamamlanınca resimlerini koymaya çalışacağım...Bebek şekeri internette çok güzel görünüyor ama gerçekte nasıl olur bilemediğim için 30 tane sipariş verdim. Zaten çok hızlı yapıp gönderiyorlar ve lavantalı hazırladıkları için şeker gibi bayatlama durumu olmuyor. Zaten ben şekerli sevmiyorum, zaten o şekerleri açıp yiyenleri de anlamıyorum. Bebek şekerlerini bademli hazırlayıp cam kavanozda ikram etmeyi düşünüyorum. Doğumu sezeryan düşündüğüm için bebeğin doğacağı tarih belli olduğunda bebek şekerinin üzerindeki etikete tarihte attırabilirim ikinci siparişimde... Ayrıca bebek figürlü olan bebek şekerlerinin de modası kalmadı hiç, artık keçe bebek şekerleri top. Ama benim hoşuma bu model gittiği için ben bu bebek şekerini sipariş ettim. Bu arada şu yurtdışından gelecek olan bebek şekerini çok merak ettim, yüklemeyi sakın unutma canım, merak ettim şimdi...

X