2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

çok teşekkür ederim canım. Ben hem lohusa şerbeti süsü sipariş verdim hem de kendim yaptım. İki çeşit oldu yani... Kavanoz süsledim, şimdi de lohusa terliği süslemek için malzeme aldım. Bunlar tamamlanınca resimlerini koymaya çalışacağım...Bebek şekeri internette çok güzel görünüyor ama gerçekte nasıl olur bilemediğim için 30 tane sipariş verdim. Zaten çok hızlı yapıp gönderiyorlar ve lavantalı hazırladıkları için şeker gibi bayatlama durumu olmuyor. Zaten ben şekerli sevmiyorum, zaten o şekerleri açıp yiyenleri de anlamıyorum. Bebek şekerlerini bademli hazırlayıp cam kavanozda ikram etmeyi düşünüyorum. Doğumu sezeryan düşündüğüm için bebeğin doğacağı tarih belli olduğunda bebek şekerinin üzerindeki etikete tarihte attırabilirim ikinci siparişimde... Ayrıca bebek figürlü olan bebek şekerlerinin de modası kalmadı hiç, artık keçe bebek şekerleri top. Ama benim hoşuma bu model gittiği için ben bu bebek şekerini sipariş ettim. Bu arada şu yurtdışından gelecek olan bebek şekerini çok merak ettim, yüklemeyi sakın unutma canım, merak ettim şimdi...

Bak sen de hazırlamıssın cok keyıflı dımı benım cok hosuma gıttı.:KK1: OOO terliklerini şimdiden merak ettim onun fotosunu kesın koy ama örnek olsun bıze de. bbek sekerım ayakkabı fıgürlu.yurtdısından gelmeyecek canım . bızım bı tanıdık yaptırmıstı nerdeyse 3-4 yıl olacak annemın dolabındaydı gelıp gıdıp sevıyordum gun geldı bana da lazım oldu :KK1:üzerındekı etıketten buldum aaradım bunlar yurtdısından gelmıştı sadece 40 tene kaldı gerısı yok dedıler ok dedım. yanı ozellıkle gıdıp oyle bısı aramıs değılım hatta keşke daha fazla olsaydıda alsaydım. badem sekerı yenılecek cunku urun mıknatıslı ve kullanılması için özellikle yenmesı gerekıyo badem sekerını de su renklı olanlardan sectık ıcı hem cıkolatalı bademlı olanlardan. oyuzden bozulmasını ıstemedık. aslında bende senın gıbı alıp dagıtmayı dusunuyodum amam satııcı böyle hazırladıgını ve cok memnun kalındıgını soyledı. o zamana kadar da dogum tarıhı netlesır heralde counku buyuk ıhtımal bende sezeryan görünüyo. kapı süsümü keceden hazırladım yanı aslında kece saten ve tas karısımı :KK1: bıtınce eklerım. senınkılerı de beklıyorum merakla:KK1:

Bak sen de hazırlamıssın cok keyıflı dımı benım cok hosuma gıttı.:KK1: OOO terliklerini şimdiden merak ettim onun fotosunu kesın koy ama örnek olsun bıze de. bbek sekerım ayakkabı fıgürlu.yurtdısından gelmeyecek canım . bızım bı tanıdık yaptırmıstı nerdeyse 3-4 yıl olacak annemın dolabındaydı gelıp gıdıp sevıyordum gun geldı bana da lazım oldu :KK1:üzerındekı etıketten buldum aaradım bunlar yurtdısından gelmıştı sadece 40 tene kaldı gerısı yok dedıler ok dedım. yanı ozellıkle gıdıp oyle bısı aramıs değılım hatta keşke daha fazla olsaydıda alsaydım. badem sekerı yenılecek cunku urun mıknatıslı ve kullanılması için özellikle yenmesı gerekıyo badem sekerını de su renklı olanlardan sectık ıcı hem cıkolatalı bademlı olanlardan. oyuzden bozulmasını ıstemedık. aslında bende senın gıbı alıp dagıtmayı dusunuyodum amam satııcı böyle hazırladıgını ve cok memnun kalındıgını soyledı. o zamana kadar da dogum tarıhı netlesır heralde counku buyuk ıhtımal bende sezeryan görünüyo. kapı süsümü keceden hazırladım yanı aslında kece saten ve tas karısımı :KK1: bıtınce eklerım. senınkılerı de beklıyorum merakla:KK1:

İnşallah canım hafta içi bir aksilik olmazsa hepsinin resimlerini yükleyeceğim ama terlik biraz gecikir... Onu da tamamlayınca yüklerim artık...

Bebek şekeri sepetlerini o kadar süslüyorlar ki bazen için kaldırmıyor, çok rüküş görünüyor ya da çok Kezban işi geliyor. Bebek şekerlerini kutu da sunmak daha sade ve şık geldi bana. Tabiki tercih sebebi herkesin zevki farklıdır. Fiyatı 15 TL ydi diye hatırlıyorum.
Eki Görüntüle 1023842 Eki Görüntüle 1023843

Yukarıda mavi ve pembesi var. Pembede şekerlerin nasıl sunulduğunu göstermiş..

Çok sade ve güzelmiş canım bende sepet şeklinde olanlardan istemiyorum,hatta klasik tüllü şeylerin hiçbirini istemiyorum..Kendim yapmayı planlıyorum ben kutuyu ama bu da çok hoşmuş ve fitayıda çok uygun..

oetgsl, canım bebeğin yatağını aldın mı sen? Bakıyordun da...

Şimdi ben de bakıyorum. Pamuk mu alsam visco mu diye araştırdım?
Bebek 9 kg olana kadar bebeğin eklemlerinin gelişimi için pamuk önerilmiş.
Pamuk mu visco mu alsam karar veremedim...
Bir de alt kat ve üst kay için farklı yataklar mı kullanacaksınız?

Daha almadım ama hangilerini alacağımı seçtim canım... Uzun vadede yaylı yataklar daha iyi ama kalın oldukları için alt kata koymam gerekiyor. Üst kısmada pamuk yatak ki o baya ince duruyor daha iyi olur diye düşündüm. Visco istemiyorum gerçi kullananda çok var ama kimi doktorlar pek tavsiye etmiyor öyle olunca da içim rahat etmedi bende pamukta karar kıldım...
Ortopedik Yaylı Yatak 18 cm yarı ortopedik silinebilir bolen yay, sert keçe ve kantini sünger 89,90 TLEki Görüntüle 1025470
Baby&Plus Pamuk Yatak %100 pamuk dolgu antiallerjik ve antibakteriyel yıkanabilen pamuk kılıf 79,90 TL $lBYP-658964_1.jpg

Son düzenleme:
Çok sade ve güzelmiş canım bende sepet şeklinde olanlardan istemiyorum,hatta klasik tüllü şeylerin hiçbirini istemiyorum..Kendim yapmayı planlıyorum ben kutuyu ama bu da çok hoşmuş ve fitayıda çok uygun..
Kutuyu yapınca yüklesene canım, merak ettim neyden yapacaksın?

Daha almadım ama hangilerini alacağımı seçtim canım... Uzun vadede yaylı yataklar daha iyi ama kalın oldukları için alt kata koymam gerekiyor. Üst kısmada pamuk yatak ki o baya ince duruyor daha iyi olur diye düşündüm. Visco istemiyorum gerçi kullananda çok var ama kimi doktorlar pek tavsiye etmiyor öyle olunca da içim rahat etmedi bende pamukta karar kıldım...
Ortopedik Yaylı Yatak 18 cm yarı ortopedik silinebilir bolen yay, sert keçe ve kantini sünger 89,90 TLEki Görüntüle 1025470
Baby&Plus Pamuk Yatak %100 pamuk dolgu antiallerjik ve antibakteriyel yıkanabilen pamuk kılıf 79,90 TLEki Görüntüle 1025472

Cevap için teşekkür ederim canım. Ben de ilk 6 ayda 3 ev gezeceğim, bu yüzden ince katlanan pamuk yatak taşıma açısından benim de işime gelecek. 6 aydan sonra kendi evime gelebilirim işte o zaman alt kat için ben de yaylı kalın yataktan sipariş edeceğim.

kızlar oda krizi yaşıyoruz:KK1:
eşim caplonbaa nın tropiko modelini beğendi ve fiyatı çok uygun, oğlumun aklı erip beğenmediği zaman değiştiririm uygun fiyatlı olduğu için acımam diyor...

bana çok cicili geliyor daha mı sade olsa diyorum,diğer iki modeli beğendim....

sizce?

Eklentiler

• $eda8uniq36.jpg
    $eda8uniq36.jpg
    198,8 KB · Görüntüleme: 71
  • $edazez601f.jpg
    $edazez601f.jpg
    213,4 KB · Görüntüleme: 76
kızlar oda krizi yaşıyoruz:KK1:
eşim caplonbaa nın tropiko modelini beğendi ve fiyatı çok uygun, oğlumun aklı erip beğenmediği zaman değiştiririm uygun fiyatlı olduğu için acımam diyor...

bana çok cicili geliyor daha mı sade olsa diyorum,diğer iki modeli beğendim....

sizce?

fiyatı ne kadar kı canım? ben burda bı magazada rastlamıstım bu markaya 2000-2500 cıvarıydı fıyatı. hatta düz beyaz bı modelı vardı düğmeleri mavı kral tacı seklındeydı ben de onu begenmıstım ama olmadı.:KK31:

fiyatı ne kadar kı canım? ben burda bı magazada rastlamıstım bu markaya 2000-2500 cıvarıydı fıyatı. hatta düz beyaz bı modelı vardı düğmeleri mavı kral tacı seklındeydı ben de onu begenmıstım ama olmadı.:KK31:

cicili bicili modelin fiyatı 2200...( uyku seti ve yatak hediye) adı tropiko bu modelin, çilekte safari adıyla satılıyor ve bu çilekten çok çok daha kaliteli,çilek beni hayal kırıklığına uğrattı.

daha sade olanlar 2300-2600 civarı...
bunlar peşin fiyatlar tabi...
bir de bu markanın lake mdf modelleri varki onların malzeme kalitesi harika ama fiyatlar 4000 civarı
bizim beğendiklerimizin malzemesi de mdf ama daha farklı bir ismi daha vardı... yani orta kalite diyebilirim...

senin dediğin bu model, şu an kampanyası var 2650 peşin fiyatı...

Eklentiler

• $eda96aqwbg.jpg
    $eda96aqwbg.jpg
    217,8 KB · Görüntüleme: 68
cicili bicili modelin fiyatı 2200...( uyku seti ve yatak hediye) adı tropiko bu modelin, çilekte safari adıyla satılıyor ve bu çilekten çok çok daha kaliteli,çilek beni hayal kırıklığına uğrattı.

daha sade olanlar 2300-2600 civarı...
bunlar peşin fiyatlar tabi...
bir de bu markanın lake mdf modelleri varki onların malzeme kalitesi harika ama fiyatlar 4000 civarı
bizim beğendiklerimizin malzemesi de mdf ama daha farklı bir ismi daha vardı... yani orta kalite diyebilirim...

senin dediğin bu model, şu an kampanyası var 2650 peşin fiyatı...

evet canım bunun tam tersı renkteydi yanı mobilya beyaz kulplar mavi. ben beğenmiştim.mdf demişlerdi galıba tam hatırlayamadım simdi. evet ya cılek pek iyi görünmedi bana da

$3012201388613dgz9V.jpg $DSC_0551.jpg kızlar aslında büyüyebilen beşik almayı düşünmüyordum fakat bu model hoşuma gitti.dolabıda soldan ikinci dolap çok net görünmüyor maalesef ama ben dolaba bayıldım.yatakta korkuluklarını çıkartınca 80*200 ebatlarda oluyor yani uzun süre kullanılabilir.iki komodini de iki tarafına koyarım bayagı takım olur diye düşündüm.yalız fiyatlar hep aynı bi dolap bi karyola nakit 3000.o da zorla düşürttük.en son yatagını da içinde istedim ona da tamam dediler.şimdi sıra geldi kesin karar vermeye.siz ne diyosunuz arkadaşlar:44:

Eki Görüntüle 1026117 Eki Görüntüle 1026118 kızlar aslında büyüyebilen beşik almayı düşünmüyordum fakat bu model hoşuma gitti.dolabıda soldan ikinci dolap çok net görünmüyor maalesef ama ben dolaba bayıldım.yatakta korkuluklarını çıkartınca 80*200 ebatlarda oluyor yani uzun süre kullanılabilir.iki komodini de iki tarafına koyarım bayagı takım olur diye düşündüm.yalız fiyatlar hep aynı bi dolap bi karyola nakit 3000.o da zorla düşürttük.en son yatagını da içinde istedim ona da tamam dediler.şimdi sıra geldi kesin karar vermeye.siz ne diyosunuz arkadaşlar:44:

mobilyası cok güzel duruyor tt braz pahallı ama kalitasi belli sallanma özelliği varmı

mobilyası cok güzel duruyor tt braz pahallı ama kalitasi belli sallanma özelliği varmı

Sallanma.özelliği yok canım ben özellikle öyle almıyorum.gerçekten sağlamlar almışken iyi olaun istesim.aonradsn genç.odasına da çevrilebiliyor.boyası falan kkurşunsuz bebekler için zararsız boya.zaten şunu anladımki boya devreye grince fiyat artıyor maalesef.beni rahatsız eden eni 80 cm karyolanın.normal genç.odası yataklarından 10 cm dar.küçükmü olur diyorum

Sallanma.özelliği yok canım ben özellikle öyle almıyorum.gerçekten sağlamlar almışken iyi olaun istesim.aonradsn genç.odasına da çevrilebiliyor.boyası falan kkurşunsuz bebekler için zararsız boya.zaten şunu anladımki boya devreye grince fiyat artıyor maalesef.beni rahatsız eden eni 80 cm karyolanın.normal genç.odası yataklarından 10 cm dar.küçükmü olur diyorum

evet biraz dar gbi kac yasına kadar yatısına bağlı ama cok güzel

X