2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

kızlar şuan oturduğum ev bize ait. acaba park yatak mı alsam yoksa bebek odası mı alsam karar veremedim.

bebek genelde ilk seneler anneyle aynı odada kalıyor diyolar bu yüzden bebek odasını sonraya bırakma fikrim de var. ama yinede kararsızım fikriniz neler?

Bide çanta için şunu düşünüyorum hepsiburadada ne dersiniz? şekli şemali hoşuma gitti ne bilim :18:

Eki Görüntüle 1020327

Eki Görüntüle 1020329
Bence ev kendininse oda yap gündüzleri odasında yatırırsın 6 aydan sonra hep odasında yatır gece gündüz. Bebek telsizi bu durumda çok işine yarayacak. Odayı çok bebelksi bişrey alma. ilk okulu bitirsin en azından. Ben böyle yapıcam. Çanta da evet çok güzel bende gördün bunu butikbebede vardı kampanyası. Ama böyle omuz asılanlar pratik olmuyor. Bunu bebek arabasınad a takamazsın.

peki siz baston modellerine de baktınız mı acaba onlar çift yönlü olmuyor ya
ondan kararsızım ama daha hafif ve kullanışlı duruyor bu konuda da fikrini alabilir miyim
inan hiç bilgim yok bu konuda

baston diğerleri kadar kullanışlı konforlu değil 2 yaşından sonra iyi olur bunalrda bel desteği felan var bebek için

kızlar şuan oturduğum ev bize ait. acaba park yatak mı alsam yoksa bebek odası mı alsam karar veremedim.

bebek genelde ilk seneler anneyle aynı odada kalıyor diyolar bu yüzden bebek odasını sonraya bırakma fikrim de var. ama yinede kararsızım fikriniz neler?

Bide çanta için şunu düşünüyorum hepsiburadada ne dersiniz? şekli şemali hoşuma gitti ne bilim :18:

Eki Görüntüle 1020327

Eki Görüntüle 1020329

ben 1 yaşına kadar ayrı odada yatırmam bebeği şimdilik park beşik alacam yatak odasına 1 yaşından sonra oda yapmayı düşünüyorum
bu çanta kullanışlı dğeil sanırm omuz askısı yyok askısı daha uzun olanalrı tercih et bence

bebek çantasına karar veremiyorum hem kullanışlı hem şık bişi istiyorum ama bulamadım

ben lacoste un kol çantasını aldım epey büyk.hem bebek için kullanıcam hemde günlük çantammış gibi.eksrta bebek çantasını sevmiyorum.görsel yüklemiştim geçmiş sayalara bakabilirsin :KK34:

bende emzik alacam biberon vs sizce kauçuk mu yoksa silikonmu almalıyım hangisi dah iyidir

aventin ürünleri çok iyi ben onalrdan almayı düşünüyorum canım :KK34: Cam biberon ve ortodontik emzik almayı düşünüyorum.biraz pahalı digerlerine göre 2 si 60 tl tutuyor ama herşey bebeğimin sağlığı için :KK16:

aventin ürünleri çok iyi ben onalrdan almayı düşünüyorum canım :KK34: Cam biberon ve ortodontik emzik almayı düşünüyorum.biraz pahalı digerlerine göre 2 si 60 tl tutuyor ama herşey bebeğimin sağlığı için :KK16:

canım cam biberonu bizim bi tanıdık almış, bebiş elindeyken düşmüş cam parçalanmış büyük tehlike atlatmışlardı. şimdi plastik kullanıyo ama onlarda koku yapıyor dedi. bende kararsız kaldım

canım cam biberonu bizim bi tanıdık almış, bebiş elindeyken düşmüş cam parçalanmış büyük tehlike atlatmışlardı. şimdi plastik kullanıyo ama onlarda koku yapıyor dedi. bende kararsız kaldım

Bu kırılma ihtimalini bende düşündüm.koruyucu kılıf takmayı düşünüyorum kırılsa bie dağılmaz en azından.o plastikler bana hiç.sağlıklı gelmiyor sonuçta içine sıcak bişey koyuluyor ne kadar katkısız olursa olsun plastik benim göZümde hep aynı.öyleki ben mutfakta bile kullanmam

ben lacoste un kol çantasını aldım epey büyk.hem bebek için kullanıcam hemde günlük çantammış gibi.eksrta bebek çantasını sevmiyorum.görsel yüklemiştim geçmiş sayalara bakabilirsin :KK34:

bu sayfalardamı hani paylasım sayfasında yuklemıştın ve ucretı nekadardı acaba

$DSC_0426.jpg
bu sayfalardamı hani paylasım sayfasında yuklemıştın ve ucretı nekadardı acaba

canım 300 tlydi fakat %25 indirimi var.ben biraz daha indirim yaptırdım 200 e geldi.pek uygun değil fiyatlı bi ürün ama çok dayanıklı.o dandik bez çantalara 100 lira vermektense bunu almayı tercih ettim:KK34:

cok gzl gule gule kullan ama ıc dızayn olark nasıl

teşekkür ederim canım.içinde sadece ufak bi göz var.ben çok gözlü bi çantada istemedim açıkcası.genelde herkes öyle tercih ediyor ama bence kullanım alanını darlaştırıyor.küçük bir çanta organizeri almayı düşünüyorum $organizer-canta-13261295401234-a.jpg bunun gibi.gerektigi zaman atarım çantaya gerekmedikçe kullanmam.hem diger çantalarımı kullanmak istediğimde bebğin herşeyini buna doldurup çantada değiştirebilirim :KK34:

teşekkür ederim canım.içinde sadece ufak bi göz var.ben çok gözlü bi çantada istemedim açıkcası.genelde herkes öyle tercih ediyor ama bence kullanım alanını darlaştırıyor.küçük bir çanta organizeri almayı düşünüyorum Eki Görüntüle 1021259 bunun gibi.gerektigi zaman atarım çantaya gerekmedikçe kullanmam.hem diger çantalarımı kullanmak istediğimde bebğin herşeyini buna doldurup çantada değiştirebilirim :KK34:

mantıklı valla dusunelım daha benim zaman var bebek odasını naptın resım yuklemedın merak ettim.

mantıklı valla dusunelım daha benim zaman var bebek odasını naptın resım yuklemedın merak ettim.

Ben netten bi oda begenmiştim bu topilte fotolarını da yükledim ama satıcıyla anlaşamadım içimde kalsada vazgrçtim.hafta aonu bakıcaz eşimle.ufak bi.beşik alsık ilk 6 ay için.ben çalışıyorum ve işlerim çok yoğun bi.türlü hazırlıklara tam anlamıyla başlayamadım.ama. Boyamızı alsık odamızı boyucaz yakında.bikaç.hfta içinde odayı hazırlamaya başlıcam.inşallah

Ben netten bi oda begenmiştim bu topilte fotolarını da yükledim ama satıcıyla anlaşamadım içimde kalsada vazgrçtim.hafta aonu bakıcaz eşimle.ufak bi.beşik alsık ilk 6 ay için.ben çalışıyorum ve işlerim çok yoğun bi.türlü hazırlıklara tam anlamıyla başlayamadım.ama. Boyamızı alsık odamızı boyucaz yakında.bikaç.hfta içinde odayı hazırlamaya başlıcam.inşallah

BİZDE bu hafta hazırlamaya baslıcam bende claıstıgım ıcın sadece hafta sonları bosum

Bişey kalmamış canım ufak tefek şeyler de tamamlanır zaten...:) :nazar:

Bence bir ay öncesinden hazırlamak lazım ne olur ne olmaz... Benim haziranın 10 ile 14 ü arası doğum normal mi sezeryan mı oda belli değil ama ben mayısın ilk haftası hazırlarım her şeyi diye düşünüyorum... Bence sende en geç mayısın ortasında hazırlamış ol... Allah vaktinde saatinde doğum yapmayı nasip ettin hepimize ama hazırlıklı olmakta yarar var canım...

insan şu zamanlarda bıle dolanırken yoruluyor son zamanlara bırakmamak da fayda var, bir de hazırlıksız yakalanma durumu var tabi :emir_bebek: gercekten de Allah hepımıze vaktinde saglıklı bı dogum nasıp etsın :KK16:

Eki Görüntüle 1019965 Eki Görüntüle 1019966 Eki Görüntüle 1019969 Eki Görüntüle 1019970 bı bakalım dıye gırdık magazaya bunları alıp cıktık iyi de oldu :KK1: aradan cıkmıs oldu:KK1:

guzel gunlerde kullanın canım :21: hep bı bakıp çıkalım diye o magazalara gire çıka oda düzüyoruz zatenn :KK1: :KK1:

insan şu zamanlarda bıle dolanırken yoruluyor son zamanlara bırakmamak da fayda var, bir de hazırlıksız yakalanma durumu var tabi :emir_bebek: gercekten de Allah hepımıze vaktinde saglıklı bı dogum nasıp etsın :KK16:

guzel gunlerde kullanın canım :21: hep bı bakıp çıkalım diye o magazalara gire çıka oda düzüyoruz zatenn :KK1: :KK1:

:KK1: Evet. bazende bakıp bakıp cıkıyorum :44: kafam karışıyo:KK1:

X