2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Slm kizlar tek tek alinti yapamadim hepinizin aldiklari coook guzel...
Bizim eksik olarak sadece banyo malzemelerimiz(kuvetten havluya,sabunavs.)kaldi. Dun itibariyle odamiz park yatagimiz hepsi alindi kuruldu yerlesti. Rabbim saglikla kullandirmasini nasip etsin hepimize nisan 15 gibide aldiklarimi yikayip utulerim ve sonrasinda minik kizimi bekleme zamani....

işte ne tarz bişey almak gerekiyor hiç bilmiyorum canım büyükmü küçükmü hafifmi, çok gözlümü. ay bılemedım.

büyük gözlü al rahat edersin bide genelde bana sırt çantası tarzı yada yandan takılanalrdan önerdiler rahat oluyormuş koldan takılanalra göre

ben bu 2 çanta arasında kaldım

doğumunuz çizelgede yazdıgı tarıhlerde mı olcak yoksa daha once sezeryan fılan olma durumu var mı acaba ? gercı normal dogumda olsa ne zaman gelecegı bellı değil sonucta doktorum hazıranın ıkıncı yarısı muhtemel dogum tarıhım oldugunu soyledı, sezeryan olacagım ben.. butun işleri bıtırmek ıcın uygun zaman hangı tarıhlere denk gelır kestıremıyorum, yıkayıp ütülemek için fılan ne kadar zaman beklemelıyız:26:

Cnm yazan tarihler 5 once 5 sonra herhangi bir erken dogum riskim yok simdilik ama haftaya ablamin dogumu var ondan sonra buyuk islere vakit bulamam diye erkenden bitirdim. Utu isine gelince iyice agirlasmadan bitirmek istiyorum 1,5- 2 ay kala ne bilim bende cok emin degilim..

Canım ben gri olan çantadan aldım. Baya büyük ve her türlü şeyi rahatlıkla sığdırabilirsin(battaniye,oyuncak,kıyafet,vs). Tek bir eksik yönü var bana göre o da içinde ayrıca bölmeleri yok.

ablanın dogumu mu değişik bi durum olsa gerek abla kardes pespese haklı gerekcen varmıs canım, şimdi dogumla bı curcuna olur zaten aıle de, ablan lahusalık donemını gecırınce de senın ıcın hersey yakınlaşmış olcak, ailece tatlı telaşlardasınız desenee ikiniz için de hayırlı olsun

Canım ben gri olan çantadan aldım. Baya büyük ve her türlü şeyi rahatlıkla sığdırabilirsin(battaniye,oyuncak,kıyafet,vs). Tek bir eksik yönü var bana göre o da içinde ayrıca bölmeleri yok.

evet içinde ölme yokmuş sanırm ama arkasında kernarlında varmış beni tedirgin eden uzun kol sapı ne kadar genişliyor yan takıalbilrimi o konuda takıldım speriş veremedim

evet içinde ölme yokmuş sanırm ama arkasında kernarlında varmış beni tedirgin eden uzun kol sapı ne kadar genişliyor yan takıalbilrimi o konuda takıldım speriş veremedim

Canım önünde arkasında göz var. Yanlarında da biberon için bölmeler yapmışlar. Çapraz takılma konusunda şöyle söyleyeyim boyum 1.60 tam kalçamda kalıyor çanta belki 1-2 parmak altıda olabilir yani ne çok uzun ne çok kısa.

epey bitirmişsin eksikleri canım kalanlar kolay hemen alınır:) odanın fotograflarını yüklesene canım.ben hala napıagıma akrar veremedim

teşekkürler evet biraz böyle iç içe oldu ama hayırlısı artık zaten olan anneme olacak bakalım nasıl kalkacak altından 2 bebekle

epey bitirmişsin eksikleri canım kalanlar kolay hemen alınır:) odanın fotograflarını yüklesene canım.ben hala napıagıma akrar veremedim

evet canım bitti bitiyor fırsatım olmadı daha foto çekmeye ama çekince mutlaka yükleyeceğim cnm. valla çok düşünme bence ilk aklına gelen canının istediğini yap sonra işin içinden çıkamazsın biz 2 haftadır boyasıdır mobilyasıdır uğraşıyoruz evimin halini bir görsen darmadağın bugünde artık kendi evimi toplayacağım..
bir yandanda anlamın hastanede dağıtacaklarını fln hazırlıyoruz bizimkilere sıra gelmedi .. neyse uzattım en kısa zamanda foto atarım cnm.

Bişey kalmamış canım ufak tefek şeyler de tamamlanır zaten...:)

Bence bir ay öncesinden hazırlamak lazım ne olur ne olmaz... Benim haziranın 10 ile 14 ü arası doğum normal mi sezeryan mı oda belli değil ama ben mayısın ilk haftası hazırlarım her şeyi diye düşünüyorum... Bence sende en geç mayısın ortasında hazırlamış ol... Allah vaktinde saatinde doğum yapmayı nasip ettin hepimize ama hazırlıklı olmakta yarar var canım...

bu bebek arabasını bende beğendim ama yakından görmedim memnun musunuz acaba?
Ağırlığı ne kadar birde hafif istiyorum çünkü pierre cardin in baston modeliyle bunun arasında kaldım hangisini alsam acaba

ben daha satın alamdım ama yakından inceledim çok güzel hoşuma gitti çok kaba ve ağır değil rengine böyle canlı bi renk

benim boyum 1,70 bana kısa gelir sanırm sapı acaba çantacsıalr uzatabilrimi benzer bi ek yapslar çünki bu çanta çok hoş kulllananlar çok memnun facde bi grupta duymuştum

kızlar şuan oturduğum ev bize ait. acaba park yatak mı alsam yoksa bebek odası mı alsam karar veremedim.

bebek genelde ilk seneler anneyle aynı odada kalıyor diyolar bu yüzden bebek odasını sonraya bırakma fikrim de var. ama yinede kararsızım fikriniz neler?

Bide çanta için şunu düşünüyorum hepsiburadada ne dersiniz? şekli şemali hoşuma gitti ne bilim :18:

Son düzenleme:
benim boyum 1,70 bana kısa gelir sanırm sapı acaba çantacsıalr uzatabilrimi benzer bi ek yapslar çünki bu çanta çok hoş kulllananlar çok memnun facde bi grupta duymuştum

Canım o konularda çok bilgisizim ekleme olur mu olmaz mı bilemiyorum. Ama çanta konusunda çok araştırma yaptım ve eşimle bunda karar kıldık benim baya hoşuma gitti çanta. Görüntü olarak , kullanım bakımından birçok çantadan daha iyi bence.

ben daha satın alamdım ama yakından inceledim çok güzel hoşuma gitti çok kaba ve ağır değil rengine böyle canlı bi renk

peki siz baston modellerine de baktınız mı acaba onlar çift yönlü olmuyor ya
ondan kararsızım ama daha hafif ve kullanışlı duruyor bu konuda da fikrini alabilir miyim
inan hiç bilgim yok bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…