2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Canım uyku seti pek bildik bi marka değil ismi Dinoboo 100tl Battaniye 15 penye olan 30 yorgan yastık 39 pike 75 Araba 800 park yatak 400 altaçma 15tl civarıydı...

Çok uygun fiyatlara almışsın canım, eminönün den almanın avantajı resmen. Senin 15 e aldığın alt açmayı ben 27 ye aldım, düşün 2 katı fiyata.
Ben de bulabildiğimi buradan bulamadığımı netten alıyorum. Bizim de uyku seti eksik. Uyku setleri ve nevresim takımları çok pahalı...
İstanbul da oturanlar çok şanslı gerçekten. güle güle kullan canım...

Kızlar bebeğimin cinsiyeti erkek. Bu iki park yatak uyku seti arasında kaldım. Renk tercihi konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Bebeğin park yatağı Lacivert olacak. İlk uyku seti krem-kahve, ikinci uyku seti Beyaz. Hangisini almalıyım ve niye? Yardımcı olun lütfen...

Tripper Comfy Seyahat Yatağı

- Doğumdan itibaren kullanım
- Farklı yaşlarda kullanım için ilave ara kat
- Alt değiştirme ünitesi
- Tente üzerinde çıkarılabilir oyuncaklar
- Sallanma aparatı ile beşik olarak kullanılabilme
- Müzik, ışık ve titreşim özelliği
- Malzeme cebi
- Kısa kenarda bebeğin parka kolaylıkla girip çıkabileceği fermuarlı pencere
- Bebeğin oynarken rahatça görülmesini sağlayan file yan pencereler
- İki ayakta yer alan tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir
- Taşıma çantasıyla kolayca seyahate götürülebilir
- Katlanınca çok az yer kaplar
- Boyutları: 70*76*120 cm

Kızlar yukarıda paylaştığım resimler almayı düşündüğüm park yatak için. Sırf sallandığı ve fiyatı uygun olduğu için bu modeli beğendim. Sallanmayan düşünseydin kesin Graco alırdım. Her neyse eşimin de benim de lacivert olan hoşumuza gitti. Eğer lacivert alırsam içine alacağım uyku setini hangi renk alsam dedim. Eşim krem-kahve olanı beğendi, ben de beyaz olanı beğendim....Kararsız kaldım bu yüzden...

emziği h.sonu yakınen gördüm gercekten de meme kısmı normal emzıklerden baya farklı, fiyatı da farklı doğal olarak, aventın dıger emzıklerının ıkılılerı o fıyatken o tek başına o kadardı. genelde emzığı tek deil 2li fılan alın dıyolar, emdikçe sekıl degısıklı oluomuş fılan, sürekli emdiğine alışınca yenısını yadırgıyomuş bebek, almıyomuş fılan, o yuzden ıkı tane alıp dönüşümlü kullanın aynı derecede buyume esneme fılan yapsın dıyolar :26:

gule gule guzel gunlerde kullan canım bence park yatagın yeşılı de cok guzel, ben de nette gordugumde yesılını begenmıstım

aynen ben de ıstanbul da olanların sanslı olduguna ınanıorum ben de buyuksehırdeyım sözümola ama yıne de ıstanbul gibi secenegım yok; aynı altacmayı ben de tıpkı senın gıbı bı fıyata aldım hatta 30 bıle olabılır

Eki Görüntüle 1015438 Eki Görüntüle 1015450

Kızlar bebeğimin cinsiyeti erkek. Bu iki park yatak uyku seti arasında kaldım. Renk tercihi konusunda bana yardımcı olur musunuz?

ikisi de kibarlar ama sanırım benım de tercıhım ılkınden yana olurdu sanki ikinci duz beyaz bebek için fazla ağır :26:

herkese merhaba

umarım herkesın hayatında ve hamileliğinde hersey yolundadır

bu haftasonu bız de uyku seti ve halı işini hallettık, iki buyuk parca daha listeden cıkmış oldu perdeyi de istediğim gibi bişi bulamayınca kumaş alıp diktirmek zorunda kaldım; şimdi sırada yatak var yataş, idaş, işbir gezdik fiyatlar çeşit çeşit; sanırım tercıhımız idaştan yana olacak, antibakteriyel ve yarı ortopedik bı yataga bakıoruz:26: belis 'in de yatakları varmış ama fabrıkasını arayıp sorudm antıbakterıyel olmadıgını soyledı telefondakı görevli :26: olsaydı fıyat olarak cok daha uygundu oysakı :26

işten fırsatını buldugumuz her an elimizden geldiğince bi eksiğimizi gidermeye calışıyoruz, eşimle ordan oraya koşuştururken düşündük de biz evlenirken bile böyle uğraşmamıştık ana-baba olmak boyle bısı herhalde dedık kendime bişiler almayalı o kadar uzun zaman geçti ki, tayt tunik geciyo günler

ben birinci olanı yanı krem-kahveyi çok beğendim canım, allah güzel günlerde kullandırsın hepsinide..

bence ikiside çok şık,güzel ve her ikiside kesinlikle uyum sağlar... Ama illa birini seçicek olsam,soldaki derim daha kırık beyaz krem gibi olan

Kızlar cevaplar için çok teşekkür ederim, eşim de ilkini beğenmişti...Arkadaşlarım da ilki dediler, artık ilkini sipariş vereceğim...

Eki Görüntüle 1016349

Kızlar bu iki park yatak arasında seçim yapacağım şimdi.
Ben beyaz olanı beğendim. Çadırı çıkarılabilyor. Ablam laciverti önerdi.
Beyaz kirlenir, leke tutar dedi. Bunun üzerine satıcıya sordum.Satıcı,
hiç bir park yatağın kumaşının çıkarılıp yıkanmadığını ama bu park yatağın
kumaşının leke tutmayan paraşüt kumaş olduğunu, silindiği zaman lekelerin
rahatça geçebileceğini yazmış.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

beyaz olan göze hoş gelse de bence de lacıvert, ne kadar silinse de sonucta bembeyaz bı yatak ve bi de bebek yatıcak bu yatakta, yiecek içicek mıçıcak bebekle uğrasırken, bı de yatagın kiriyle silmesiyle uğraşıp başına ekstra iş çıkarma derim

cnm bencede lacivert ne olursa olsun kirleniyor çünkü

Aynen dediğin gibi canım... Bu ara şilte için bende baktım ama ben visko almak zorunda kalacağım galiba çünkü park yatağın ebatı 65x95 onuda bahsettiğin markalarda bulamadım ben...

Ben klasik bi görüntü istiyorum diyorsan beyaz yok spor dursun dersen mavi... Bu da benim fikrim...:)

Aynen dediğin gibi canım... Bu ara şilte için bende baktım ama ben visko almak zorunda kalacağım galiba çünkü park yatağın ebatı 65x95 onuda bahsettiğin markalarda bulamadım ben...

ben park yatak almadım ama onların yatagı daha degısık oluyo sanırım ölçüleri fılan, netten bakarken ayrı kategorılerde gordum; bı normal yatak, bı park yatak için die :26:
yataşın fiyatları zaten epey ucuktu:26: bebiş, agu fılan dıe şeker şeker ısımlerı koymuslar yataklara ama maşallah fiyatlar hiç de oyle şeker deil bize de idaş yolları gözüktü bu haftasonu

ya kızlar bu bebek bakım çantasını hangi model nasıl bişey aldınız, alıcam ama hiçbir fikrim yok.

Bende akşam baktım internetten baya yüksek fiyatlar yatsana filan baktım o hepten yüksek ama yine de sağlık sonuçta daha önemli... Eğer ortopedik yaylı filan rastlarsan küçük ebatlarda bana söylermisin lütfen ben rastlamadım da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…