2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

tamm tatlılarım çok sağolun tavsiyeleriniz için çanta konusunda o kısmını düşünmemiştim malum ilk olunca insan o tarafını düşünemiyor. sizin varmı tavsiyeleriniz şık ve kullanışlı olan bişiler? genelde gözüm kırmızılara kaçıyor bide okiedogun ürünleri var ama çok pahalı bi çanta 200 TL çok geldi bana ne dersiniz değer mi? Mesela bunu beğenmiştim ama dediğim gibi fiyat 200 TL yoksa çok mu çingene işi acep

Son düzenleme:

güzel çanta canım ama bu bebek çantaları çok pahalı.üstelik deri bile dğil bezler.ben o yüzden normal büyük bi çanta aldım.bende 200 verdim ama en azından her anlamda kullanabileceğim bi çanta hemde şık

O pantalonlu damatlık gıbı olan mevlüt takımlarına bı turlu ısınamamıstım ben. daha bebek işi bişi arıyordum bu tulumlu olanlar daha cok hosuma gıttı. buluncada alayım dedım .her gırdığım yerde soruyordum hıc denkgelmemıstı.buluncada kacırmadım. bılmem ben sirin buldum sız ne dersiniz?

simdi farkettim tam net cıkmamıs ama içi penye tulumu da gömlek kumasına benzıyor hafıf sedefli. nakışıda gümüş rengi. biraz şık yani

Günaydın kızlar :)

Çanta konusunda bende aşağıdaki modeli beğendim. Kraft'ın gittigidiyor da 70tl. Sizce nasıl? Fikirlerinizi almak istiyorum.

kızlar bayadır giremedim bunlar babaannesinin kızıma aldıkları.. daha da alıcam diyor.. bunları da dün akşam babamız aldı.. bir heveslendik ki sormayın.. dün arabalara ve part yatak baktık. Kraftın park yatağı çok hoşumuza gitti. bir de chicco'nun lite way travel sistem çok hoşumuza gitti. lite way hakkında önerisi olan var mı ki???

ben bu çantaya bayıldım desem yeridir. Hem sırtada takılıyor ama çok pahalıymış

Çok ciciymiş gerçekten rengi de bi harika! ama 200 liramı vermem ben olsam. tabi alana da mani olmam

aslında çanta güzel,ben beğendim canım kullanışlı gibi de ama 200 tl cidden baya fazla bi çanta için o kadara gerek yok heralde bilmemki :26:

sade ve şık çok hoş canım bence ama bende öyle daha değişik şekilli şeyleri fln seviyorum bakalım nasıl olcak

Günaydın kızlar :)

Çanta konusunda bende aşağıdaki modeli beğendim. Kraft'ın gittigidiyor da 70tl. Sizce nasıl? Fikirlerinizi almak istiyorum.

Eki Görüntüle 1022252

ben beğendim güzel ve kullanışlı görünüyor..hem fiyatıda uygun

ana o ne kızzz bitek smiley çıkmış o kadar yazdıydım ya nereye gitti hahahhaha ay ne güldüm şu an tövbe tövbe.. Deli beğenmem mi çok beğendimmmmmm

canım sen 65*95 yatak arıodun dimi, park yatagın içineydı sanırım :26: bugun nette e-bebekteki yatakları arastırırken dıkkatımı cektı, baby plusın pamuklu ısteıdgın olculerde yatagı var, 79.90 fıyatı da işine yarar belki dedim hatta aynı ölçülerde baska markaların da varmış, sadece pamuklu deıl yaylı yatak seklınde olanı da var, en guzelı sen bı gırıp incele

Son düzenleme:

Bakalım alınca paylaşırsın artık

Teşekkürederim canım hemen bakarım bu ebatlarda yaylı varsa çok iyi olur..:)

Ben baktım da tatlım 19cm yüksekliğinde yaylı yatak var onu alıcam görünce çok sevindim çünkü yaylı bulamamıştım ama alt kat için kullanıcağım. Üst kat için ince pamuk olan var birde visco olan var ben seçemedim internette bakınca kimi visco iyi diyor kimi yün diyor kafam karıştı :111: ama sanki üst kata pamuk olanı alsak daha iyi olacak... :44:

ya kızlar chicco nun park yatağını aldım 65*95 olanından. yatak bulabiliyorum o ölçüde ama ne yorgan ne uyku seti nede yatak kenar korumalığı bulamadım hiç bişey sinir oldum. özellikle kenar korumalığı istiyorum ama yok hepsi çok büyük.. :44: chicconun park yatağını alan arkadaşlar ne yaptınız bir fikir..

Canım sen bilirsin de park yatakların uyku setinde genelde kenarlıklar olmuyor. Ben kidboo dan sipariş ettim. Park yatak uyku seti diye geçiyor sadece kenarlıkları yok. Park yatağın kenarları bezden olduğu için zaten yumuşak oluyor ahşap olmadığı için...Aşağıya resimlerini koyarım birazdan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…