2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Ay cok ıyı fıkırmıs o zaman unutmayayım da bende alayım onlardan bilgilerin ıçin sağol..sızlerı okudukca telaslanıyorum bu aldıklarınızın hıcbırını daha almadım ben sadce bıraz gıysı aldım bı de cok beğenmıstım dayanamadım perdesını yaptırdım. falan offfffff daha cok ısım var

cnm bencede lacivert ne olursa olsun kirleniyor çünkü

Ben klasik bi görüntü istiyorum diyorsan beyaz yok spor dursun dersen mavi... Bu da benim fikrim...:)

Kızlar cevaplar için çok teşekkürler :)

bu hafta yatak odaklı olduğumuz için, arastırıorum ben de cnaım, karşıma cıkarsa senin park yataga göre iletirim mutlaka sana

ya kızlar bu bebek bakım çantasını hangi model nasıl bişey aldınız, alıcam ama hiçbir fikrim yok.

bebek bakım cantası almayı düşünmüyorum canım ben oyuzdne hıc oyle bı arayısa gırmedım :26: oraya buraya gıderken elimde bı cantadansa özellikle eşimin tasıyabılmesı ıcın sırt cantasına yuklenıcez bız; hem dolaşırken bebek arabasının kollarına takmak ıcın de ideal oluyo

Kızlar, alt açma seti almak yerine;
Canbebe nin kullan-at alt açma örtüsünden alın. Ben oğluma hep ondan kullandım çok memnun kaldım. Kirlenince atabiliyorsunuz ve yumuşaklığı gayet güzel.

ne kadar bu beşiğin fiyatı ?

bundan da aldım gecen gun alısverıs yaparken bı paket uyku setıyle takım bı alt acma seti vardı, odasında takım halinde guzel durur dıye onu aldım, bi de annem almıştı bı ayıcıklılardan ama tabıkı de kullanıslı olanlar bu kullan at tarzında olanlar ve dıkkat ettım de sanırım can bebe en cok kullanılanı, şimdi algıda secıcılık var marketlere gıttıgımde bakıyorum da her zaman her markette de olmuyo

ama bununla baş edebilir mi ki insan er seferinde kullan at düşünsene bez parası gibi bunada ha bire para dayanır mı

ama bununla baş edebilir mi ki insan er seferinde kullan at düşünsene bez parası gibi bunada ha bire para dayanır mı

hayır canım sadece kirlenirse atıyorsun. her seferinde atmıyorsun.
kesinlikle alt açma setini yıkamaktan daha kullanışlı.
benim oğlum 1,5 yaşında ve ben 1,5 yıldır toplamda 3-4 paket bitirdim ancak.

hayır canım sadece kirlenirse atıyorsun. her seferinde atmıyorsun.
kesinlikle alt açma setini yıkamaktan daha kullanışlı.
benim oğlum 1,5 yaşında ve ben 1,5 yıldır toplamda 3-4 paket bitirdim ancak.

hımmm iyiymiş kız o zaman . Kaç kuruş bunlar pakeete kaç adet var

Kizlar bizde bugün oglusumun Bakim ürünlerini aldik. Ben bioderma ürünlerinin uzun zamandır kullanicisiyim.çok memnunum. Hem benim memnuniyetim hem de tavsiye uzerine bebekler için bioderma abcderm serisinden de oglusumun ürünlerini aldik.allahim İnş. Hayirlisiyla kullanmayi nasip eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…