2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

arkadaşlar bende internetten sipariş verdiğim oğlumun odası için aldığım abajur ve lambasını paylaşayım:)

Eklentiler

• $3683737014.jpg
    $3683737014.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 37
  • $8207560890.jpg
    $8207560890.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar bi akıl verin renk seçimi yapıcam ama hangisi... :44: :44: :44:

Eki Görüntüle 1009926 Eki Görüntüle 1009928

Yazlıklarımız geldi sizinle de paylaşayım dedim...:) Buara aziz bebeden aldım pantolonlar hariç hepsi %50 indirimli ilgilenirseniz internet sitesine bi bakın derim...
Eki Görüntüle 1008814 Eki Görüntüle 1008815 Eki Görüntüle 1008816 Eki Görüntüle 1008817

canım çokk güzeller güle güle kullansın bebişin :) bunlkarı gördükçe bende şortlu takımlar almak istyrm acaba bizim bebekler şortlu tulum giyebilir mi?annem giyemnez çok küçük olacak üşür diyor ama ? sizce ?

Cevaplar için teşekkürederim... Bende karar verdim açtım siteyi bide ne göreyim ürün stoklarımızda yok yazmaz mı.... :KK30: Ben bu renkleri sadece bi yerde bulmuştum diğer yerlerde hep aynı renkler var ama hata bende daha erken vakit var vs. al sana vakit var.... :84:

anaaa şansa bakkkkk.. O zaman geçmiş ola canım :KK1:

arkadaşlar bu yıl ben çalışmıyrm ama inşallah seneye çalışacağım öğretmen olduğumdan oğlum 3 aylıkken işe başalamak zorunda kalacağım bu yüzden sütümü sağmak istiyrm ve göğüs pompası alacağım ama çok kararsızım hangi marka iyidir diye:KK43: çünkü hijyen nedeniyle geri iade de edilmiyrmuş boşu boşuna para vermek istemiyrm önerilerinizi bekliyorum:)

canım çokk güzeller güle güle kullansın bebişin :) bunlkarı gördükçe bende şortlu takımlar almak istyrm acaba bizim bebekler şortlu tulum giyebilir mi?annem giyemnez çok küçük olacak üşür diyor ama ? sizce ?

Teşekkürederim canım...:) ben 0/3 ay olarak aldım sonuçta yaz ortası sıcak olacak biz nasıl ince şeylere geçiceksek bu bebekler içinde geçerli yalnız ilk zamanlar alışma faslı olduğu için uzun şeyler tercih etmek lazım yazda olsa tabi kalın değil... Ben böyle biliyorum çevremde de hep böyle gördüm... Ama anneleri ikna etmek zordur tabi...:))

arkadaşlar bende internetten sipariş verdiğim oğlumun odası için aldığım abajur ve lambasını paylaşayım:)

Güzel günlerde kullansın bebişin canım...:)

anaaa şansa bakkkkk.. O zaman geçmiş ola canım :KK1:

Sorma kendimi bahtsız bedevi gibi hissediyorum... :85:

Aynısını ablam da bana dedi. Yeğenim Ağustos ta doğduğu halde Adana nın sıcağında bile annem bu şortlu tulumlardan giydirtmemiş torununa. Annem, çocuk üşür diye böyle şeyler giydirtmemiş. Ama ben çok beğendim. Hatta 1 tane sipariş ettim, geldi ama daha fazlasına cesaret edemedim, anneme ve ablama tekrar danışacağım...
arkadaşlar bu yıl ben çalışmıyrm ama inşallah seneye çalışacağım öğretmen olduğumdan oğlum 3 aylıkken işe başalamak zorunda kalacağım bu yüzden sütümü sağmak istiyrm ve göğüs pompası alacağım ama çok kararsızım hangi marka iyidir diye:KK43: çünkü hijyen nedeniyle geri iade de edilmiyrmuş boşu boşuna para vermek istemiyrm önerilerinizi bekliyorum:)
Canım bebekle ilgili ilk araştırdığım konu buydu. Bu konuyu derinlemesine araştırdım ve Avent ' in Elektronik olanında karar kıldım. Fiyatı o zamanlar 200-250 arası birşeydi. Hatta bazı sitelerde 280-300 arasıydı. Fiyat konusunda en uygun rakamı veren siteleri araştır derim canım.

Teşekkürederim canım...:) ben 0/3 ay olarak aldım sonuçta yaz ortası sıcak olacak biz nasıl ince şeylere geçiceksek bu bebekler içinde geçerli yalnız ilk zamanlar alışma faslı olduğu için uzun şeyler tercih etmek lazım yazda olsa tabi kalın değil... Ben böyle biliyorum çevremde de hep böyle gördüm... Ama anneleri ikna etmek zordur tabi...:))

aynen öyle canım çok zor anneleri ikna etmek :) artık lazım olursa sonra alırım diye düşünüyrm :)

Güzel günlerde kullansın bebişin canım...:)

Sorma kendimi bahtsız bedevi gibi hissediyorum... :85:
olsun canım inşallah bulursun

tsekkür ederizzz ama ben melek kızım yazıcam :))))
evertttttt:) melek kzımda var çok da güzel :) pembede daha da hoş durmuş bence:)
Aynısını ablam da bana dedi. Yeğenim Ağustos ta doğduğu halde Adana nın sıcağında bile annem bu şortlu tulumlardan giydirtmemiş torununa. Annem, çocuk üşür diye böyle şeyler giydirtmemiş. Ama ben çok beğendim. Hatta 1 tane sipariş ettim, geldi ama daha fazlasına cesaret edemedim, anneme ve ablama tekrar danışacağım...

Canım bebekle ilgili ilk araştırdığım konu buydu. Bu konuyu derinlemesine araştırdım ve Avent ' in Elektronik olanında karar kıldım. Fiyatı o zamanlar 200-250 arası birşeydi. Hatta bazı sitelerde 280-300 arasıydı. Fiyat konusunda en uygun rakamı veren siteleri araştır derim canım.

teşekkür ederim canım bende araştrayım bari :)
,bir arkadaşımda lansinoh dedi ama avent da ben araştrdığımda internetten görmüştüm yinede araştrayim bize teklisi yeterli olur heralde:)

X