2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

süt sağma için pompayı elektrikli alacaksanız lansinohu öneriyorlar benim de bildiğim kadarıyla, hatta elektriklinin iki göğüs için olanı da var ve indirimde mağazada 149 du fiyatı diye hatırlıyorum :26:

ben de biberon ve emzik alıcam, her türlü ihtimali göz önünde bulundurmak lazım elimizin altında bulunsun, avent ya da dr.brown arasında gidip geliyorum :44: bu konuda bilgisi olan var mı acabaa:nazar:

süt sağma için pompayı elektrikli alacaksanız lansinohu öneriyorlar benim de bildiğim kadarıyla, hatta elektriklinin iki göğüs için olanı da var ve indirimde mağazada 149 du fiyatı diye hatırlıyorum :26:

ben de biberon ve emzik alıcam, her türlü ihtimali göz önünde bulundurmak lazım elimizin altında bulunsun, avent ya da dr.brown arasında gidip geliyorum :44: bu konuda bilgisi olan var mı acabaa:nazar:

Biberonda 1. sırada Dr. Brawns ın gaz yapmayan biberonu 2. sırada Aventin anne

meme başına benzeyen cam biberonu tavsiye ediliyor. Ben 2. sıradakini aldım.

Emzikte 1. sırada Nuk un kauçuk damaklı olanı 2. sırada chicco nun kauçuk damaklı

olan tavsiye ediliyor ama ben yine 2. sırada tavsiye edileni aldım. Avent te zaten

kauçuk emzik yok hepsi silikonlu...

benim biberon olayını birebir araştırma inkanım hiç olmadı çünkü bana biberon seti kayonvalidemden geldi "Philips Avent" almışlar .. Setin içinde 2 küçük 2 büyük biberon emzik ve fırça var .. Sonradan araştırdım,iyi olduğunu ve önerildiğini okudum hep .. Ama dr.brown ile ilgili hiç bi bilgim fikrim yok ..

Biberonda 1. sırada Dr. Brawns ın gaz yapmayan biberonu 2. sırada Aventin anne

meme başına benzeyen cam biberonu tavsiye ediliyor. Ben 2. sıradakini aldım.

Emzikte 1. sırada Nuk un kauçuk damaklı olanı 2. sırada chicco nun kauçuk damaklı

olan tavsiye ediliyor ama ben yine 2. sırada tavsiye edileni aldım. Avent te zaten

kauçuk emzik yok hepsi silikonlu...

benim etrafımda iki biberonu kullanan da var, ikisi de mutlaka bunu al diolar :KK1: kafam karıştı :KK31:

emziği de avent düşünüyodum ama nuk'a da bi bakayım, anladığım kadarıyla kaucuk ve damaklıya bakıcam:44:gercı gecen anneme sordum da ben damaklıyı almamışım ama diğerini neredeyse ilkokula gıderken bırakmısım:KK1::KK1:

benim biberon olayını birebir araştırma inkanım hiç olmadı çünkü bana biberon seti kayonvalidemden geldi "Philips Avent" almışlar .. Setin içinde 2 küçük 2 büyük biberon emzik ve fırça var .. Sonradan araştırdım,iyi olduğunu ve önerildiğini okudum hep .. Ama dr.brown ile ilgili hiç bi bilgim fikrim yok ..

evet canım aventten coğu kişi memnun, bi de erkek bebekler de gaz problemi daha cok oluyo dıyolar ya, diğer biberon dr. brownun da içinde gaz önleyici değişik bi aparat var, bebegın hava yutmasını engelleyıcı, bi çok anne rahat ettiğini soyluyor :KK31:

Evet canım chicco... Bu renkleri bulabileceğimi sanmıyorum zaten zor bulmuştum... :KK43:

canım sanırım gri olanı e-bebek de var, bı bak istersen :KK34: sen lacivertine mi karar vermiştin ya da fiyatını daha uyguna mı bulmuştun bilmiyorum ama bir de yanlış görmediysem bordo ile yeşil seçenekleri vardı :nazar:

Evet canım chicco... Bu renkleri bulabileceğimi sanmıyorum zaten zor bulmuştum... :KK43:

Cnm aldıklarn hayırlı olsun. Bende aziz bebeden internet alışverişi yapmak istiyorum. Ama üyelik için tc kkimlik no isteyınce esim olmaz dedı.sen nasıl guvendın? Hıcbır sıte tc ıstemıyor normalde.

süt sağma için pompayı elektrikli alacaksanız lansinohu öneriyorlar benim de bildiğim kadarıyla, hatta elektriklinin iki göğüs için olanı da var ve indirimde mağazada 149 du fiyatı diye hatırlıyorum :26
bende aynı durumdayım ama sanırım avent ı daha çok övüyrlar ama yinede kararsızım :KK43:

aventin elektriklileri fiyat olarak çok daha yuksek ama yakınımda lansınoh kullanan var ve cok memnun, hem de fiyat olarak daha makulo yüzden alırsam sanırım benimde seçimim bu doğrultuda olacak :26:

Cnm aldıklarn hayırlı olsun. Bende aziz bebeden internet alışverişi yapmak istiyorum. Ama üyelik için tc kkimlik no isteyınce esim olmaz dedı.sen nasıl guvendın? Hıcbır sıte tc ıstemıyor normalde.

Teşekkürederim canım... TC zorunlu değil ben yazmadım yanında yıldız olan kutucuklar zorunlu onları yazdım sadece...

canım sanırım gri olanı e-bebek de var, bı bak istersen :KK34: sen lacivertine mi karar vermiştin ya da fiyatını daha uyguna mı bulmuştun bilmiyorum ama bir de yanlış görmediysem bordo ile yeşil seçenekleri vardı :nazar:

Sağol canım ama lacivert ve giri turunculu olan piyasada yok daha iyi bi seçenekle karşılaşmazsam da yeşili alırım diye düşünüyorum . Yarın eşimle bakıcaz bakalım ne alıp dönücem bilemiyorum canım... :44:

Sağol canım ama lacivert ve giri turunculu olan piyasada yok daha iyi bi seçenekle karşılaşmazsam da yeşili alırım diye düşünüyorum . Yarın eşimle bakıcaz bakalım ne alıp dönücem bilemiyorum canım... :44:

e-bebekte gordugum grinin de yanında turuncu serıtler vardı ama senın koydugun resımdeki sanırım daha acık bı grı :26: yeşili de güzel gözüküyor bence :KK31: şimdiden kolay gelsin diyim :21:

Teşekkürederim canım... TC zorunlu değil ben yazmadım yanında yıldız olan kutucuklar zorunlu onları yazdım sadece...

Sagol cnm tekrar denıycem

biberon için aventin anne göğsüne benzeyenini almanı öneririm küçük çam biberon.emzikte yine aventin ortodontik emziğini öneririm ben bu ikisini alıcam :KK34:

$DSC_0426.jpg $DSC_0429.jpg $DSC_0430.jpg $DSC_0431.jpg
bunlar çantamız için ilk hazırlıklar.gecelik sabahlık ve pijama takımı aldım.emzirme südeni atleti ve hamile külotları da aldım fakat tek kullanımlık külotlardan bulamadım.bu arada relax mode da %50 indirim var arkadaşlar çokta güzel malları bakmaznızı tavsiye ederim :KK34:

$DSC_0436.jpg $DSC_0435.jpg
bu da beşiğimiz kızlar.ya çok farklıymış beşik almak bi garip oldum.diğer aldıklarımda böyle olmamıştım ama beşik girince eve evin havası değişti sanki heyecanlandım çokk :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1013284 Eki Görüntüle 1013285 Eki Görüntüle 1013286 Eki Görüntüle 1013287
bunlar çantamız için ilk hazırlıklar.gecelik sabahlık ve pijama takımı aldım.emzirme südeni atleti ve hamile külotları da aldım fakat tek kullanımlık külotlardan bulamadım.bu arada relax mode da %50 indirim var arkadaşlar çokta güzel malları bakmaznızı tavsiye ederim :KK34:
Yaa renkler çok güzel bayıldım resmen, güle güle kullan canım :)

Eki Görüntüle 1013359 Eki Görüntüle 1013360
bu da beşiğimiz kızlar.ya çok farklıymış beşik almak bi garip oldum.diğer aldıklarımda böyle olmamıştım ama beşik girince eve evin havası değişti sanki heyecanlandım çokk :KK16::KK16:
Hamileliğimin ilk aylarında ben de bu beşikten düşünüyordum, çok hoşuma gitmişti,

daha sonra canlı olarak da gördüm ve çok güzel sallanıyordu. Ama ben kiracıyım ve

doğumu annemde düşündüğüm için park yatak almaya karar verdim. Bebeğini kendi

evinde bakıcaklar için çok güzel bir seçim...Hayırlı uğurlu olsun canım :)

Yaa renkler çok güzel bayıldım resmen, güle güle kullan canım :)

Hamileliğimin ilk aylarında ben de bu beşikten düşünüyordum, çok hoşuma gitmişti,

daha sonra canlı olarak da gördüm ve çok güzel sallanıyordu. Ama ben kiracıyım ve

doğumu annemde düşündüğüm için park yatak almaya karar verdim. Bebeğini kendi

evinde bakıcaklar için çok güzel bir seçim...Hayırlı uğurlu olsun canım :)

teşekkür ederim canım :KK16:

biberon için aventin anne göğsüne benzeyenini almanı öneririm küçük çam biberon.emzikte yine aventin ortodontik emziğini öneririm ben bu ikisini alıcam :KK34:

ortodontık emzığın meme kısmı baya degısık sonra anne gogsunu almasını engellemez dimi :26:

Eki Görüntüle 1013284 Eki Görüntüle 1013285 Eki Görüntüle 1013286 Eki Görüntüle 1013287

güzel günlerde kullan canım, tek kullanımlıkları watsonda gördüm sanırım, hatta unutmayayım burda varmış diye aklımdan gecırmıstım :KK34:

Eki Görüntüle 1013359 Eki Görüntüle 1013360

ben de cok begenıyorum bu besıklerı canım, gule gule kullanın bol uykulu gecelerınız olsun :KK16:

X