2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ortodontık emzığın meme kısmı baya degısık sonra anne gogsunu almasını engellemez dimi :26:

güzel günlerde kullan canım, tek kullanımlıkları watsonda gördüm sanırım, hatta unutmayayım burda varmış diye aklımdan gecırmıstım :KK34:

ben de cok begenıyorum bu besıklerı canım, gule gule kullanın bol uykulu gecelerınız olsun :KK16:

canım anne memesini yadırgamıyormuş bebek o emzikten sonra.kenarlarında çıkıntılar var emziğin.bebeğin ememsini kolaylaştırıyor agzını yormuyor ve agzından düşmüyor bebeğin :KK34: kullan at külotların whatsonsta satıldıgını bilmiyordum önerin için teşekkür ederim.hatta indirim var kadınlar günü dolayısıyla yarın hemen bi gidip bakarım yarın indirim son :KK34: eğer bu beşikten almayı düşünüyorsan en yakın zamanda çileğe uğra.artık üretmiyorlar ve ciddi indirim yapmışlar.ben teşhirdekini satın aldım.güzrl dileklerin için çok teşekkür eddermm :KK34::KK16:

Eki Görüntüle 1013359 Eki Görüntüle 1013360
bu da beşiğimiz kızlar.ya çok farklıymış beşik almak bi garip oldum.diğer aldıklarımda böyle olmamıştım ama beşik girince eve evin havası değişti sanki heyecanlandım çokk :KK16::KK16:
ben bile heyecanlandım tt cok güzel güle güle uyusun bebeşin uykulu geceleriniz olsun
Eki Görüntüle 1013284 Eki Görüntüle 1013285 Eki Görüntüle 1013286 Eki Görüntüle 1013287
bunlar çantamız için ilk hazırlıklar.gecelik sabahlık ve pijama takımı aldım.emzirme südeni atleti ve hamile külotları da aldım fakat tek kullanımlık külotlardan bulamadım.bu arada relax mode da %50 indirim var arkadaşlar çokta güzel malları bakmaznızı tavsiye ederim :KK34:
cok cok begendimüstünden büyük yük kallkmıştır vala bu önemli çünkü

biberon için aventin anne göğsüne benzeyenini almanı öneririm küçük çam biberon.emzikte yine aventin ortodontik emziğini öneririm ben bu ikisini alıcam :KK34:

ben ikisinide avent aldımm vala emzik verecem oyoksa baş edemem

ben bile heyecanlandım tt cok güzel güle güle uyusun bebeşin uykulu geceleriniz olsun
cok cok begendimüstünden büyük yük kallkmıştır vala bu önemli çünkü

ben ikisinide avent aldımm vala emzik verecem oyoksa baş edemem

Teşekkür ederim canım.gerçekten üstümden yük kalktı.artıknçok az eksik kaldı onları da halletmek kolay inşallah :) bir. Ay sonrada hastaneye ve eve gelenlere dagıtmak için sabun yapmaya haşlıcam bakalım :)

Teşekkür ederim canım.gerçekten üstümden yük kalktı.artıknçok az eksik kaldı onları da halletmek kolay inşallah :) bir. Ay sonrada hastaneye ve eve gelenlere dagıtmak için sabun yapmaya haşlıcam bakalım :)

canımcım elbislereri ne zaman yıkayacaksın hastane cantamızıda hazırlamak gerekir

canımcım elbislereri ne zaman yıkayacaksın hastane cantamızıda hazırlamak gerekir

aslında biraz daha beklemek istiyorum son 1.5 ay kala herşeyi yıkayıp ütülemeyi düşünüyorum ama bi yandan da çantam hazır olsun istiyorum.allah korusun erken ogum falan olur ne olur ne olmaz diye.eşimde hevesli çantayı hazır edelim diyor :KK1:bebek bezi ve biberon emzik onlar eksik.tamamlayalım çantamızı hazırlarız inşaallah canım:KK34:

aslında biraz daha beklemek istiyorum son 1.5 ay kala herşeyi yıkayıp ütülemeyi düşünüyorum ama bi yandan da çantam hazır olsun istiyorum.allah korusun erken ogum falan olur ne olur ne olmaz diye.eşimde hevesli çantayı hazır edelim diyor :KK1:bebek bezi ve biberon emzik onlar eksik.tamamlayalım çantamızı hazırlarız inşaallah canım:KK34:

bende öle düşünüyorum canım bu ayın sonu nisan başı hazırlayayım diyorum rabbim izin verirse inşallah :KK16:

Yeni cicilere bayıldım .Beşiğiniz lohusa pijamalarınız herşey cok guzel güle güle kullanın inşallah :KK1::KK1: ne mutlu sizlere darısı basım ben daha hazırlamadım. pijama ve bıberon dısında baska neler alacaksınız hastane çantası için? bı de bu bahsettığınız tek kullanımlık külotlar ne işe yarıyor ne zaman kullanılacak anlatır mısınız?

yeni cicilere bayıldım .beşiğiniz lohusa pijamalarınız herşey cok guzel güle güle kullanın inşallah :KK1::KK1: Ne mutlu sizlere darısı basım ben daha hazırlamadım. Pijama ve bıberon dısında baska neler alacaksınız hastane çantası için? Bı de bu bahsettığınız tek kullanımlık külotlar ne işe yarıyor ne zaman kullanılacak anlatır mısınız?

canım bu kullan at kulotlar hastanede kullanmak için.ilk günler akıntımız çok fazla olucak ve çok kilenicek.hstanede eve o kirli çamaşırları getirmektense bi seferliklerden alıp kullanıp atmak en temizi :KK34: Hastae çantasına bebeğin hastane çıkışı takımı.ben yedek alt üst takım alıcam yanıma yine.yedek battaniye takım dışında.birkaç tane çıtçıtlı zıbın.penye yenidoğan yelek.yedek eldiveen çorap.kendim için yedek pijama.bebeğe bol ol mendil şimdilik aklımdakiler bunlar :)

Eki Görüntüle 1013284 Eki Görüntüle 1013285 Eki Görüntüle 1013286 Eki Görüntüle 1013287
bunlar çantamız için ilk hazırlıklar.gecelik sabahlık ve pijama takımı aldım.emzirme südeni atleti ve hamile külotları da aldım fakat tek kullanımlık külotlardan bulamadım.bu arada relax mode da %50 indirim var arkadaşlar çokta güzel malları bakmaznızı tavsiye ederim :KK34:

Eki Görüntüle 1013359 Eki Görüntüle 1013360
bu da beşiğimiz kızlar.ya çok farklıymış beşik almak bi garip oldum.diğer aldıklarımda böyle olmamıştım ama beşik girince eve evin havası değişti sanki heyecanlandım çokk :KK16::KK16:

Oooo ciciler gelmiş....:) :nazar: hepsi çok güzel güle güle kullan bebişin de tatlı tatlı uyusun...:)) Beşik hakikaten insanın içini bi tuhaf yapıyor bizde bu gün park yatağı kurduk kutuyla geldi çünkü bi bakalım dedik yatak odasına nasıl yerleştiririz diye de baktık da biraz duygusala bağladım galiba... :KK43:

Dün saraçhane eminönü tarafına gittik tabiri caizse pestilim çıktı eve gelir gelmez uyudum... Bence son ay bırakmayın hele ki o taraflara gitmeyi düşünüyorsanız. Saraçhaneye araba ile yatak için gittik nasılsa bütün modeller var mağaza mağaza gezmeyiz diye... Arabayı baston tarzı ama tavel sistem olanlardan istiyordum malum tek başına katla kaldır vs. zor oluyormuş ki hakikaten arabaların çoğu çok ağır ve katlanınca çok yer kaplıyor neyse sonunda Kiddy city'n move travel sistem baston bebek arabası aldık ben çok beğendim Alman malı orada üretiliyor.20 kg taşıyor hafif bir sürü belgesi var vs. ama anakucağını cybex aldık onu daha çok beğendim İnşallah da pişman olmam... $kiddy-city-n-move-travel-sistem-baston-bebek-arabasi-puset-new-2014 (1).jpg $indir.jpg
Yatak için markaya karar vermiştim de renk sorun olmuştu bulamayınca bende yeşilini aldım... $11365_kucuk.jpg
Uyku seti aldım pike takımı alt açması battaniyesi bide yastık yorgan takımı özdilekten içinde bambu varmış anti alerjik ben çok beğendim ve indirimde ilgilenirseniz... $20140309_123855.jpg $20140309_124525.jpg $20140309_145553.jpg $20140309_152827.jpg $20140309_152912.jpg

Dün saraçhane eminönü tarafına gittik tabiri caizse pestilim çıktı eve gelir gelmez uyudum... Bence son ay bırakmayın hele ki o taraflara gitmeyi düşünüyorsanız. Saraçhaneye araba ile yatak için gittik nasılsa bütün modeller var mağaza mağaza gezmeyiz diye... Arabayı baston tarzı ama tavel sistem olanlardan istiyordum malum tek başına katla kaldır vs. zor oluyormuş ki hakikaten arabaların çoğu çok ağır ve katlanınca çok yer kaplıyor neyse sonunda Kiddy city'n move travel sistem baston bebek arabası aldık ben çok beğendim Alman malı orada üretiliyor.20 kg taşıyor hafif bir sürü belgesi var vs. ama anakucağını cybex aldık onu daha çok beğendim İnşallah da pişman olmam... Eki Görüntüle 1014717 Eki Görüntüle 1014729
Yatak için markaya karar vermiştim de renk sorun olmuştu bulamayınca bende yeşilini aldım...Eki Görüntüle 1014719
Uyku seti aldım pike takımı alt açması battaniyesi bide yastık yorgan takımı özdilekten içinde bambu varmış anti alerjik ben çok beğendim ve indirimde ilgilenirseniz... Eki Görüntüle 1014722 Eki Görüntüle 1014725 Eki Görüntüle 1014726 Eki Görüntüle 1014727 Eki Görüntüle 1014728

hepsi çok güzel arkadaşım,Allah iyi günlerde kullandırtsın dilerim ki...

Dün saraçhane eminönü tarafına gittik tabiri caizse pestilim çıktı eve gelir gelmez uyudum... Bence son ay bırakmayın hele ki o taraflara gitmeyi düşünüyorsanız. Saraçhaneye araba ile yatak için gittik nasılsa bütün modeller var mağaza mağaza gezmeyiz diye... Arabayı baston tarzı ama tavel sistem olanlardan istiyordum malum tek başına katla kaldır vs. zor oluyormuş ki hakikaten arabaların çoğu çok ağır ve katlanınca çok yer kaplıyor neyse sonunda Kiddy city'n move travel sistem baston bebek arabası aldık ben çok beğendim Alman malı orada üretiliyor.20 kg taşıyor hafif bir sürü belgesi var vs. ama anakucağını cybex aldık onu daha çok beğendim İnşallah da pişman olmam... Eki Görüntüle 1014717 Eki Görüntüle 1014729
Yatak için markaya karar vermiştim de renk sorun olmuştu bulamayınca bende yeşilini aldım...Eki Görüntüle 1014719
Uyku seti aldım pike takımı alt açması battaniyesi bide yastık yorgan takımı özdilekten içinde bambu varmış anti alerjik ben çok beğendim ve indirimde ilgilenirseniz... Eki Görüntüle 1014722 Eki Görüntüle 1014725 Eki Görüntüle 1014726 Eki Görüntüle 1014727 Eki Görüntüle 1014728

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın canım. Uyku setini kaça aldın canım. Aslında aldıklarımızın markalarını ve fiyatlarını da paylaşsak karşılaştırma yapma ve fikir verme açısından hepimiz için faydalı olur.

Alış verişi sonlara bırakmamak gerektiği konusunda sana katılıyorum..

Alış verişi internetten yapmayacaksanız daha fazla geç kalmayın diyeceğim çünkü çok yorucu oluyor...

Bu arada dün eşimle joker e gittik. Biz de park yatağı Tripper diye joker in kendi üretimi olan park yatakta karar kıldık.

Sallanan ama çok da pahalı olmayan bir şey düşündük. Çok da dandik bir şey olmasını istemedik. Orta kalite bir yatak fiyatı 249 TL.

Ucuz park yataklar çok karışık renkler ve fırfırlı fırfırlı garip süslemeleri oluyor genelde, bu Tripper sade ve şık. Lacivertte karar kıldık şimdilik.

Bi aksilik olmazsa internetten sipariş etmeyi düşünüyoruz gelecek ay...Bebek arabasında da Maxi Cosi Quinny Zapp Extra 3 tekerlekli olan modelini

beğendik. Cabriofix puseti ile birlikte 1400-1500 TL civarı fiyatı.

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın canım. Uyku setini kaça aldın canım. Aslında aldıklarımızın markalarını ve fiyatlarını da paylaşsak karşılaştırma yapma ve fikir verme açısından hepimiz için faydalı olur.
Alış verişi sonlara bırakmamak gerektiği konusunda sana katılıyorum..
Alış verişi internetten yapmayacaksanız daha fazla geç kalmayın diyeceğim çünkü çok yorucu oluyor...
Bu arada dün eşimle joker e gittik. Biz de park yatağı Tripper diye joker in kendi üretimi olan park yatakta karar kıldık.
Sallanan ama çok da pahalı olmayan bir şey düşündük. Çok da dandik bir şey olmasını istemedik. Orta kalite bir yatak fiyatı 249 TL.
Ucuz park yataklar çok karışık renkler ve fırfırlı fırfırlı garip süslemeleri oluyor genelde, bu Tripper sade ve şık. Lacivertte karar kıldık şimdilik.
Bi aksilik olmazsa internetten sipariş etmeyi düşünüyoruz gelecek ay...Bebek arabasında da Maxi Cosi Quinny Zapp Extra 3 tekerlekli olan modelini
beğendik. Cabriofix puseti ile birlikte 1400-1500 TL civarı fiyatı.

Canım uyku seti pek bildik bi marka değil ismi Dinoboo 100tl Battaniye 15 penye olan 30 yorgan yastık 39 pike 75 Araba 800 park yatak 400 altaçma 15tl civarıydı...

cok güzel güle güle kullansın bebeşin ama en zoru bebek arabası almakmış yaww :KK53:

cok güzel güle güle kullansın bebeşin ama en zoru bebek arabası almakmış yaww :KK53:

Teşekküederim...:)
Maalesef öyle canım insanın aklı çok karışıyor aslında normalde sonuçta kaç kez bebek arabası aldık ki tabi daha önceden bebeği olanları söylemiyorum...

Teşekküederim...:)
Maalesef öyle canım insanın aklı çok karışıyor aslında normalde sonuçta kaç kez bebek arabası aldık ki tabi daha önceden bebeği olanları söylemiyorum...

yani canım hepsinde yeniyiz bebek arabası ayrı bir zorluyor vakit yaklastıkca eksikleri tamamlamak istiyorum son ay bebeğimi beklemek istiyorum bir sürü eksik var ya liste yapmam gerekiyor :KK16:

yani canım hepsinde yeniyiz bebek arabası ayrı bir zorluyor vakit yaklastıkca eksikleri tamamlamak istiyorum son ay bebeğimi beklemek istiyorum bir sürü eksik var ya liste yapmam gerekiyor :KK16:

eee öğreniyoruz ikinciye antrenmanlı oluruz artık... :KK1: Son aya bende bişey bırakmak istemiyorum dün gezerken son aylarında bikaç kişi gördüm de gerçekten yürürken bile zorlanıyorlar ki ben bu halimle çok çabuk yoruluyorum...

eee öğreniyoruz ikinciye antrenmanlı oluruz artık... :KK1: Son aya bende bişey bırakmak istemiyorum dün gezerken son aylarında bikaç kişi gördüm de gerçekten yürürken bile zorlanıyorlar ki ben bu halimle çok çabuk yoruluyorum...

cok haklısın arkadsım bende cok yoruluyorum mayıs ayı dinlenme ayı olma mağaza gezmeleri ağır gelebilir

X