2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Hepsi birbirinden güzel... Güzel günlerde giysin bebeğin canım...
Yazlıklarımız geldi sizinle de paylaşayım dedim...:) Buara aziz bebeden aldım pantolonlar hariç hepsi %50 indirimli ilgilenirseniz internet sitesine bi bakın derim...
Eki Görüntüle 1008814 Eki Görüntüle 1008815 Eki Görüntüle 1008816 Eki Görüntüle 1008817

oetgsl, senin aldıklarına bayılıyorum, çok güzel şeyler almışsın yine...

Son düzenleme:
Yazlıklarımız geldi sizinle de paylaşayım dedim...:) Buara aziz bebeden aldım pantolonlar hariç hepsi %50 indirimli ilgilenirseniz internet sitesine bi bakın derim...
Eki Görüntüle 1008814 Eki Görüntüle 1008815 Eki Görüntüle 1008816 Eki Görüntüle 1008817

oy oy oyyy şortlu takımlara bayıldım canımmm.. Güle güle kullanınnn..

http://cilek.com/bebek_odalari/baby_safari/besik_white
kızlar çilekten bu beşiği aldık daha dogrusu sipariş verdik.200 tlye düşmüş yatagıyla beraber.heryerde 400 bu beşiğin fiyatı görnce hemen aldık.bi bakın derim 6 aya kadar rahatlıkla yatırılabilir.fotografta daha ufak görünüyor ama magazasında görme şansınız varsa bakın :)

Canım çok güzel görünüyor.. Benim yatak odam küçük o yüzden sepet beşik düşünüyorum. Bu beşik sepet beşik kadar mı yoksa daha mı büyükk??

oyyyy çok güzeller ya şortlu tulumlara bayıldım güzel günlerde giydir canım

hayırlı olsun canım çok güzeller aman valla herkesi dinlersek ya dokuz aylıkken koca karnımızla gezip alcaz ya da doğurup öyle alıcaz insan heves ediyo ya
şimdi rahatız bir de ben aldım arabasını Allah içine de koymayı nasip etsin inşallah Allaha sığındık

aynen pufpufcuğum bende çok hevesliyim ama eşim çok temkinli davranıyor.. Daha erken diye bir şey aldırmıyor.. Yine hiç bir şeyimiz yok değil 3 5 parça bir şeyleri var meleğimin.. Ama bana bıraksa ben her gördüğümü alırım :KK52:

meleğimin yeni elbiseleri :) az önce aldım..kuzuma..netten..

Eki Görüntüle 1004455 Eki Görüntüle 1004456

ayy annesii bu ne güzel ciicler böylee.. Meleğin iyi günlerde giysinn..

Ayyy ne güzel şeyler almışsınız yaaa cok tatlılar. Hepiniz de güle güle kullanın kızlar:KK34::KK1::KK9:

canım bende baktım sepet beşiklere ama çok kullanışlı değil bebek atar kendini ondan.bunun boyu 100 cm eni 55.bence çok ideal bir boyda.ayrıca artık üretilmiyomuş elini çabuk tut ben teşhirdeki ürünü aldım :KK34: normalde yatagıyla 200 lira ama ellerinde tek kalan ürün oldugu için nevresimleriyle sattılar.270 ediyor ama 250 ye verdiler

Son düzenleme:
oy oy oyyy şortlu takımlara bayıldım canımmm.. Güle güle kullanınnn..

Canım çok güzel görünüyor.. Benim yatak odam küçük o yüzden sepet beşik düşünüyorum. Bu beşik sepet beşik kadar mı yoksa daha mı büyükk??

aynen pufpufcuğum bende çok hevesliyim ama eşim çok temkinli davranıyor.. Daha erken diye bir şey aldırmıyor.. Yine hiç bir şeyimiz yok değil 3 5 parça bir şeyleri var meleğimin.. Ama bana bıraksa ben her gördüğümü alırım :KK52:

ayy annesii bu ne güzel ciicler böylee.. Meleğin iyi günlerde giysinn..

canım bende baktım sepet beşiklere ama çok kullanışlı değil bebek atar kendini ondan.bunun boyu 100 cm eni 55.bence çok ideal bir boyda.ayrıca artık üretilmiyomuş elini çabuk tut ben teşhirdeki ürünü aldım normalde yatagıyla 200 lira ama ellerinde tek kalan ürün oldugu için nevresimleriyle sattılar.270 ediyor ama 250 ye verdiler

canım bende baktım sepet beşiklere ama çok kullanışlı değil bebek atar kendini ondan.bunun boyu 100 cm eni 55.bence çok ideal bir boyda.ayrıca artık üretilmiyomuş elini çabuk tut ben teşhirdeki ürünü aldım :KK34: normalde yatagıyla 200 lira ama ellerinde tek kalan ürün oldugu için nevresimleriyle sattılar.270 ediyor ama 250 ye verdiler

tt beşiği kacıncı ayına kadar kullanıyosun :KK49:

slm hamiişşlerrr:) Nasıl gidyor hamişlik? Ben daha yeni rahata eriştm 7. ayımn ılk gunlerındeyım .bende prensesime çok güzel ciciler aldm ilerleyen zamanlarda paylaşrm:) BuarAda bebek odanzın hazırlığı ne durumda yapıckmısınz bi önerınz varmı hangi marka daha iyi ve kullanışlı ? Ve nasıl olmalı sizce?

Son düzenleme:
Kızlar bi akıl verin renk seçimi yapıcam ama hangisi... :44: :44: :44:

$Chicco Lullaby LX Oyun Parký Pegaso.jpg $pr_01_5545_min.jpg

Nacizane fikrim gri :))))

canım banada lacivert hoşgibi geldi.. ama ikisde gayet güzell...

Arkadasim bence gri:KK66:

birebir görsem fikrim belki değişebilir ama bence "lacivert" :KK34:

Cevaplar için teşekkürederim... Bende karar verdim açtım siteyi bide ne göreyim ürün stoklarımızda yok yazmaz mı.... :KK30: Ben bu renkleri sadece bi yerde bulmuştum diğer yerlerde hep aynı renkler var ama hata bende daha erken vakit var vs. al sana vakit var.... :84:

Cevaplar için teşekkürederim... Bende karar verdim açtım siteyi bide ne göreyim ürün stoklarımızda yok yazmaz mı.... :KK30: Ben bu renkleri sadece bi yerde bulmuştum diğer yerlerde hep aynı renkler var ama hata bende daha erken vakit var vs. al sana vakit var.... :84:

Bulursun inşallah canım, bu arada markası chicco mu?

X