2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Cok güzeller canım kıyafetlerin üzerindeki resimler karakterler cok orijinal duruyor kucuk adama nasıl güzel bunlar

iyi günlerde kullansın kuzularınız.....çok şirin çok cici çok güzeller....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: nereye gitsem araba ile ilgili tek söylediği satıcıların ağır almayın tekbaşınıza kaldırabileceğiniz açıp kapayabileceğiniz modellere bakın diyorlar ben daha hiç elimi sürmedim uzaktan şekline şemaline bakıyorum..

oyyyy çok güzeller ya şortlu tulumlara bayıldım güzel günlerde giydir canım

hayırlı olsun canım çok güzeller aman valla herkesi dinlersek ya dokuz aylıkken koca karnımızla gezip alcaz ya da doğurup öyle alıcaz insan heves ediyo ya
şimdi rahatız bir de ben aldım arabasını Allah içine de koymayı nasip etsin inşallah Allaha sığındık

oooyyyyy gerçekten şortlu takımlar çok güzelmiş yaaaa hele şu dalmaçyalı :KK69: çok güzeeeeeel

Teşekkürederiz teyzeleri...:) Şortlu takımı c&a dan aldım ilgilenmek isterseniz...:)

meleğimin yeni elbiseleri :) az önce aldım..kuzuma..netten..

Çookkk şirinler canım... :nazar: Kız çocuklarına ne güzel şeyler var insanın bide kız doğurası geliyor.... :KK52:

Kızlar hepinizin cicileri çok güzell tek tek alıntılayamıyorum kusura bakmayın :KK50: Pufpuff senin odanın rengide pek bi güzelmiş elleriinize sağlık :KK34:

Bunlarda bizim yeni cicilerimiz.Birde arabamıza baktık ama her gittiğimiz yerde müthiş kafamızı karıştırdılar babaannemiz alacaktı arabayı parasını bile verdi kadın alamadan geldik,her gittiğimiz yerde ortak söyledikleri tek şey daha doğuma varmış biraz daha bekleyin oldu.Bekleyelim bakalım.Kendime araba alacak olsam bu kadar uğraşmazdım valla :KK1: :KK1:

Güzel günlerde kullansın canım bebişin cicilerini... :nazar: Araba işi biraz öyle hakikaten bayaa kafa karıştırıyor... :44:

Kızlar hepinizin cicileri çok güzell tek tek alıntılayamıyorum kusura bakmayın :KK50: Pufpuff senin odanın rengide pek bi güzelmiş elleriinize sağlık :KK34:

Eki Görüntüle 1003805 Eki Görüntüle 1003811 Eki Görüntüle 1003810 Eki Görüntüle 1003804 Eki Görüntüle 1003809 Eki Görüntüle 1003803 Eki Görüntüle 1003808 Eki Görüntüle 1003807 Eki Görüntüle 1003806 Eki Görüntüle 1003812
Bunlarda bizim yeni cicilerimiz.Birde arabamıza baktık ama her gittiğimiz yerde müthiş kafamızı karıştırdılar babaannemiz alacaktı arabayı parasını bile verdi kadın alamadan geldik,her gittiğimiz yerde ortak söyledikleri tek şey daha doğuma varmış biraz daha bekleyin oldu.Bekleyelim bakalım.Kendime araba alacak olsam bu kadar uğraşmazdım valla :KK1: :KK1:

meleğimin yeni elbiseleri :) az önce aldım..kuzuma..netten..

Eki Görüntüle 1004455 Eki Görüntüle 1004456

aldıklarınızın hepsi cok guzel kızlar, hele de içlerinde o minik bıdıkları hayal etmek daha da güzel :KK16: saglıklı,i huzurlu, guzel gunlerde gıydırırız inşş :emir_bebek:

biz bugünlerde odasına sardık o yüzden kıyafet işine ara vermek durumunda kaldık, öncesinde rüyamda tulumlar zıbınlar görüyordum şimdi perdeler, kumaşlar görüyorum :KK1:

annanemizin örgüleri :

$image (2).jpg $image.jpg $image (1).jpg

babaannemizin battaniye ve 2 yaş kışlık paltosu :

$image (4).jpg $image (3).jpg

bunlar anneanne almış :

$1.jpg $5.jpg $4.jpg $3.jpg $2.jpg $7.jpg $6.jpg

bende dayanamadım bunları aldım
. $9.jpg $image (6).jpg $8.jpg

halası patik almış :

$image (5).jpg

Yazlıklarımız geldi sizinle de paylaşayım dedim...:) Buara aziz bebeden aldım pantolonlar hariç hepsi %50 indirimli ilgilenirseniz internet sitesine bi bakın derim...
$20140304_190714.jpg $20140304_190744.jpg $20140304_190803.jpg $20140304_190636.jpg

Son düzenleme:
X