2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

sunny babynin modelleri çok güzel aslında çok hoşuma gitti fiyatalrıda gayet uygun oluyor ama işte benim canlı görme şansım pek yok yaşadığım yer dolayısıyla turizm yerinde yaşıyorum bu tarz şeyler çok fazla çeşit yok

Ne güzel olmuş pufpuff duvar kağıdı yada Bordür düşünüyormusun hem birazdaha renk katmış olur

ben duvar kağıdı istiyordum zaten canım ama kiracı larak oturuyoruz diye eşim yapmak istemedi..ev almayı düşünüyoruz zaten ama bi zamanı yok şu an o zaman ne istersen yapcam dedi bende tamam dedim Zaten eşyalar gelince baya dolcak oda..

Güle güle kirletin ellerinize saglık

sağol canım amin...

Anladım canım benim rengi çok hoş olmuş ama kalemlerle boyalarla çizilsin yazılsın inşallah ehehehe minicik ellerle dokunsun duvarlara köften

Kızlar hepinizin cicileri çok güzell tek tek alıntılayamıyorum kusura bakmayın Pufpuff senin odanın rengide pek bi güzelmiş elleriinize sağlık

Bunlarda bizim yeni cicilerimiz.Birde arabamıza baktık ama her gittiğimiz yerde müthiş kafamızı karıştırdılar babaannemiz alacaktı arabayı parasını bile verdi kadın alamadan geldik,her gittiğimiz yerde ortak söyledikleri tek şey daha doğuma varmış biraz daha bekleyin oldu.Bekleyelim bakalım.Kendime araba alacak olsam bu kadar uğraşmazdım valla

Yeni cicilerimiz...:)

iyi günlerde kullansın kuzularınız.....çok şirin çok cici çok güzeller.... nereye gitsem araba ile ilgili tek söylediği satıcıların ağır almayın tekbaşınıza kaldırabileceğiniz açıp kapayabileceğiniz modellere bakın diyorlar ben daha hiç elimi sürmedim uzaktan şekline şemaline bakıyorum..

oyyyy çok güzeller ya şortlu tulumlara bayıldım güzel günlerde giydir canım

hayırlı olsun canım çok güzeller aman valla herkesi dinlersek ya dokuz aylıkken koca karnımızla gezip alcaz ya da doğurup öyle alıcaz insan heves ediyo ya
şimdi rahatız bir de ben aldım arabasını Allah içine de koymayı nasip etsin inşallah Allaha sığındık

tatlım sağolasın teşekkürler.. Sizin yeni cicilerde bi harika valla..hele şu şapkaları tavşan kulağı gibi olan montlara bayıldım

Aynen canım bende gider alır geliriz diodum ama valla resmen aldırmadılar diyebilirim,birsürü aparat takıp çıkarıolar yapboz gibi

Amin canım güzel günlerde kullanın ne aldın canım arabanın modeli ne?

tatlım sağolasın teşekkürler.. Sizin yeni cicilerde bi harika valla..hele şu şapkaları tavşan kulağı gibi olan montlara bayıldım

Merci canım

canım joie marka ebebekten aldım %28 indirim günlerinden
inşallah memnun kalırım

Canım çok teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…