2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ellerine sağlık arkadaşım ne güzel olmuşş
annende becerikliymiş güle güle kullansın kuzun
allah allah boyasın bakam kendi elleri ile sıcacık yuvanızı elbislerde cok güzel bayıldım
cok güzeller yaagüle güle kullansın

"bakam" yazman dikkatimi çekti de balıkesirli misin?

Bunlar teyzemizden hediye mavi almış bana gıcıklık olsun diye pembe istemiyorum dedim diye

sondakileride babamız hepsi buradadan almış kızına

yeni cicilerimiz görücüye çıkıyoooooooooooooor

bu da köftemin odasını boyamak için boya setimiz.. babamız boyayacak

dolapları dolmak üzeresin canım....güzel güzel giysin köftecik bunları..canlarım ya..ay çok duyguluyum bugün...

ayyy canım ya...üzerlerinde eskisin üzerlerinde paralansın...iyi günlerde kullanın kuzum..

Çok teşekkür ederim canım, ben de senin aldığın tulumları çok beğendim, nereden sipariş ettin diye soracaktım.

canım mamas and papas markası butikbebeden almıştım..ama bitmiş süresi kaldırmışlar ...teşekkür ederiz beğendiğiniz için teyzesi..

çok güzeller canım..ne kadar özel..el emeği göznuru..annene selamlarımı saygılarımı ilet lütfen..iyi günlerde kullanın canım..bebişimizi onların üstünde görmek nasip etsin Allahım...

aaaay maşallah arkadaşım eline emeğine sağlık cidden satın alınanlardan farksız çok güzel olmuşşşşş aaay insan kullanmaya kıyamaz be

çok güzeller ellerine sağlık keşke böyle meziyetlerim olsa...

çok teşekkürler canlar annemi bıraksam elbise bile dikecek ama kıyamıyorumm zaten 2 bebişe hazırlık yapıyor ablamda 2 . bebişini mmaart 15 gibi dünyaya getirecek ...

ee hep bebişe olmaz kendime de bişeyler aldım malum haziran İzmir çok sıcak son aylarda evde giymek için elbise ve pijama takımı Dagiden aldım 1 takım daha olacam ama yazlıkların çıkmasını bekliyorum...

hepsi bu kadar 4 gün bitti bile (

bunlarıda ben 4 günde evde yaptımmm vaktim olsaydı iğne oyası yapacaktım ama böyle oldular...

ben kızların illa pembe giymesi gerekmediğini düşündüğüm için mavili fln da çok şey aldım dün..

Güzel günlerde kullansın bebişin canım...:) Ellerinize sağlık ne güzel maharetli olmak böyle bişey...

yeni cicilerimiz görücüye çıkıyoooooooooooooor

bu da köftemin odasını boyamak için boya setimiz.. babamız boyayacak

Oda için şimdiden kolay gelsin canım... Cicilerinde çok hoşmuş güzel günlerde giysin bebişin...:)

Son düzenleme:
teşekkürler Cnm

ablamınkini hazırlayınca yazarım nelere ihtiyaç olduğunu cnm

zaten merak ediyorum aldığım oda takımı yetcek mi diye

yeret merak etme zaten minicikler :))

teşekkürler cnm hepimizin bebişleri sağlıkla giysin bunlar sadece heves onlar sağlıklı olsunda :)

canım çokgüzeller güle güle giydir.sen durmadan alıyosun bi ara bende çok aldım artık dur dedim.kıyafeti çok kızımın diger eksikliere yönelicem.hastane için bana lazım olcak olanlara kuvetiydi sabunu şampuanı kremiydi beşiğiydi bunları alma zamanı geldi arık

streteskop alıp kalbini dinleyeceğim diye tuttturunca ablam da bunu almış bana bebeğimin kalbini dinleyeyim diye.

Eklentiler

• $angel talk.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 44

gule gule kullanın. evet o sıteye bende bakmıstım. cok soru soran olmus amam hıcbırıne cevap vermemıs yoksa daha cok fıkrımız olurdu. fıyatlarını merak ettım mesela...

el emeği göz nuru tabıkı guzel olacaklar. annemde aldı böyle yapacak bızımkını sız de gule gule kullanın

Annenızın elıne koluna saglık cok guzeller... ee torun candır

sortlu takıma bayıldım bende ıstıyorum ama henuz yazlıklar gelmemıstı baktıgımda. odamızda sekıllı falan olacak herhalde cok heyecanlı

gule gule kullanın canım

streteskop alıp kalbini dinleyeceğim diye tuttturunca ablam da bunu almış bana bebeğimin kalbini dinleyeyim diye.

hımmm steteskoptan farklı bırsey galıba nasıl kullanılıyor:44:

Son düzenleme:

Ben onlarıda hallettim bişey kalmadı bende

inann baba kendin gidipte aldıklarım 2 elin parmaklarını geçmiyor.. ailem sağolsun hem kendi tarafım hem eşimin taraftan bana bişey kalmadı ki..resme tadını bile çıkaramadım ama tabi gepsinden Allah raZı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…