2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Cok güzeller canım kıyafetlerin üzerindeki resimler karakterler cok orijinal duruyor kucuk adama nasıl güzel bunlar

oooyyyyy gerçekten şortlu takımlar çok güzelmiş yaaaa hele şu dalmaçyalı çok güzeeeeeel

Teşekkürederiz teyzeleri...:) Şortlu takımı c&a dan aldım ilgilenmek isterseniz...:)

meleğimin yeni elbiseleri :) az önce aldım..kuzuma..netten..

Çookkk şirinler canım... Kız çocuklarına ne güzel şeyler var insanın bide kız doğurası geliyor....

Güzel günlerde kullansın canım bebişin cicilerini... Araba işi biraz öyle hakikaten bayaa kafa karıştırıyor... :44:

meleğimin yeni elbiseleri :) az önce aldım..kuzuma..netten..

Eki Görüntüle 1004455 Eki Görüntüle 1004456

aldıklarınızın hepsi cok guzel kızlar, hele de içlerinde o minik bıdıkları hayal etmek daha da güzel saglıklı,i huzurlu, guzel gunlerde gıydırırız inşş

biz bugünlerde odasına sardık o yüzden kıyafet işine ara vermek durumunda kaldık, öncesinde rüyamda tulumlar zıbınlar görüyordum şimdi perdeler, kumaşlar görüyorum

Yazlıklarımız geldi sizinle de paylaşayım dedim...:) Buara aziz bebeden aldım pantolonlar hariç hepsi %50 indirimli ilgilenirseniz internet sitesine bi bakın derim...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…