2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar bunlar da internetten verdiğim son siparişlerim.

Eki Görüntüle 999259 Eki Görüntüle 999275 Eki Görüntüle 999272 Eki Görüntüle 999270 Eki Görüntüle 999273 Eki Görüntüle 999268 Eki Görüntüle 999267 Eki Görüntüle 999265 Eki Görüntüle 999262 Eki Görüntüle 999260 Eki Görüntüle 999258 Eki Görüntüle 999276

Kızlar Lohusa pijamalarını internetten sipariş etmedim, güvenemedim. Doremi' den aldım.

http://www.miababyevents.com/

Yukarıda verdiğim linkteki resimlere bir göz atın, bayılacaksınız kızlar. O pabuçlar bir harika. Üstelik kavanozlardaki şekerler

ve lokumlar çok güzel görünüyor. Bu yüzden ben de kavanoz aldım süsleyeceğim inşallah...Ayrıca yukarıdaki linke tıkladığınızda

2. ve 3. sayfalarına bakmayı da ihmal etmeyin, harika şeyler var, bana baya fikir verdi...

aaaaay canım şu belinde mavi kemerli gibi olan takım çok hoş görünüyor,benimde alacağım tek eksik kohusa pijama vs serin kaldı :KK34: bende böyle şık bişey istiyorum bitanesini... Ayrıca şu micky li mavi ayakkabıyı 2 defa alıp alıp vazgeçtim :KK1:

aaaaay canım şu belinde mavi kemerli gibi olan takım çok hoş görünüyor,benimde alacağım tek eksik kohusa pijama vs serin kaldı :KK34: bende böyle şık bişey istiyorum bitanesini... Ayrıca şu micky li mavi ayakkabıyı 2 defa alıp alıp vazgeçtim :KK1:

Aslında iki pijama da çok güzel ama resimde o kadar güzel çıkmamış.

Beyaz olan inci işlemeli, mavili olan da üzerine giyince çok güzel kesimi ve rengi var.

Mavi olanın markası Haluk Bayram, beyazın markası filiz.

Ben bebeği kırmızı-mavi ağırlıklı giydirmeyi düşündüğün için bu patiğe bayıldım :KK1:

Kızlar çok güzel şeyler almışssınız ama gel gelelim ben hala çoklu alıntı yapmayı öğrenemedim.

Tavuğun yem yediği gibi tek tek alıntılıyorum bu kez de çok vaktimi alıyor...

Hepinizi aldıkları çok güzel, güzel günlerde kullanın inşallah...

gule gule kullanın. evet o sıteye bende bakmıstım. cok soru soran olmus amam hıcbırıne cevap vermemıs yoksa daha cok fıkrımız olurdu.:KK1: fıyatlarını merak ettım mesela...

el emeği göz nuru tabıkı guzel olacaklar. annemde aldı böyle yapacak bızımkını:KK1: sız de gule gule kullanın:KK1:

Annenızın elıne koluna saglık cok guzeller... ee torun candır:KK1:

sortlu takıma bayıldım bende ıstıyorum ama henuz yazlıklar gelmemıstı baktıgımda. odamızda sekıllı falan olacak herhalde :KK1: cok heyecanlı:KK1:

gule gule kullanın canım

hımmm steteskoptan farklı bırsey galıba nasıl kullanılıyor:44:
E
Vet canim farkli kulakligi var onunla dinleniyor jel surup karninda gezdiriyorsun

Kızlaar aldıklarınız çokkk güzeller bayıldım tek tek alıntılayamadım ama bayldımmmm

çilekim tulumlar çok güzelmiş ...

Eki Görüntüle 999981

bunlarıda ben 4 günde evde yaptımmm vaktim olsaydı iğne oyası yapacaktım ama böyle oldular...

Canim ellerine saglik bunlari nasil yaptigini tarif edebilirmisin yani tulbenti metreyle alip mi kestin nasil bi tulbent kac kat yapip isledin bir de kenari masil bir iplikle yaptin :KK53:cok soru sordum detaylivanlatabilirsen ben de yapmak istiyorum
Kızlar çok güzel şeyler almışssınız ama gel gelelim ben hala çoklu alıntı yapmayı öğrenemedim.

Tavuğun yem yediği gibi tek tek alıntılıyorum bu kez de çok vaktimi alıyor...

Hepinizi aldıkları çok güzel, güzel günlerde kullanın inşallah...

Canimcim her yazinin sag alt kosesinde alinti yap yaziyo ya hemen onun kenarinda bir arti isareti var hangilerini yapmak yapmak istersen o artiya tikla tik koyuyo zaten en son konuya cevap vere geldiginde oluyo

2 saat oldu ve az bi yer kaldı boyanacak..bizim baba baya becerikliymiş valla bilmiyordum :KK34: aman duymasın :KK1: süper oluyo maşallah :nazar:

Renk cok guzel olmus gule gulw kirletsin Efen :)

Canim ellerine saglik bunlari nasil yaptigini tarif edebilirmisin yani tulbenti metreyle alip mi kestin nasil bi tulbent kac kat yapip isledin bir de kenari masil bir iplikle yaptin :KK53:cok soru sordum detaylivanlatabilirsen ben de yapmak istiyorum

Canimcim her yazinin sag alt kosesinde alinti yap yaziyo ya hemen onun kenarinda bir arti isareti var hangilerini yapmak yapmak istersen o artiya tikla tik koyuyo zaten en son konuya cevap vere geldiginde oluyo

Cnm bildigin tulbent metre isi kumascilarda satiliyor eni 90 cm ben 2 metre aldim 20_ 25 cm kareler kestim, kenarini kivirarak tigla bir sira gittim tulbente batarak, sonra ustunu gittim kiprik yaparak. Ip olarak kanavice isledigimiz domino renkli iplerden yaptim annemde eskiden kalanlar vardi ince 12 numara olanlardan. Umarim anlatabilmisimdir. Cok kolay yaparsin bence...

kızlarrrr merhabaa kzıalr kafam karışık iraz beşik konusunda park yatak alanalra i sorum olacak hangi markları aldınız acaba

kızlarrrr merhabaa kzıalr kafam karışık iraz beşik konusunda park yatak alanalra i sorum olacak hangi markları aldınız acaba

ben park yatak almayacağım canım o yüzden bu konuda bi bilgim yok ama bi arkadaş daha sormuştu ölçülerle ilgili..alan anneler görünce yardımcı olur :KK34:

Renk cok guzel olmus gule gulw kirletsin Efen :)

Cnm bildigin tulbent metre isi kumascilarda satiliyor eni 90 cm ben 2 metre aldim 20_ 25 cm kareler kestim, kenarini kivirarak tigla bir sira gittim tulbente batarak, sonra ustunu gittim kiprik yaparak. Ip olarak kanavice isledigimiz domino renkli iplerden yaptim annemde eskiden kalanlar vardi ince 12 numara olanlardan. Umarim anlatabilmisimdir. Cok kolay yaparsin bence...

teşekkür ederim canım hemen alıp deneyeceğim inşallah beceririm

ben park yatak almayacağım canım o yüzden bu konuda bi bilgim yok ama bi arkadaş daha sormuştu ölçülerle ilgili..alan anneler görünce yardımcı olur :KK34:

teşekkür ederim canım bende almıyacaktım ama çok kişi daha kullanışlı diye park beşik önerdi ama binbir çeşit marka var karasız kaldım hangisi daha iyi diye netten alacam bide canlı canlı bakma şansım pek yok

Canım ben park yatak aldım sunny baby marka indirimden aldım gayet de güzel görünüyor bana göre park yataklar arasında cok fark yok gibi pek araştırmadım kraft la birçok şeyi atnı aldığım bebek mağazası kraft I'n özellikle garanti parça sıkıntısını olduğunu cok söyledi o yüzden sunny babby aldım ama biraz daha kaliteli olsun diyorsan chicco öneriyorlar bide graco sanırım öyle işte chicco mağazada gördü eni boyu kucuk bayağı benim ki 70*120 mesala graco mağazada görmedim birazdaha arastir bakalım fırsatın varsa mutlaka yerinde gör canım

$Chicco Lullaby LX Oyun Parký Vega 339tl.jpg
Sonradan fikir değişikliği yapmazsam bunu alıcam canım... Chicco Lullaby LX Oyun Parkı

Oooo...:) Bitmiş bile canım... Güzel olmuş mobilyalar da gelince harika durur... :nazar:

X