2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canımcım ben gittim gördüm. Görünenden bir farkı yok. ama fazlasınıda bekleme. Bende fiyatına göre gayet güzel bir ürün. Yatağınıda gördüm ben verilen oda ii. Ben beğendim de kafama takılan mobilyaların ayaklarının olmaması bu model böyle imal ediliyormuş. Ayaklı olsaydı altının tozunu almak çok rahat olacaktı.

bende çok kullanışlı bir model canım. Akrabamda yeni doğum yaptı bu mağazanın başka model bir odasını aldı oda. Dün konuştum çok çok memnunum diyor. bu modelde beni çeken diğer şeyde %100 MDF olması. Sunta değil..

inş h.sonu bizde gözümüzle görme fırsatı buluruz bir de senin resim yüklediğin erol mobilya royal diye geçiyor yanlış görmediysem, ben belis'in doğa modeli olarak biliyorum bunu :26: sen erol mobilyadan mı bakmıştın yoksa belisten mi :44: bir de fiyat olarak ne söylediler acaba :44:

a bir de unutmadan bu modeli arastırırken nette, bazı sitelerde yarı mdf yarı sunta olanların arasında geçiyordu :26:

Son düzenleme:

Erol mobilyanın Royal modeli canım bu. Belis marka ürünleri satıyorlar. oda Belis markaya ait. Belis diye girersen doğa modeli diye çıkıyor evet. Erol mobilya olarak bak birde. Linki şöyle; http://www.erolmobilya.com/ Fiyat olarak 1850 taksitli 10 taksit yapıyorlar. 1750 nakit. İçinde belis marka ortabetik yatak ve cibinlik.

belisin kendi sitesinde 2750 fiyat vermişler ama nette herkes çok daha uygun fiyatlarda almış, bakalım biz kaça bulabileceğiz, sadece bir yere sorduk onlarında elinde yokmuş siparısle getırebılırız dedıler, fiyat olarak 2 küsür fiyat evrdiler en son bulur diyerek :26: bizim aldığımız fiyatla sizinki arasındaki farkla odanın nerdeyse iki taksidi ödenio
biz bakmaya devam edelim ozmn:26:
şu mdf ve yarı sunta yarı mdf işi de kafamı kurcaladı, bir de onu sağlama bağlasam iyi olcak, belisin kendi sitesinde tamamen mdf bazı satan internet sitelerinde yarı mdf yarı sunta :26:

canım sen nerde ikamet ediyorsun. Bunların yeri pendikte. Git bak derim ben. MDF diyor. Onların yalancısıyım. Belisin sitesinde Fiyatlar yazmıyorki.2750 e ben çok güzel bir model beğendim benim evimin olduğu semtte bi bebe mağazasında. Çok güzeldi. Ama işte pahalı. alamam Erol mobilyada 1450 ye de takımlar var sunta mdf karışık. Modelin adı kaptan bebek odası o modelde çok hoş mavisi ve pembesi de var.

ben ankaradayım canım istanbulda olsam yarın gidip gözümle görücem o derece belisin fiyat linkini sana özelden msj atayım

canım bu resimdeki modelle ilgili bi bilgim yok ilk kez gördüm hatta,ama bunun ayrı bi dolabı var mı yoksa bu kadar mı?model olarak güzel ama küçük gibi geldi bana..kıyafetler falan sığmaz ki

canım bu resimdeki modelle ilgili bi bilgim yok ilk kez gördüm hatta,ama bunun ayrı bi dolabı var mı yoksa bu kadar mı?model olarak güzel ama küçük gibi geldi bana..kıyafetler falan sığmaz ki

eğer eklediğim resimleri dıyorsan canım onlar ikeanın bebek mobılyaları, hensvık serısı; fıyatları cok uygun, cok estetık bır cok bayan blogcu bebegıne bu mobılyalardan oda yapmıs ancak bize de cok kucukmuş gibi geldi

zaten ikeanın dolabına senin köftene aldığın o cicili bicili seylerı sığdırman cok zor senin bıdığa bi gıyınme odası lazımmm

karadenizki isimli arkadaşın begendıği belis mobılyanın doğa modeline takıldı bizimde aklımız, şimdi onun arastırması içindeyız, buyuyebılen beşik ve 3 kapılı dolap daha mantıklı olacak gibi

ben kirap almaya kalksam benimki başlar dırdır ne gerek var şimdiden demeye..oyuncak bile alınca söyleniyo birazcık başım dertte büyük sevgilimle

Benim çok önemsediğim bi konu canım oyuzden ustunde duruyorum hem onun oynayabıleceğı kumas kıtaplardan hem de bızım ona okuyacagımız masal kıtaplarından almaya devam edeceğım .çok faydası oluyo ınan. bebek daha anlamaz dıye dusunulmesın beyın ve dıl gelışımıne katkısı cok buyuk. emek harcayacagız kı özellikle konuşmaya baslayacağı 1 yasından sonra bak nasıl verım alınıyo

Güzel günlerde kullanın canım sağlıkla

çok teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…