2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızıma ilk kıpırdanma hediyesi olarak aldım
henüz fazla bi şey almaya cesaret edemiyorum sadece bakıyorum bebek mağazalarına
Anne annesi de yeleklerini battaniyesini örüyor. Mendillerini yapıyor
Kızıma çeyiz hazırlıyor
Yatak konusunda kararsız kaldım bende yatak odasına ilk 6 ay için park yatak alayım sonra katlayıp kaldırılıyormuş
6 aydan sonrası için de kendi odasına büyüyen beşik alayım diye düşünüyorum
resimdekine benzer beşik baktım büyütüldüğünde 1. 80 oluyor dedi satıcı.
Beyaz alıp bi çocuğum daha olursa ona da kullanırım diye düşünüyorum.

Eklentiler

• $bebe.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $beþik 2.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 47
puantiyeli olan tatlıymış burdan gördüğüm kadarıyla.. Hayırlı olsun

çok tatlı benım de gezmeyi düşündüğüm mağazalar arasında englısh home. urunlerını beğenıyorum ve bıkac parca almadan cıkabılecegımı de sanmıyorum

Teşekkürederim...:) Bide karacada bunu begendim ilk fısatta mağazasına uğrayıp bunuda almak istiyorum ...
Ayrıca eğer kızım olsaydı bunu kesin alırdım çok tatlı....

Tulumun ponponunu yesinler...:) Açılışı yapmışsın canım gerisi gelir artık...

bana kalsa çok şey alacağım da eşim ve annem engelliyor nisan gelsin alırız daha erken diyorlar.

bana kalsa çok şey alacağım da eşim ve annem engelliyor nisan gelsin alırız daha erken diyorlar.

Bende başlarda öyle diyordum ama ikili testten sonra kimse tutmasın beni moduna geçtim... Bide vakit var nasıl olsa diye indirimlerden filan faydalanıyorum iyi oluyor. Ama tabi yazın doğacağı için baharda alış veriş yapmakta mantıklı...:)

Eşim odasını da nisan da hazırlarız dedi ne varsa şu nisan ayında :)
Bebeği olan arkadaşlarımız da çok çabuk büyüyor aldıklarınızın çoğu olmuyor fazla almayın diye uyarıyor.
İnsanın hevesini kaçırıyorlar.
Bebek bezi alın dediler onu da kimisi yenidoğanı bir paket kullanabilmiş.
Bir de kocaelinde oturuyorum bizim burda 6. aydan sonra sağlık ocağı süt kartı veriyor. Belirlenen bir market oluyormuş.
Ordan süt yerine bebek bezi bebek yağı, şampuan da alınabiliyormuş.

Sağlık ocağına gidiyorum ama hiç böyle bişey söylemediler... Kıyafet konusunda evet çabuk büyüyorlar o yüzden farklı aylara göre almakta yarar var ama kimse hevesini kırmasın bence bu zamanlarında tadını çıkarmak lazım...:)
Bende bebek bezi şampuanı kremi vs. onları hep son aya bıraktım aslında indirim zamanları alıp bebek bezi stoklasammı ki malum en çok kullanılacak şey...

sağlık ocağına bir sor istersen kocaelinde var ama diğer illeri bilmiyorum.
Bebek bezi prima üye olana numune yolluyor molfix ve evy baby de ürünlerinizden satın almadan önce denemek istiyorum diye yazınca numune yolluyorlar.

Hııımm... sağol canım...:)

aaaaay sorma yaaa insan heyecan yapıyo valla üüüfff zaman geçmiyoki anacım
bizim araba pusette kolide açmadık kurmadık ama yakındır onuda yapmamız.. Eşim bile heyecan yaptı merak etti düşün
aynen benmkide öyle şöyle bebişlerimizi koyalım arabamıza güneşli sıcak hava her yer cıvıl cıvıl çıkaoım çarşıya pazara denize ohhh
Güzel günlerde kullansın bebişin canım...
O heyecan hiç bitmiyor canım küçücük bi çorap bile olsa insan sevip duruyor...
aynen cnm ufacık bi eşya bile kıpır kıpır olmamıza yetio
canım hangi siteden ve kaça aldın güle güle binsin inş bebişin

cnm gittigidiyordan 450 tlye aldık..teşekkür ederim

Kızlar haftasonu bi arkadaşın yanındaydın 2 yasında bı kızı var ve hala kullanıyorlar bebek arabasını ama apartmanlarında asansör olmadıgı ıcın cok zorlandıgını söyledi onların bebek arabaları kapıdaydı bende esime dedim bak böyle bişey ıstıyorum alırsak bundn alalım dedım sonra arkadaşım dediki bana kalırsa baston al canım dedi onlar cok kullanıslı ben bununla pazara gıdemıyorum dedı üç kere aşağı in cık canım cıkıyo dedı o birtanede baston araba almış hafif olanlardan tek basıma cıktıgım zaman onunla cıkıyorum rahat oluyo hafif oluyo dedi diğer türlü çok zorlanıyormuş alırsan tavsiye ederim zaten baston lar cok uygun yedekte tutarsın dedı öyle yapıcam bende
hem normal travel alıcam kucuklugu ıcın hemde baston alıcam 1 yasından sonra baston daha rahat oluyormus70/80 tl ye olanları var

Eki Görüntüle 974419 Eki Görüntüle 974425 Eki Görüntüle 974426

Oğlumuza gelen hediyeler ve aldığımız birkaç parça kıyafet.. Allahım sağlıklı evlat nasip etsin cümlemize

yerim senin cicişlerini... hangi birini alıntı yapacağımı şaşırdım kızlar... hepsine ama hepsine bayıldım...

Eki Görüntüle 973759

buda bizim bebek arabamız dün elimize ulaştııı..nasıl heycanlandım görünce bilseniz..içinde kızımı gezdirirken hayal ettim kendimi

bu arabayı ben de çok sevdim ve nir kenara not aldım, hem fiyat olarak çok uygun hem de çok şık ve kullanışlı...

puffpuf seni tek geçiyorum alış veriş aleminde harika şeyler bunlar,

araba çok şık ama bana biraz pahalı geldi canım ya, bir kaç yerde kullanamadım gibi şeyler okuyunca uygun fiyatlı bir bebek arabası almayı düşündüm ben, olur da fonksiyonel kullanamazsak verdiğimiz paraya acımayalım en azından...

bu arada kızçelerin cicilerine bayılıyorum, cıvıl cıvıl elbiseler falan... evet evet kesinlikle bir hatta bir kaç bebeğim daha olmalıve bir kızım da olmalı Allah'ın izniyle....

vee hediyelerimizle devam ediyorum

aslında el kadar bebeğe markalı pahalı ürünler giydirilmesini çok doğru bulmuyorum, bana kalsa almazdım ama kuzenim dayanamamış ve bu minnak ayakkabıyı almış oğluşuma, biz de babasının ayakkabı ile poz verdirdik

diğer cici parçaları kardeşimin eşi aldı,

avent biberon seti ise piyasada 130tl idi, internette 79 tl ye bulunca kaçırmak istemedim...

Eklentiler

• $20140128_213505.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 30
  • $20140129_192541.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 33
Dün akşam kız arkadaşım geldi oturmaya , ayakkabı almış :) Dünyalar benim oluyor hediyeler geldikçe , hayal ediyorum onların içinde oğlumu.. Sağ sağlim gelseler başka ne isterki insan

Bende aynı fikirdeyim ama hediye geldiği zamanda pek hoşuma gidiyorr :) çok şeker.. Bende tavsiye üzerine Dr.Brown's 'ın biberonunu aldım gaz yapmayı engelleyici özelliği varmış. Uzun süre anne sütü emsinler de biberonlar'a ihtiyaç olmasın dimi :)

eee hediye konusunda da onu almayın bunu alın diyemeyiz değil mi ama
biberon konusunda kesinlikle haklısın, bir kenarda unutulup kalsın inşallah en azından ilk 6 ay

uzun süre ayrı kalınca alışveriş birikmiş sanki

bunlar da bebefixten aldıklarım kızlar... banyo setini yeni doğum yapan arkadaşımda gördüm ve çok beğendim,tavsiye ederim...

Eklentiler

• $87619340_tn50_0.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 29
  • $Bebefix-Deluxe-Banyo-Seti_42205_1.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…