2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bugünde Hello Baby'deydik.. teyzem ve anneannemde köfteme bişeyler almak istediler :KK34: veeeeeeeeeee işte yeni cicilerimiz... (bazısıda annemden)

$1506642_10152023435008043_1187418076_n.jpg $1920029_10152023436928043_1965781946_n.jpg $1896893_10152023437268043_878118699_n.jpg $1891172_10152023437233043_1876366743_n.jpg $1780883_10152023435848043_2039203334_n.jpg $1780699_10152023438023043_11510484_n.jpg $1622736_10152023436843043_153690645_n.jpg $1619350_10152023435458043_194252365_n.jpg $15148_10152023435833043_814148113_n.jpg $71690_10152023435283043_1582995758_n.jpg $1016450_10152023438953043_1125642234_n.jpg $1499561_10152023438888043_75444271_n.jpg $1926718_10152023438783043_1868882343_n.jpg

Pufpuffcum bi odası kaldı galiba canım...:) :nazar: ne güzel son aylarda uğraşmak zorunda da kalmayacaksın... Güzel günlerde kullansın bebişin canım...:) Bu ara diğer tarafta yazmışsın ateş ölçme cihazı için aynı zamanda oda ve suyu da ölçüyor diye çok hoşuma gitti tam adı ne sadece weewell diyemi geçiyor.

Pufpuffcum bi odası kaldı galiba canım...:) :nazar: ne güzel son aylarda uğraşmak zorunda da kalmayacaksın... Güzel günlerde kullansın bebişin canım...:) Bu ara diğer tarafta yazmışsın ateş ölçme cihazı için aynı zamanda oda ve suyu da ölçüyor diye çok hoşuma gitti tam adı ne sadece weewell diyemi geçiyor.

odası halı perde falan bide benim lohusa setim vs kaldı önemli parçalardan :KK1: ama bana kalsa ben hâlâ bişeyler alabilirim doymuyorum yaaa Aaay biyandan da korkuyorum Allah'ım korusun
:nazar:
canım evet ateş ölçme cihazı kulaktan olan bu ve oda ve su sıcaklığınıda ölçüyormuş.. 90 tl civarıydı fiyatı ve indirimde şu an.. Sadece wewell yazıyor ama bundan almak istersen bu resmi kaydet bunu gösterip alırsın :KK34:

puffpuf seni tek geçiyorum alış veriş aleminde harika şeyler bunlar, :KK16:

araba çok şık ama bana biraz pahalı geldi canım ya, bir kaç yerde kullanamadım gibi şeyler okuyunca uygun fiyatlı bir bebek arabası almayı düşündüm ben, olur da fonksiyonel kullanamazsak verdiğimiz paraya acımayalım en azından...
..

canım çok sağol yaa..hem kendi hem eşimin ailesi sağolsun valla ne desem alıyolar hatta bişey demesemde alıyolar Allah olmayanlarada versin inş..ama bu bebek arabasına ben bayılarak aldım ve pişman olscağımı sanmıyorum,denedim almadan önce kaç defa..hem kullanışlı hem rahat ve kolay,360 derece dönüyor da..

canım çok sağol yaa..hem kendi hem eşimin ailesi sağolsun valla ne desem alıyolar hatta bişey demesemde alıyolar Allah olmayanlarada versin inş..ama bu bebek arabasına ben bayılarak aldım ve pişman olscağımı sanmıyorum,denedim almadan önce kaç defa..hem kullanışlı hem rahat ve kolay,360 derece dönüyor da..

bak şimdi nasıl canımı çektiriyor:KK1: bizimkilerde daha ses yok vallahi, kv olmayınca ben de, kp düşünemiyor bazı ayrıntıları şimdilik sevinmekle yetiniyor,canı sağolsun... benim taraftan birşeyler bekliyorum tabi ne yalan söyliyim:KK1:

bak şimdi nasıl canımı çektiriyor:KK1: bizimkilerde daha ses yok vallahi, kv olmayınca ben de, kp düşünemiyor bazı ayrıntıları şimdilik sevinmekle yetiniyor,canı sağolsun... benim taraftan birşeyler bekliyorum tabi ne yalan söyliyim:KK1:

:KK1: heheheheh deli.. Olsun biri bişey almasa bile siz alırsınız imkan güç yettiğince bişeycik olmaz canım.. Güzel şeyler bunlar

Aslında sdece fıyat olarak dusunmemek lazım ben de ikea düşünüyorum fakat su sebeplerden; bi kere bebekken ikea takım ona yeter. buyuyunce zaten yatak değiştirmek gerekecek asıl oda takımını o zaman alırım dıye dusunuyorum ayrıca ikea urunlerını sonrasında baska parcalarla kombınleyebılme sansın var. ben ilk zamanlar bebek odası takımı almaya nıyetlenmıştım fakat sonra dusundum en fazla 5 yasına kadar kullanacak sonra haydiii cocuk odası yok genc odası falan fılan eee bebek odası takımını çöpemı atıcam? cok mantıklı gelmedı acıkcası o yuzden kullanabıldığı kadar kullansın atsam da için acımaz hem dediğin gibi hertürlü değerlendirilir dolabı kılere falan koyarım hem tüm bunların dısında sırf uygun fıyatlı dıye bişey almak ıstemem acıkcası içime sınmesı lazım.cok arastırdım kullananlar ve ürünü görenler cok memnun ayrıca görüntü olarak da sık ve sade ben zaten hep beyaz bı takım almayı hayal etmıştim.:KK1:

daha hamile filan deilken her ikeaya gittiğimde çocuk odalarına hayran hayran bakardım :KK31: şimdi iş ciddiye binince h.sonu eşimle gidip güzelce inceledik, kafamız iyice karıştı :44: daha önce alıp kullanan kişilerle görüştüm, estetik açıdan hiçbi sorun yokken yetersiz kaldığını söylediler :26: beşiği 60*120, biraz büyüyünce, hareketlendiğinde uykusunda dönerken sürekli beşiğe kendilerini çarptıklarını, kendi kendilerini uyandıklarını filan söylediler, normal takımların iki kapılı dolapları da en az 90 cm filanken ikeanınki 75 cm ve çocuk dolabının içinde rafların çok önemli olduğunu söylediler :26:
kafamız dediğim gibi iyice karıştı :KK37: ikeanın kendi sitesinde beşikler 0-2 yaş arası mobilya olarak geçio :26: oof ne zor işlermiş bunlar, kıyafet vs gibi şeylerin alışverişi eğlenceli de işin bu kısmı zormuş :26: büyüyebilen bi beşik ve 3 kapılı raflı, çekmeceli bi dolap daha mı mantıklı olacak acabaaa :KK31:

Pufpuff maşallah canım bitirdin alışverişi :KK34: Hepsini çok çok sağlıklı çok güzel mutlu günlerde kullanın inşallah :) Bu arada banyo takımınızın rengi bizimkiyle aynı :KK16: :KK16:

Kızlar tek tek alıntılayamadım bir de beğeni tıkladığımda başka kişilerin de yazılarını bilmem ne yapın diyo anlamadım.

Hepinizin aldıkları çok güzel, hayırlı güzel ve sağlıklı günlerde giydirin inşallah...

daha hamile filan deilken her ikeaya gittiğimde çocuk odalarına hayran hayran bakardım :KK31: şimdi iş ciddiye binince h.sonu eşimle gidip güzelce inceledik, kafamız iyice karıştı :44: daha önce alıp kullanan kişilerle görüştüm, estetik açıdan hiçbi sorun yokken yetersiz kaldığını söylediler :26: beşiği 60*120, biraz büyüyünce, hareketlendiğinde uykusunda dönerken sürekli beşiğe kendilerini çarptıklarını, kendi kendilerini uyandıklarını filan söylediler, normal takımların iki kapılı dolapları da en az 90 cm filanken ikeanınki 75 cm ve çocuk dolabının içinde rafların çok önemli olduğunu söylediler :26:
kafamız dediğim gibi iyice karıştı :KK37: ikeanın kendi sitesinde beşikler 0-2 yaş arası mobilya olarak geçio :26: oof ne zor işlermiş bunlar, kıyafet vs gibi şeylerin alışverişi eğlenceli de işin bu kısmı zormuş :26: büyüyebilen bi beşik ve 3 kapılı raflı, çekmeceli bi dolap daha mı mantıklı olacak acabaaa :KK31:

bı ara insanın kafası cok karısıyo da sonra netleşiyorsun merak etme.tecrubeyle sabıt:KK1: ben eğer cok cazıp bıseyle karsılasmazsan ıkeadan alacak gıbıyım.kı gıdıp gorme ımkanım bıle yok gıdenlere sordum burdan kızlara hatta onlarda alacaklarmıs bende netten sıparış ederım dıye dusundum. buyuyen beşiklerin enı normal tek kısılık yataklardan daha kucuk oldugu için zamanla içine yatak vs bulmakta zorlanıldıgını falan okumuştum bıde bana çok kalabalık gözüküyo ben o yuzden pek sıcak bakmıyorum. 3 kapılı dolaba gelınce onda bendimd kafamda sorular var acaba dıyorum istediğim gibi bi dolap yaptırıp(ev kendimizin oldugu ıcın yaptırmayı dusundum normalden daha yuksek ve genıs bı 3 kapılı dolap) ikea beşik ve sıfonyerle kombınlesemmı? bilemedim valla:KK1: sekillendikçe haberlesırız artık:KK1: bu konularda 'kafamda deli sorular'modundayım:KK1::KK1::KK1:

Kızlar Egemen taha'ya almayı düşündüğümüz odamız nasıl sizce? Fikirlerinizi alabilir miyim :)Eki Görüntüle 977299
[FONT=Tahoma,Arial]Ürünlerin Kalite Belgeleri:[FONT=Tahoma,Arial][/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma,Arial]- TSE[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- ISO 9000[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- E 1 (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ)[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- İNSAN,ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- AKZO NOBEL GÜVENCESİNDE KULLANILAN BİRİNCİ SINIF VE GÜVENLİKLİ BOYA KALİTESİ [/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- [FONT=Tahoma,Arial]Üretiminde birinci kalite MDF,MDF LAM VE KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA kullanılmaktadır.[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- [/FONT][FONT=Tahoma,Arial]Renkli tasarımı parlaklığını lake boya ile tamamlamakta, bunun yanında üstün aerodinamik tasarımı ile bebeğinizin rahat edeceği bir sallanma mekanizması sağlamaktadır.[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Kurşunsuz Poliüretan Yüksek Kaliteli Boya ile Çocuğunuzun sağlığı tam olarak güvenlik altındadır[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]
Ürünlerin Kullanım Avantajları:
[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Demonte özelliği sayesinde arızalı parça değişiminin kolay ve zahmetsiz olması[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmaması[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Piyasadaki diğer Mdf ürünlerde olmayan bir özelliği ile tüm vida yerleri ve deliklerinin fabrikadan açılmış ve hazır olarak gelmesi.[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]-Münferit kurulumlar için kurulum şema

Temizlenme Özellikleri:
[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Hafif nemli bir bezle silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır.

Garanti Şartları:
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Kullanım şartnamesine uyulduğunda 2 yıl süre ile garantilidir.
[/FONT]

kızlaaaaaaaaaaaar işte yeni cicilerimiz... annem ve kendi babaannemden geliyor :KK34: hemde bomba şu kiiiiiiiiiii, babaannem o bayıldığım bebek arabasını aldı bana Kraft Twist... işte resimler...

Eki Görüntüle 972945 Eki Görüntüle 972946 Eki Görüntüle 972947 Eki Görüntüle 972948 Eki Görüntüle 972949 Eki Görüntüle 972950 Eki Görüntüle 972951 Eki Görüntüle 972952 Eki Görüntüle 972953

güle güle kullan puffpuffcum...
oyun halısını nereden ve kaça aldınız acaba bana iletebilri misin? ben de bakıorum çok farklı fiyatları var çünkü...

güle güle kullan puffpuffcum...
oyun halısını nereden ve kaça aldınız acaba bana iletebilri misin? ben de bakıorum çok farklı fiyatları var çünkü...

sağol şekerim teşekkürler.. Oyun halısını İstanbul Novada Avm (Ataşehir) e-bebek'ten 109 tl'ye aldık canım.. Almadan açıp baktımda yeterli geldi bana,yoksa 150-200 e kadar olanlarda var

Kızlar Egemen taha'ya almayı düşündüğümüz odamız nasıl sizce? Fikirlerinizi alabilir miyim :)Eki Görüntüle 977299

oda araştırmasını internetten yaparken görmüştüm bu modelide :KK1: artık öyleki hemen tanıyorum resimlerden :KK1: güzel bence canım ama birebir baktın inceledin mi?yakından bakınca fikrin değişebilir çünkü

Pufpuff maşallah canım bitirdin alışverişi :KK34: Hepsini çok çok sağlıklı çok güzel mutlu günlerde kullanın inşallah :) Bu arada banyo takımınızın rengi bizimkiyle aynı :KK16: :KK16:

ben doyamıyorum ki almaya..nasıl bi hevesmiş içimdeki bilmem ki bitmek bilmiyor :KK1: heheheheh banyo takımı aaaay bayıla bayıla aldım onu yaaa harika valla..sizde güzel günlerde mıtlulukla kullanın bıcı bıcı yapın :KK34:

oda araştırmasını internetten yaparken görmüştüm bu modelide :KK1: artık öyleki hemen tanıyorum resimlerden :KK1: güzel bence canım ama birebir baktın inceledin mi?yakından bakınca fikrin değişebilir çünkü
Baktım canım. Gittim mağazasına tek tek modellerin hepsine baktım. Bunda baktım. Güzel göründüğü gibi. Fazlası yok. :KK70:
Birde ben uygun birşey itiyorum piyasada en uygun burayı buldum

Baktım canım. Gittim mağazasına tek tek modellerin hepsine baktım. Bunda baktım. Güzel göründüğü gibi. Fazlası yok. :KK70:
Birde ben uygun birşey itiyorum piyasada en uygun burayı buldum

o zaman hiiiiiiiiç düşünme bile canım önemli olan senin içine sinmesi..hatta babasan bile çok sen beğenmelisin :KK34:

bı ara insanın kafası cok karısıyo da sonra netleşiyorsun merak etme.tecrubeyle sabıt:KK1: ben eğer cok cazıp bıseyle karsılasmazsan ıkeadan alacak gıbıyım.kı gıdıp gorme ımkanım bıle yok gıdenlere sordum burdan kızlara hatta onlarda alacaklarmıs bende netten sıparış ederım dıye dusundum. buyuyen beşiklerin enı normal tek kısılık yataklardan daha kucuk oldugu için zamanla içine yatak vs bulmakta zorlanıldıgını falan okumuştum bıde bana çok kalabalık gözüküyo ben o yuzden pek sıcak bakmıyorum. 3 kapılı dolaba gelınce onda bendimd kafamda sorular var acaba dıyorum istediğim gibi bi dolap yaptırıp(ev kendimizin oldugu ıcın yaptırmayı dusundum normalden daha yuksek ve genıs bı 3 kapılı dolap) ikea beşik ve sıfonyerle kombınlesemmı? bilemedim valla:KK1: sekillendikçe haberlesırız artık:KK1: bu konularda 'kafamda deli sorular'modundayım:KK1::KK1::KK1:

büyüyen beşiklerde mesela 90*180 se içine o buyuklukte bı yatak alıyosun, sadece beşik olarak kullanırken beşiğinin boyu 140 sa 40 cmlik kısmı komodin kısmının altında kalıo :26: bi daha bi daha yatak almaya gerek kalmıo, hepsi aynı mı bılmıorum ama bızım gorduklerımız boyleydı :26: ama ikeadan dolap konusu benım de aklıma yatmadı pek, 75 cm dolap eni, 3 buçuk karış filan oluo, yetersiz gelicekmiş gibi, bir de raf cekmece fılan olmadığı için önlü arkalı düzenleyip hevesle yerleştirseniz de cocuk olduğunda hızlı hareket edıosunuz, pratık olmaya ıhtıyacınız var, bi şey alıosunuz dolaptan içi karman corman oluo demişler :26: geçen ikeaya gıttıgımızde fotoda cekmıstık, onu da eklıyım barı :KK34:

[FONT=Tahoma,Arial]Ürünlerin Kalite Belgeleri:[FONT=Tahoma,Arial][/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma,Arial]- TSE[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- ISO 9000[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- E 1 (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ)[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- İNSAN,ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- AKZO NOBEL GÜVENCESİNDE KULLANILAN BİRİNCİ SINIF VE GÜVENLİKLİ BOYA KALİTESİ [/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- [FONT=Tahoma,Arial]Üretiminde birinci kalite MDF,MDF LAM VE KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA kullanılmaktadır.[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- [/FONT][FONT=Tahoma,Arial]Renkli tasarımı parlaklığını lake boya ile tamamlamakta, bunun yanında üstün aerodinamik tasarımı ile bebeğinizin rahat edeceği bir sallanma mekanizması sağlamaktadır.[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Kurşunsuz Poliüretan Yüksek Kaliteli Boya ile Çocuğunuzun sağlığı tam olarak güvenlik altındadır[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]
Ürünlerin Kullanım Avantajları:
[/FONT][FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Demonte özelliği sayesinde arızalı parça değişiminin kolay ve zahmetsiz olması[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmaması[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Piyasadaki diğer Mdf ürünlerde olmayan bir özelliği ile tüm vida yerleri ve deliklerinin fabrikadan açılmış ve hazır olarak gelmesi.[FONT=Tahoma,Arial][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]-Münferit kurulumlar için kurulum şema

Temizlenme Özellikleri:
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Hafif nemli bir bezle silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır.

Garanti Şartları:
[/FONT]

[FONT=Tahoma,Arial]- Kullanım şartnamesine uyulduğunda 2 yıl süre ile garantilidir.
[/FONT]

canım ikeadaki mobılyalardan sonra bizimde eşimizle kafamızı kurcalayan aynı markanın aynı modeli oldu, bizde şu an da bu modeli rastırıoruz, hem erkeğe hem kıza kombinlemesi rahat bi model diye düşündük :KK31: ancak daha magaza da fiilen görme şansımız olmadı, fırsat bulursak bu hsonu bi pıyasa arastırması yapalım dıoduk bız de :KK34: sen gördün mü acaba:44:

Pufpuf sen gördün mü peki yakından bu modeli, bizde hep netten gördük ve gercekten de reelde görünce insanın fikirleri değişiyo :26: bakalım bu hsonu karsımıza cıkarsa, bı inceleme fırsatımız olcak yoksa gormeden almak cok zor, sonucta bı zıbın deil olmadı kaldır at yapacak :26:

Eklentiler

• $2014-02-08 20.06.44.jpg
    $2014-02-08 20.06.44.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 24
  • $2014-02-08 20.06.23.jpg
    $2014-02-08 20.06.23.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 21
X