2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ne kadar şanslısın bende bu arabayı beğenmiştim ne kadara aldınız ? sağlıkla kullanın inşallah

hooooop böylelikle seninde bebek arabası işin tamam..sağolsun anneciğin (hepimizin anneleri) Allah başımızdan eksik etmesin inş

Canlarim amma cok birikmis alinan ciciler masaallah
Tek tek alintilamaktansa begeni gonderdim yoksa koca bie sayfa tutardi sanirim alintilarim
Bende de o kadar cok sey var ki telden atamiyorum artik :26:
Bezine kadar tamamiz biz
Rabb'im hepimize guzl gunlerde kullanmamizi nasip etsin

Merhaba,

Ben de Kocaeli'deyim. Sağlık ocağında kaydım vardı, kartınız basılacak diye sms geldi ama bir daha da ses çıkmadı.
Süt yerine bebek ürünleri alınabildiğini bilmiyordum. Ben sütü sütçüden alıyorum, kutu sütleri ne yapacağım diye düşünüyordum

bana da benden önce doğum yapan arkadaşım söyledi bebek bezi şapuan vs. alabiliyorsun diye. ben de sütçüden alıyorum. Hazır süt içemiyorum.
Bugün sağlık ocağına sorduğum 29. haftada kaydınız yapılıyor dedi. Kayıdını yapmışlardır. Karta para yükleniyormuş. 6 . aydan sonra toplam 6 ay yatıyormuş. Belli bir marketten alınıyormuş.

Benimkine bir aksilik olmuş olabilir. 6 ayı geçti gebeliğim ve dediğim gibi sadece kartınız basılacak diye mesaj geldi.
Neyse artık, sağlık ocağına gittiğimde sorarım. O kadar vergi vs veriyoruz, bu kadarcık yardımını görelim belediyenin, devletin

Sütten başka birşey alamasam bile sütü alır birilerine veririm, sorun olmaz yani

banka kartın çıkmış olabilir sağlık ocağına bir an önce sor.
çünkü bir sonra ki sağlık ocağı muayenesine kadar harcamazsan o ay ki para iptal oluyormuş.İnternette araştırdım hiç yazan da yok sanırım belli illerde veriliyor. O yüzden fazla bilen yok. Aslında her ilde yapılmalı. Ben de sadece süt bile olsa alıcam olmadı hamur işlerde kullanırız. :)

Haftaya sağlık ocağına kontrolüm ve aşım var, o zaman sorarım artık. Bi arkadaşım kart çıkınca da sms geliyor demişti.
Çıkmadı herhalde daha.Sağlık ocağım da yakın olmadığı için ikide bir gitmek ya da aramak zor geliyor.

Sen nerede oturuyorsun bu arada, yakın mıyız acaba

Derincede oturuyorum. Sen hatırlatmazsan bi şey söylemiyor zaten sağlık ocağı hemşireleri.

Derincede oturuyorum. Sen hatırlatmazsan bi şey söylemiyor zaten sağlık ocağı hemşireleri.

Zaten bana hiç bu süt yardımıyla ilgili bilgi verilmedi, sadece otomatik bi sms geldi.
Ben de bi arkadaşıma sordum, o anlattı. Çıkınca da sms geliyor gidip sgk'dan kartını alıyorsun dedi.

Ben başiskelede oturuyorum, uzakmışız biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…