2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar kafam iyice karıştı. aslında karar vermıştım ıkeadan bebek odası alayım 2-3 sene sonra iyi bı oda takımına gecerız dıyordum. yıne de magazalarda ne var ne yok dıye gezelım dedık bızımkılerle. cok guzel şeyler var gördüklerimin yanında ikea pek kucuk kaldı.sankı 3 sene yetmezmıs gıbı geldı. baktıgımız takımlar mdf olanlar masallah 4 mılyar cıvarı.biraz fazla geldı acıkcası. hepsı buyuyen yetek 80*180. bı yerde farklı gorduk 100*200 ölculerindeydı ve altında aynı ebatta 2. bı yatak gızlıydı. yanı alt yatakta bı yetişkin cok rahat yatabılecek. uzun ömurlu bır takım tas gıbı saglam estetik fakat bu kadar uzun ömürlü bışey almak mantıklımı bebek buyuyunce farklı ıstek ve ıhtıyaclar olusur mu?bılemedım ne yapsam? çok zor işlermiş bunlar birden cok kotu kafan karıstı:44:

Bu arada şimdi farkettim canım faturanın altına firma kaşesini basmış,

Kocaeli/Gölcük te oturan varsa eğer 17 Ağustos Kapalı Çarşı No:68 de.

canım mdf nin malzemesi iyi olduktan sonra eskimek bilmez o takım, değiştirerek bile kullanabilirsin ileride... mesela çilek oda takımlarında beşiğin masaya dönüşme olayı vardı,o tarz şeyler olabilir... mdf pahalı ama uzun yıllar gider, bir de standart bir renk alırsan modası da geçmez...

bayıldım cicilerinize hepsi çok güzel canım, güle güle giyin inşallah.... siteyi de karıştırıyorum hemen...

ben yine dayanamadım ve bir kaç parça daha aldım

Eklentiler

• $100000138949_0.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $100000157541_0.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 58
  • $a7f2f64a1bca3_0.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 61
  • $c2c9eab7dbbd0_0.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 54
  • $f94227083d8e2_0.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 51

bende mdf malzeme tam takım almayı planlıyorum, muhtemelen büyüyen beşik alırız... düz beyaz ya da krem düşünüyorum... 3000 tl den başlıyor fiyatlar gördüğüm kadarıyla, bütçemize uygun bir model bakacağız artık

Son düzenleme:

cnaım biz de aynı durumdaydık ama ikeanın mobılyaları gercekten oyuncak gibi kalıo :26: oysakı ne kadar estetık ve tatlılar, 60*120 beşiğin eni çok çabuk dar gelıyomuş, gercekten de 60 cm ne ki 3 karış bişey yapıo :26: bız ikeadan vazgectık, belisin doğa modelinde karar kıldık, mağazayla da görüştük belisin 2-3 tane mdf modeli varmış, doğa bunlar bırıymış, bir kac ekleme yerınde sanırım sunta var ama mdf ürün olarak gecıo ve bızımde ankara sitelerde fılan baktıgımız çoğu urunden daha uygun fıyatları var ayrıca 3 kapılı dolap + buyuyen beşik şeklinde alınca bıze daha mantıklı gorundu
yani aldıgımız bır zıbın olsa neyse kullanmazsın olur bıter ama oda konusu biraz üzerinde dusunulmesı gereken bı durum oluyo :26: bütçe rahat olsa bı sürü secenek var ama bütcede kısıtlı olunca daha dıkkatlı karar vermemız gerekti bizimde inş memnun kalırız ayrıca bebek odalarına bakmak ıcın magazaları gezerken en cok dıkkatımızı ceken sey, en kucuk erkek cocugun bıle magazaya gırer gırmez arabalı yataklara koşması oldu eşim de dedi biz ne alırsak alalım, ztn aklı başına gelinde koşacağı şeyi görüyosunnn

canım hayırlı olsun çok güzel hepsi aziz bebe mi bunların markası

merhaba, aldıklarınız çok güzel çok beğendim, iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşaallah.
bahsettiğiniz siteye baktım, ürünler çok güzel ve uygun fiyatlı görünüyor. ancak netten alışveriş yapmaya biraz çekiniyorum siz ürünleri teslim almışsınız, kalitesi nasıl ürün hakkında bilgi yazmadığı için tam anlayamadım. %100 pamuk mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…