2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım benim hepsi çok güzel :) inş hersey gönlünce olsun tatlım

büyük bi yükten kurtuldun cnm darısı başımıza çeyizimizi de eşimle birlikte yaptık bebeğimizin ihtiyaçlarını da biz alıyoruz şükürler olsun ki sağlığımız yerinde ki kimseye muhtaç değiliz çok şanslısın maşallahhh heppisini çook güzel günlerde kullannn

çok tatlılar iyi günlerde kullansın bebeşin

oyy oyyyy ne tatlı ciciler bunlar yaa çok güzeller tatlım maşallahhhgüle güle giyinsin bebişin cnmm..

kızlar kızımın uyku seti:
Eki Görüntüle 972712
herkes aldıklarını ağız tadıyla kullansın inş...

Anam cidden ne cici seyler bunlar.ben de idil baby nin kumas kalitesini cok begendim organik serisinden almaya calisiyorum

Kalıp derken küçük büyük değilde kesim olarak kastetmiştim misal iç piyasa ürünlerini ben hiç beğenmiyorum yeni doğan bebeğin beli olmaz ama daracık bi bel yapıyorlar bide kalın sert lastikler dikiş yerleri katlanmamış oluyor... belki ailem textilci olduğu için gözüme batıyor ama gerçek bu...

canım hepsi çok güzeller beşiğin yatak kısmı yükseltilebiliyor mu sallanıyor mu ve boyutları nedir acaba e tabi bir de fiyatı:26:ay ne çok soru sordum

canım resimdeki yatağı değil içindeki uyku setini aldım ben ama aldığım yatakta burdakine çok benziyor daha önce paylaşmıştım odamızı da 93. sayfada sallanmıyo öndeki parmaklık boyu ayarlanıyo tamamen açılabiliyo önü fiyatı da dolap ve karyola 1900tl ben ilk zamanlar yatırmak için şu ana kucağı tipi minik beşik benzeri birşey alıcam kurunca sallananlardan

hayırlı olsun canım güzel günlerde giydir hepsini

kızlar kızımın uyku seti:
Eki Görüntüle 972712
herkes aldıklarını ağız tadıyla kullansın inş...
canım sende funnababy almışsın bende bu markanın başka bir desenini aldım lambasını cibinliğini de aldım

hayırlı olsun canım arabanız da süpermiş
bayıldım hepsine canım hele elbise çok şeker bu idil baby nerelerde var acaba kendi mağazası mı var yoksa bebek mağazalarında satılıyomu

Son düzenleme:

canım aradığın tulum butik bebede indirimde şuan bir bak istersen çok tatlılar for my baby de:)

bi marka canım idil baby ayrı magazaları oluyor normalde fiyatları çok pahalı ama böyle bi kampanya yapmış burdaki mağazası.sepete defolu ürünleri dökmüşler.defolu dediysen kenarında köseşinde kir toz var o kadar

haklısın canım bu konuda aynen dediğin gibi

hepsine bayılmış durumdayımm şu oyuncaklı yatak var ya ondan bende istiyorum yaaa

allaaahım ne kadar çok şey almışsınız. beni hem annem hem de kayınvalidem hem de babalarım hem de de kocam durdurdu.. babalar biz arabasını yatağını alcaz dedi anneler biz kıyafetini battaniyesini alcaz dedi kocam da bak alcaklar işte sen karışma dedi.. ben de hevesle aldığım don ve zıbınlara baka baka bi hal oluyorum nasıl için gidiyo. bi süt pompası aldık ekstra o kadar. bi de hediye başlıklı havlu ve ilk kitabı oyuncak geldi o kitaba ölüp bittim hele renkli hayvancıklı yumuş yumuş şıngır şıngır bişey. oğlu üstün zekalı olan bir arkadaşım aldı getirdi. sağolsun bir sürü de kitap önerdi zekasını geliştirecek oyunlar aktiviteler. o kitap da öyleymiş onun oğlu ilk 3 4 ay onunla oynayıp saatlerce oyalanabiliyomuş. eve gidince çekeyim resimlerini sizler de alırsınız.

Pufpuff'um senin de oyun matına bayıldım. ben de alıcam onlarda çok güzel oluyo ama durduruyolar beni yaaa

tatlım kitapların isimlerini bizle de paylaşsana zeki bir nesil oluşturalım

tatlım kitapların isimlerini bizle de paylaşsana zeki bir nesil oluşturalım

hemmen efendim,

gerçekten beni duyuyor musun? Leyla navaro genel bir iletişimle alakalı kitap. anne babanın bebekle ve çocuğu ile iletişimi nasıl olmalı onun üzerinde çok durmuş
montessori yöntemi ile harika çocuk nasıl yetiştirilir tim seldin dergi gibi renkli bir kitap. büyüklüğüne kadar yaş yaş ne yapılması gerektiği nasıl oyunlar nasıl odalar olması gerektiği yazıyor. çok güzel bi kitap.

her ikisinide D&R'nin internet satıştan aldım..

bebişimin kitabı da temsili bi foto buldum direk benimki değil ama bu fotodakine benziyo

çook teşekkürler tatlım, ben daha kitap almaya başlamadım araştırma yapıyorum, iyi oldu söylediğin çünkü o kadar çok kitap varki insan ne alacağını nereye yöneleceğini bilemiyor. Bebişinin kitabına da ayrıca bayıldım sadece görsel mi yazı filan yok sanki

Son düzenleyen: Moderatör:

sadece görsel canım. dokuları farklı ama mesela aslan var gövdesi keçeden.. diğer tarafta kuzu var gövdesi pamuklu yumuş kumaştan geri kalan yerleri renkli kaygan saten kumaştan. hışır hışı onun sesi çıkıyo çıngırağı var elini içine geçirip asılacağı yerler veya mesela kümes kapısı gibi bi çıkıntı yapmışlar orayı açıp kapatabileceği yerler var çok güzel bayıldım ona.

bide bu montessori yöntemi çok ilginç o arkadaşım tavsiye etti özellikle tim seldin'ın kitabı diye de belirrti (bi kaç tane aynı kitaptan vardı da)

sizlere yardımcı olailirsem bana da ne mutlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…