2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Daha önceden biLseydim bunları kesin alırdım internette tükendi diyor...

pardon yaa.. niye böyle aynı resimden üç tane oldu bilmiyorum...

Eklentiler

• $AW42497BRO-108x128.jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 26
  • $wawahouse ykm.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Heppisi cook guzel gomlek pantalona bittiimmm cok yakisikli olcak masallah senin oglus😌
Herkes ciclerini güzel günlerde kullansınn inşaalllaahh
biz de arabamızı aldık ama ana kucağını almadık daha onu da dedeye paslıycaz
Eki Görüntüle 961524
Cok şik ve kullanisli belli iyi gunlerde kullanin cnm..

Ayyy kızlar her gün yeni yeni şeyler alıyorum engel olamıyorum kendime ama hepsi ihtiyaç sonuçta. Alınacak birşekilde. İndirim gördükçe almak en iyisi. Son haftalarımı alışveriş yaparak geçirmek istemiyorum.

cnm benim çok güzeller güle güle giymeyi ve giydirmeyi nasip etsin Rabbim bu arada bende senin gibiyim gözüm dönmüş resmen cinsiyetim kesin olsa hiç durmayacağım bu arada o eteği bende çok beğendim ama bedeni yoktu iyi dünlerde giy canım

Sağolasın canım cümlmeiz kucağımıza almayı nasip eder allahım inş. Giydirmeyi gösterir bizlere.. Etek 2 tane aldım biri füme biri siyah madelleri yakın birbirine. Ben baktığımda tüm bedenleri vardı. Demek sen biraz geç bakmışsın.

belki geç baktım ama zaten 87 kiloyum ben 85 le hamile kaldım yani 44 ve üstü yada XL fln lazım onlarda hep çok az oluyor...

bunlar çok şirin canım güle güle giydir bunları hangi siteden sipariş verdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…