2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Slm güzel anne adayları geçen sene de ben 2013 temmuz anne adayı idim çok gezdim topik de çok heyecanlar yaradık paylaşımlar da bulunduk zaman hiç geçmiyo gibi gelirdi geçti gitti oğlum yedi aylık oldu bile bebeğine birşeyler hazırlamak çok eğlenceli oluyo arkadaşlarım hep hazırlık yaptı ben yapamadım onlarada hiç belki etmedim konu komşu arkadaş verdi giydirdim şimdi yedi aylık olduk kıyafet ler dar ufak geliyo alamıyoruz ama olsun en önemlisi sağlıklı olması dünyanın en tatlı şeyi bunlar doyamiyorum sevmeye inşallah hepiniz sağ sahlin sağlıcakla kucaklariniza alırsınız yavrularınızı

Doğumdaşlar begeni tuşu nasıl çalışıyor bilmiyorum kızıma aldıklarım için yaptığınız tüm yorumlar iyi dilekler için teşekkür ederim hayırlısı ile doğuralım hep beraber :)))) evimiz şenlensin inşallah

Kızlar Butik Bebede Maternity nin hamile giyim kampanyası var. Ben ordan 2 adet kıs aetek aldım bugün. Bakalım nasıl olacaklar mı :) Bir bakın belki dikkatinizi çeker.

Doğumdaşlar begeni tuşu nasıl çalışıyor bilmiyorum kızıma aldıklarım için yaptığınız tüm yorumlar iyi dilekler için teşekkür ederim hayırlısı ile doğuralım hep beraber :)))) evimiz şenlensin inşallah

beğenmek istediğin kişinin yorumunun altında sol köşede bi yıldız işareti var..
beğen butonu artık o.. tıklıyosun ona, katılıyorum/katılmıyorum diye seçenek çıkıyor.. işaretleyip ok'liyosun..

$Fotoðraf0084.jpg $Fotoðraf0085.jpg disneyden aldıgımız tulumlar geldii :KK55::KK55:yeri cok güzel boyuda buyuk

İyi günlerde kullanın inşallah canım çok güzelmiş.markasını ve fiyatını öğrenebilirmiyim
cnm teşekkür ederizz,bu quinny buzz 3 biz turkuazını aldık kampanya vardı jokerde falan 1500 dü sadece araba biz 990 a aldık e bebekten :)

Eki Görüntüle 964262 Eki Görüntüle 964263 disneyden aldıgımız tulumlar geldii :KK55::KK55:yeri cok güzel boyuda buyuk

Çok güzeller canım güle güle giysin bebişin ....ben de cinsiyeti belirleyince alacam bunlardan kafaya koydum.. :KK9: akşam Hello Baby mağazasına gittim orayada yeni gelmiş diisneyin ürünleri çok güzeller gerçekten...
Birde kızlar yakınınızda Andy Wawa mağazası varsa gerçekten güzel indirimler ve güzel ürünler var tavsiye ederim biz yiğenime kullanmıştık kaliteli ve güzeller..

Çok güzeller canım güle güle giysin bebişin ....ben de cinsiyeti belirleyince alacam bunlardan kafaya koydum.. :KK9: akşam Hello Baby mağazasına gittim orayada yeni gelmiş diisneyin ürünleri çok güzeller gerçekten...
Birde kızlar yakınınızda Andy Wawa mağazası varsa gerçekten güzel indirimler ve güzel ürünler var tavsiye ederim biz yiğenime kullanmıştık kaliteli ve güzeller..

cok tsk ederim canım ben internetten istedim ama cok güzel daha belli olmadımı canım bebişinin cinsiyetii :KK14:yesinler cok nazlıymıs canım o magaza adana da varmı acaba

cok tsk ederim canım ben internetten istedim ama cok güzel daha belli olmadımı canım bebişinin cinsiyetii :KK14:yesinler cok nazlıymıs canım o magaza adana da varmı acaba

yok bebişimin suçu yok cnm en son 15 haftalıkken gittik doktora normalde 19 haftada gidecektik ama doktor amerikaya seminere gitti. bu hafta sonuna kaldı ...
son gittiğimde erkek gbi demişti ama kesinlik yok yanii

valla adanayı bilmiyorum ama YKM nin içinde satılıyor o markalı ürünler...

Aldıklarınız çok güzeller.Ben Mayıs 2014 annelerindenim maşallah siz çok Hızlısınız. Alışverişleri bitirmiş hatta 1.5 2 yaşlara geçmişsiniz:KK1::KK9::KK8:

kızlar hepinizin aldıkları çok güzel rabbim sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin bende almak almak istiyorum yaa:KK43:

Wawa house , andy wawa ykm lerde de satiliyor.inanilmaz indirimler vardi biz de kocamla girip kizimiza kokos kokos seyler aldik:21:

yok bebişimin suçu yok cnm en son 15 haftalıkken gittik doktora normalde 19 haftada gidecektik ama doktor amerikaya seminere gitti. bu hafta sonuna kaldı ...
son gittiğimde erkek gbi demişti ama kesinlik yok yanii

valla adanayı bilmiyorum ama YKM nin içinde satılıyor o markalı ürünler...
cok saol canım bakacam enkısa zamanda
Wawa house , andy wawa ykm lerde de satiliyor.inanilmaz indirimler vardi biz de kocamla girip kizimiza kokos kokos seyler aldik:21:

farklı seyler varmı bkacam kesin :KK6::KK6::KK55::KK55:

Kızlar lohusa pijamasını aldınız mı bakan fikir edinen alan varsa bize de göstersin fotosuna bakıp fikir edinelim

X