2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Erkek Bebek

Bebek Grubu Beden Tablosu

Beden 1-3 ay 3-6 ay 6-9 ay 9-12 ay 12-18 ay 18-24 ay 24-36 ay
Boy (cm) 56-62 62-68 68-74 74-80 80-86 86-92 92-98

ahahahahahahahaha vay canınaaaa.. 1 yaş hemde vuuuuuuu çok iyi...
güle güle giyer inş..

allah nazarlardan korusun kızlar hepinizin bebiş kıyafetleri eşyaları harika allahım güzel sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşaaaaaalllllaaaaahhhhhhh

Herkes ciclerini güzel günlerde kullansınn inşaalllaahh
biz de arabamızı aldık ama ana kucağını almadık daha onu da dedeye paslıycaz

Herkes ciclerini güzel günlerde kullansınn inşaalllaahh
biz de arabamızı aldık ama ana kucağını almadık daha onu da dedeye paslıycaz
Eki Görüntüle 961524

travel sistem olanlardan almadın mı? takım satılıyor ya o yüzden :26: bizde herşeyi birine paslamak istiyoruz ama bakalım nasıl olcak

travel sistem olanlardan almadın mı? takım satılıyor ya o yüzden :26: bizde herşeyi birine paslamak istiyoruz ama bakalım nasıl olcak

Bu da travel ama ana kucağını ayrı alıcaz maxi cosiyle uyumluymuş şimdi onları araştırıyorum..Arabamızı da ananemiz aldı zaten ana kucağımızı da dedemiz alsın

merhaba
ben de ana kucağı bakıyorum, ana kucağında bebeğimin sırtının rahat olamaması endişesi duyuyorum. Bir arkadaşım aşağıdaki kiddy markasını tavsiye etti? Oto koltukları da güvenlik testlerinde çok başarılı dedi. Ana kucağı düze yakın yatıyormuş, Alman markası. Duyan bilen, kullanan, yorum yapabilecek olan anne ve anne adaylarının yardımlarını rica ederim??? Başka hangi markaları önerirsiniz?
https://www.facebook.com/KiddyTR
www.kiddy.com.tr

hepsi çok gzl,çok beğendim ..battaniyesi benim istediğim gibi..benim eşim hiç bi şey aldırmıyor..Cnm bu arada beşiği ve bebek arabasını ne kadara aldın ?

Beşik sunny baby markası 300 tl canım arabası da casual marka cadillac trono 550 ye aldım ikiside indirimli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…