2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Herkesin cicileri hayırlı olsun... Bunlarda bizden...:)
$20140207_191236.jpg $20140207_190852.jpg $20140202_230325.jpg $20140207_191032.jpg

arkadaşlar hangi markalar daha kaliteli.. ayrıca ben farklı tasarımlar olsun oyuncaklı figürlü falan olsn istiyorum tulumların. istediğim gibi ürünler buldum neten ama maalesef eskiymiş.türkiyede satışı yok artık o markanın. yardımcı olursanız sevinirim

Eki Görüntüle 958749 Eki Görüntüle 958748 Eki Görüntüle 958747
oğluşumun yeni cicileri ayakkabılarını babası seçti çok beğenmiş:)) örme hırkayı da çok uygun fiyata aldık 10 tl:))) becerebilsem ben yapmayı isterdim de malesef:KK50: beceremiyom ki:KK6:

patikli altlar da yeşilli takım da süper:)) hepsi birbirinden güzeller... güzel yavrunzu içinde görmenz de nasip olur inş cnm:)

kızlar tek tek alıntı yapamadım aldığınız her şey çok güzel.bebekleriniz sağlıkla iyi günlerde giysin kullansın inşallahh.ben de son cicilerimizden ekleyeyim biraz Eki Görüntüle 959463 Eki Görüntüle 959464
Eki Görüntüle 959465 kundağımzıı ananemiz ördü:KK6:

Eki Görüntüle 959466 bu da kapı süsümüüz kocacımla birlikte yaptıkk:KK9:denemek için bu şekilde astık şimdilik.:nazar:

Eki Görüntüle 961043 Eki Görüntüle 961048 Eki Görüntüle 961049 ]

günaydın arkadaşlar ufak tefek bizde başladık bakalım örgülerde büyüklerden devam ediyor :KK76:

Eki Görüntüle 961126 Eki Görüntüle 961133 Eki Görüntüle 961134 Eki Görüntüle 961137 Eki Görüntüle 961138 Eki Görüntüle 961142 Eki Görüntüle 961144 Eki Görüntüle 961147 Eki Görüntüle 961148
Kızlar hafta sonu kendime diye alış verişe çıktım. Oğluşuma aldım herşeyi. İndirim vardı dayanamadım. 1 yaş için uygun aldığım şeyler. 1 yaşı Haziranda girecek ama iri bir bebek olursa 9 ayllıkken falanda giyebilir diye düşündüm. Yada 1,5-2 yaşında da kış döneminde kullanabilir bunları diye düşünüyorum. Umarım giydirmeyi nasip eder allahım :KK70:

Eki Görüntüle 964262 Eki Görüntüle 964263 disneyden aldıgımız tulumlar geldii :KK55::KK55:yeri cok güzel boyuda buyuk

Daha önceden biLseydim bunları kesin alırdım internette tükendi diyor...:KK43:
Eki Görüntüle 964875 Eki Görüntüle 964872 Eki Görüntüle 964873

pardon yaa.. niye böyle aynı resimden üç tane oldu bilmiyorum...:KK43:

Eki Görüntüle 965162 Eki Görüntüle 965163 Eki Görüntüle 965164 Eki Görüntüle 965166 Eki Görüntüle 965167 Eki Görüntüle 965168

Kızlar,
bu cicileri Butikbebe kampanyasından aldım 6-9 aylık eşoftman takımları. Fiyatlarıda gayet iyi Puan Baby butiğin adı. Eteklaride Maternty den aldım.

Ayyy kızlar her gün yeni yeni şeyler alıyorum engel olamıyorum kendime ama hepsi ihtiyaç sonuçta. Alınacak birşekilde. İndirim gördükçe almak en iyisi. Son haftalarımı alışveriş yaparak geçirmek istemiyorum.Eki Görüntüle 966690 Eki Görüntüle 966691 Eki Görüntüle 966692 Eki Görüntüle 966693 Eki Görüntüle 966694 Eki Görüntüle 966695

güzel günlerde giydirin kızlar, hepsi birbirinden şirin. baktıkça bakasım geliyor. ben bitirdim artık kıyafet alışverişini ama hala alasım varrrr :)

Son birkaç sayfaya bakabildim canlar hepinizin aldıkları birbirinden güzel maşallah :nazar:
Hayırlı sağlıklı güzel günlerde giysin bebişleriniz inşallahhhhhh :emir_bebek:

Slm kızlarr.. Hayırlı olsun cicileriniz =) Yalnız dikkat ettim hep uzun kollu çoğu kalın kumaş şeyler almışsınız. Bende haziran2014 annesiyim ama genel olarak hep yazlık şeyler tercih ediyorum. He bide annemin tavsiyesi hakikaten aldığımız 0-3 ay minnacık şeyleri 0-3 ay bile giydiremicez. Yani genel olarak anlıyorum yeni doğan minnacık bebekleriniz üşür sanıyosunuz ama deneyimli çoğu kişilerden duyduğum şeyler ilk bi hafta yalnızca uzun kollu fakat yine ince şeyler tercih etmem gerektiğiydi. Bilemedim çook kafamı karıştırdınız vallahi çook =))

Slm kızlarr.. Hayırlı olsun cicileriniz =) Yalnız dikkat ettim hep uzun kollu çoğu kalın kumaş şeyler almışsınız. Bende haziran2014 annesiyim ama genel olarak hep yazlık şeyler tercih ediyorum. He bide annemin tavsiyesi hakikaten aldığımız 0-3 ay minnacık şeyleri 0-3 ay bile giydiremicez. Yani genel olarak anlıyorum yeni doğan minnacık bebekleriniz üşür sanıyosunuz ama deneyimli çoğu kişilerden duyduğum şeyler ilk bi hafta yalnızca uzun kollu fakat yine ince şeyler tercih etmem gerektiğiydi. Bilemedim çook kafamı karıştırdınız vallahi çook =))

Canım aldıklarım adına konuşayım benım uzun kollu kalın aldığım seyler cogu altı ay ve sonrası için 2 yas için bile aldığım kıyafet var artık vide mevsimler değişti çatır çatır yaz sıcakları en fazla bir bir buçuk ay oluyor evinin sıcaklığınında önemi büyük onun için biraz tercihe kalıyor kıyafet secimi

Canım aldıklarım adına konuşayım benım uzun kollu kalın aldığım seyler cogu altı ay ve sonrası için 2 yas için bile aldığım kıyafet var artık vide mevsimler değişti çatır çatır yaz sıcakları en fazla bir bir buçuk ay oluyor evinin sıcaklığınında önemi büyük onun için biraz tercihe kalıyor kıyafet secimi

Bilmem sanırım ben vakti gelince ona uygun kilosuna boyuna vs şeyler almayı sevenlerdenim =) Çok fazla kıyafete yatırım yapmayı düşünmüyorum. Sanırım her annenin önceliği farklı. Bende mesela şimdiden oda takımını, bambu beşiğini, ana kucağını, pusetini vs aldım. Bide şimdi kış ayları malum istediğim gibi yazlık şeyler bulmakta zorlanıyorum açıkcası biraz daha sezonu bekleyip ne eksiği varsa bi kerede eminönü vs talan etmeyi planlıyorum =) Herkese kolay gelsin canım valla bu hususta benim ilk bebeğim çok fazla ince eleyip sık dokuyorum sanırım

Bilmem sanırım ben vakti gelince ona uygun kilosuna boyuna vs şeyler almayı sevenlerdenim =) Çok fazla kıyafete yatırım yapmayı düşünmüyorum. Sanırım her annenin önceliği farklı. Bende mesela şimdiden oda takımını, bambu beşiğini, ana kucağını, pusetini vs aldım. Bide şimdi kış ayları malum istediğim gibi yazlık şeyler bulmakta zorlanıyorum açıkcası biraz daha sezonu bekleyip ne eksiği varsa bi kerede eminönü vs talan etmeyi planlıyorum =) Herkese kolay gelsin canım valla bu hususta benim ilk bebeğim çok fazla ince eleyip sık dokuyorum sanırım

Allah hepimize kolaylık versin canım kendimize olsa kırk kere alırız ama iş onların odası yatağı arabası na gelince sarpa sarıyor kırk kere düşünüp defalarca karar değiştiriyoruz ayyy bebişler çok şanslı maşallah

aman allahim.. kizlar siz neler almissiniz boyle. ben daha hiiiiic bisey almadim. bayildim sizin aldiklariniza, guzel gunlerde giysin minnoslar :) bende ozendim valla.. kocisi sikistirayim da baslayalim artikin bizde :KK70:

X