2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

sana yüzde yüz katılıyorum canım ben de sezon bekliyorum kışlıklarını da seneye sezonunda alıcam inş şimdiden almak mantıklı gelmiyo
pusetle ana kucağı aynı şey değil mi canım onların da fotosunu paylaşsana

maşallah maşallah sizin ciciklerinize hepsine bayıldım nekadarda zevklisiniz..bende bigün hepsini çekip koyayım bari

Canım bebek kıyafetlerinden 3 ünü Maraş boynerden aldım.

3 tane kruvaze ayrı alt patikli olanları Adana dan aldım.

Geriye kalan kıyafetlerin hepsini ablam verdi.

Ablamın 2 oğlu var, onlara gelen hediyeleri kullanmamış saklamış.

Yani yukarıda gördüğünüz kıyafetlerin yarısı ablama gelen hediyeler.

Bebek bakım ürünlerini ise hep internetten sipariş ettim.

Zaten bu bebek bakım ürünlerinin tamamını ancak Maraş Joker de bulabilirsin Piazza AVM' de.

Jokerle gittigidiyor fiyatlarını karşılaştırınca gittigidiyor hem daha ucuz hem taksit imkanı fazla.

Cuma günü joker e gittim bebek arabası bakmaya, aklımda maxi cosi vardı ama 3 taksit yapıyorlar 1400 TL ye

Aynı marka gittigidiyorda 1100 TL 9 taksit. (Maxi Cosi Quinny Zapp Xtra modeli)

Anlayacağın canım maraş ta hiç bir şey yok...

Nereye taşındım canım?

Bebek arabası olarak bunu aldım canım. Çok pratik hem baston tipi ilerisi için kolaylık hemde ana kucağını direk monte edebiliyosun. fiyat olarakta piyasadaki en uygun model. Şuan indirimde biçok yerde hemde.
http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/casual-storm-trona-travel-bebek-arabasi-black-104898517

Ana kucağı dediğim ev tipi olanlardan. O daha teslim edilmedi beklemedeyim. O büyük kolaylıkmış gün içerisinde kısa uykular için ideal hee bide sürekli gözümün önünde olucak kızım onun sayesinde =)

Eki Görüntüle 969447

ıspartaya canım burası da pek zengin değil o konuda ama Antalya ve Konyaya çok yakınım burada bulamadıklarımı oralardan alabilirim

Hımm hayırlı olsun canım, Isparta yı çok sevmiştim ilk gördüğümde özellikle de Eğirdir' i :)

Umarım tez alışırsın inşallah, ailene yaklaştın mı peki? Aileden uzak gurbet zordur hele de küçük bir şehre düşmüşsen.

Ben de 2 yıl Denzli' de kalmıştım alem Adana' da. Uçak yok, otobüs günde bir tane o da mesai saatlerinde,ben aday memur,

off of 8 ay Adana ya ailem görmeye gelememştim. Aman neyse...

Hayırlı olsun cicileriniz Rabbim sağlıkla hayırlısıyla giydirmeyi nasip etsin ben henüz hiç başlamadım sizi şuan çok kıskandım (((

iyi dileklerin için teşekkürler canım ailem Antalyada yaklaştım benim için de maraş öyleydi ailemi uzun süre görememiştimama işin iyi tarafı kaynanama da uzaktım kafam rahattışimdi ona da yaklaştık gelmiyo musunuz oğlum diyip duruyo:18:

teyzeleri kızıma aldığım cicilerden bazılarııı

Eklentiler

• $lJOI-T941MDN000_1.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 43
  • $rdK6YuOpHun9dQDJVOUMoNYZem7ZZm2L.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 49
  • $Philips-Avent-Natural-Cam-Biberon-120-ML-0-6-Ay-8217.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 38
  • $nevresim bebek-700x500.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 47
  • $Funna-baby-Grandma-Cibinlik-Tul_3936_1.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 30
Kızlaar hepinizin cicleri çok güzell maşallah bebişlerinize çok sanslı hepsi Ben bebek mevlüdü için şu klasik bebek kıyafetlerinden istemiyorum şöyle bir şey buldum hoş olurmu sizce yoksa çok mu basit olur? kol ve ayak bileklerinde papyonunda ve önündeki figürde taş işlemeleri var , yanındaki çiçekli olan taçta anne için ..

Bende bunun cadillac modelini aldım canım 550 tl ye seninki ne kadara geldi

Son düzenleme:

:) off of aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık misali... Memleketine yaklaşmana çok sevindim. İnsanın ailesine yakın olması gibisi yok. Tekrar hayırlı uğurlu olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…