2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bunun kırmızısını ben aldım cnm geçen hafta,tam yatar pozisyonda olması çok güzel en çokta o yüzden tercih ettim

Herkesinn cicileri çookk güzel,güzel günlerde giysin prensler,prenseslerrr
Bende Resimleri çektim çektim pc ye de attım ama yüklenmiyo sinir oldumm

Üstte en soldaki şortlu tuluma bayıldım,markası nedir acaba?
Gerçi benim oğlum olacak ama belki mavilisini bulurum
canım markası funnababy ben fuardan aldım 10tlye sanırım nette bu markayı satan yerler görmüştüm bak istersen
bunun kırmızısını ben aldım cnm geçen hafta,tam yatar pozisyonda olması çok güzel en çokta o yüzden tercih ettim
kaça aldın canım hayırlı olsun
Herkesinn cicileri çookk güzel,güzel günlerde giysin prensler,prenseslerrr
Bende Resimleri çektim çektim pc ye de attım ama yüklenmiyo sinir oldumm

bende aynı sorunu yaşadım fotoğraflarını paintde aç yeniden boyutlandır de orda çıkan boşluğa 40 veya 50 yaz fotoyu küçült ve kaydet canım öyle kabul ediyo yapamazsan daha taylı anatırım

300 e aldık e-bebekten sağol canım..Yok defalarca denedim paintte de açmıyo fotoğrafları farklı bişey var ama anlayamadım daha

Eki Görüntüle 940322 bunlar da benim aldıklarım çok beğenerek aldım inşalllah kullanmak da nasıp olur bize de herkese de :)

merhabalar

yukarıda eklediğiniz hastane çıkışının markasını okumaya çalışcam diye gözlerim şaşıbeş oldu valla nerden aldığınızı öğrenebilir miyim yenidoğan için nakışsız bir takım arıyorum da, özelden de msj atmıştım ama görmediniz sanırım :26: sevgiyle kalın

Son düzenleme:

Ah burdan mesaj atmana ne sevindim bilemezsin.çünkü sana aynı gun cevap yazmak istedim fakat henuz 50 mesaj sınırını doldurmadıgım ıcın ozelden mesaj atamıyormusum baska turlu nerden yazarım dıye dusundum sızı bulamadım cok uzulmustum ıyı oldu boyle. canım markası mammarama ben boynerden aldım fakat su anda morhıpoda aynı fıyatlara satılıyo bı bak derım belkı kalmıstır.

Bence güzeller canım...:) İstersen bi daha ki sefere liste hazırla hem eşinde ne alacağını bilir sende rahat edersin...
insallah bidahakıne ben ıyıleşmiş olurum da beraber alırız.

güzeller ben beğendim nasıl heveslenmiş almıstır canım eşin inşallah ayaga kalkarsın beraber alırsınız
Amiiin canım tek dileğim o.sağolasın.
çok şirinmiş canım hepsi babası güzel şeyler almış güle güle giyin inş.
cok teşekkür ederim hepimizinki iyi günlerde giysinler inş.

ben de sürekli msj atıp sizi rahatsız etmek istememiştim
cevap gelmeyince fotoğrafı büyütüp google'a okuyabildiğim kadarıyla çeşitli versiyonlarını girdim ama tutturamamışım çok teşekkürler

herkese merhaba güzel annel adayları

geçmişi okuyup öyle bi giriş yapaım dedim ama onu beğen bunu beğen nerden aldılar acaba filan derken bir merhaba ile deil, soru yağmuru ile giriş yapmış oldum

herkese mutlu, huzurlu bir hamilelik dönemi diliyorum ve tabiki sonrasında da kendileri gibi bahtları da güzel olan mini mini bebişler

ben de ilk bebeğini bekleyen acemi bir anne adayıyım, eklentimde doğum temmuz ayı gibi gözükse de sanırım bazı verileri yanlış girdim :26: doktorum henüz bunları konuşmanın erken olduğunu söylese de tahmini olarak haziranın ikinci yarısına denk gelicek bir doğumum olcak inş

etrafımdaki bebekler hep kışın doğduklarından, haziran da doğan bebeğe ne alınır ne yapılır, kısa kol mu uzun kol mu, hangisinden kaç tane diye düşünürken, ben en iyisi bir kk ya danışaım die bakınırken karşılaştım topikle

indirimler yakaladıkça ben de kendimi bişiler almaktan alıkoyamıorum, bu aralar en büyük eğlencem bu oldu ailemdeki herkeste daha erken olduğunu söyleyip kendileri de dayanamayıp, "şeeey biz de aslında geçen gün şunu beğenip almıştık senin bebişe" die geliolar karşıma

Kızlar Tiny Love marka ana kucağını geçen hafta boyunca araştırdım. Çok kullanışlı geldi bana.

Yapılan yorumların tamamını okudum. İki olumsuz yorumdan bahsedilmiş.

1. Birisi yazmış bebeğim 3 aylık ve ayağı anakucağının ucuna değiyor, en fazla 4 aylık olana kadar yatırabilirsiniz demiş.

2. Anakucağı sallanmıyormuş sadece titreşimi varmış.

Benim tercih etmek istememin sebebi,

1. Küçük ve çok amaçlı kullanılması

2. Yatağım japon yatak olduğu için çok engin, yatak odasında yatırmak için kullanmayı düşündüm.

Ama bu anakucağını gözümle görüp elimle dokunmadıktan ve denemedikten sonra almayı düşünmüyorum.

Park yatakları inceledim, onlar da çok yer kaplıyor ve mobilya olan beşiklerle aynı fiyat. Beğendim model Graco....gibi bişeydi.

Bi aksilik olmazsa inşallah haftaya pazartesi Adana ya gidip bir de çıplak gözle görüp, elle dokunarak deneyerek almayı düşünüyorum
bu ikinci beşik vakasını.

Kızlar ikinci resim araştırdığım bir tür park yatak tarzı bişeydi.

ikincisi ise Grraco nun park yatağı. Fiyatı 600 küsür bişeydi yanılmıyorsam..

Eklentiler

• $untitled.png
    13 KB · Görüntüleme: 26
  • $safe_image.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 24

Hayır canım oglum değil kızım olacak nasipse ya hergüm bi yerden binbirturlu fikir geliyor gardolap sifonyer komedin takım düşünüyorum zaten alınacak anne yanına bu olurmu diye karar veremiyorum bi diyorum normal takımını alayım odasını yapıyım yanımada ya park yada ikea karyola alayım diyorum yada anne yanına kibar birşey alıp bu olabilir veya anne yanı beşik olabilir onu koyum diyorum anlıycan ne yapacagım belirsiz yaa eşimlede konuştum son karar sonuç olarak yine bende kaldı deliriciimmmmm.

Sonuç olarak arkadaşlar sunu söylemek gerekir ki ana kucagı anne yanı beşik hangisi olursa olsun en fazla yatışı 6 ay sonrası
Ya odasına gidecek yatacak ki zor bi o
Ihtimal tecrübeliler yapaamazsınız diyor hemen odaları ayırmak doğru degıl diyor
Yada yatak odamıza yakışır kullanışlı park yatak ya da karyola tek beşik sallanır sallanmaz bize kalmış yine orda olacak illa ki
Haydi konuşun da bakalım daha ne fikirler çıkacak ortaya
Nasıl yapsak acaba eğer park yatak alırsam sallanmayan kibar yer kaplamayacak Bişey istiyorum yada sabit ikea karyola tarzı hoşuma gitti sade ana kucagı olarak kafamda tek model var o da tiny love oradan oraya gezdirmek için tabi yapılacak odası da cabası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…